*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    *** Arvutimängud ***

    hey... Arvutimänge mängite? mis mänge? kui palju? discuss..

    Minu vaieldamatult lemmik on Call of Duty 4: Modern Warfare


    Kiirülevaade: Mängu arsenal koosneb kõrgtehnoloogilistest ja võimsatest relvadest ning masinatest, mida kasutatakse tänapäeva sõjas. Sellel korral on mängu peategelasteks Ameerika merejalaväe ning Briti eriteenistuse liikmed, kes peavad võitlema ohtliku vaenlasega, kasutades uusimat tehnoloogiat ning koostööd. Call of Duty 4 keskmes on täiustatud koostöö võimalus, sest enam ei piisa võitmiseks ainult tulistamisest. Tuleb planeerida, kooskõlastada ning viia läbi täpsed rünnakud just nii nagu päris sõdurid seda teevad

    Pilidid/videod spoileris:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: *** Arvutimängud ***

    keegi võiks mu videod ära fixida

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #3
      Re: *** Arvutimängud ***

      Mulle just cod 4 ei meeldi, varasemad osad on ok.
      Eelistan ikkagi Medal of honorit, eriti viimast airborne'i.

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #4
        Re: *** Arvutimängud ***

        tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: *** Arvutimängud ***

          muidugi ma mängin ainult multiplayersit/onlines.

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #6
            Re: *** Arvutimängud ***

            Multiplayeris ma mängin quake 3-me, kuigi mõned ütlevad, et nagu multikas ja vana mäng, mulle siiski meeldib. Piisavalt kaua seda mänginud juba ja mõnus kommuun ka tekkinud, kahju ainult, et ilmselt sureb quake 3-me mp välja, sest parajalt juba uuemaid mänge välja tulnud.

            Comment

            • TaaviK
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 248

              #7
              Re: *** Arvutimängud ***

              Lemmikuid on palju, aga kõige rohkem on meelde jäänud Fallout ja Fallout 2. Kogu selline post-nuclear maailm on väga paeluv.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #8
                Re: *** Arvutimängud ***

                Pokerstars on mu lemmik arvuti mäng hetkel aga kui see tilti ajaab siis mängin fifat

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Lemmik läbi aegade - Mafia: The City of Lost Heaven

                  Hetkel mängin X360 peal Guitar Hero 3 ja World Touri.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas variatsioon
                    keegi võiks mu videod ära fixida
                    Parandasin ära, nautige.

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    tegin läbi Call of duty: World at War vist oli, Xboxi peal oli väga pro lasta
                    Kas Xbox on hea asi? On talle normaalseid mänge ja kas on mõtet seda PokerStarsist tellida või kasulikum poest osta?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas ranka
                      ...kas on mõtet seda PokerStarsist tellida või kasulikum poest osta?
                      Starsis hind 35,000 FPP-d ja kuna mul on ühe FPP hind $0.016 ($4000/250,000 FPP) siis XBox elite hinnaks oleks: $560, mis tänase Eesti Panga kursiga teeb Xboxi hinnaks Starsist tellist $560 x 11,4367 = 6404.552 krooni. Tegin otsingu ja esimene netipoe viide (enter -> http://www.enter.ee/et/review/product/list/id/1471/?p=3) andis hinnaks 5197 krooni. Võit rohkem, kui 1200 krooni. Otsiks rohkem, võib leida isegi soodsamaid hindasid ning võit suureneb pluss PokerStarsist tellidest ei saa kaasa garantiid ning mängukonsooli kätte saamiseks kulub tunduvalt rohkem aega.

                      Comment

                      • Tuul
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 989

                        #12
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Päris lahe on ise ühes postis küsida ja siis järgmises vastata :D



                        (minu lemmikmängud on Age of empires 2 ja Heroes of might and magic varasemad osad, praegu mängin üldjuhul ainult browseripõhiseid mänge harva)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Tuul
                          Päris lahe on ise ühes postis küsida ja siis järgmises vastata :D
                          Lootsin, et saan tunni aja jooksul vastuse teistelt. Aga kuna keegi ei vastanud ja huvi püsis, siis pidin ise kontrollima. Oleks olnud Xbox starsis soodsam, oleskin kohe ära tellinud.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #14
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Heroes of might and magic kolmas ja neljas osa. Icewind dale II, Etherlords. Viimane meeldib seepärast et battle toimub kaardimängu Magic the gathering reeglite järgi. Live kaardimängudest on vaieldamatult tegemist lemmikuga.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #15
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              pole aega sellise jamaga tegeleda

                              Comment

                              Working...