Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1246
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    samas kaalu juurde nagu pole tulnud ja trenni teen ka et väga ei muretse mida söön või palju söön peasi et hea on ja maitseb :)
    +1

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #1247
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Elu ei tohiks olla teekond hauda eesmärgiga jõuda turvaliselt pärale atraktiivses ja hästi säilinud kehas, vaid pigem külg ees sisse lennata, grillribi ühes ja õllekann teises käes, keha kasutatud ja kulunud ning karjuda "Raisk, oli see alles reis!"

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #1248
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Elu ei tohiks olla teekond hauda eesmärgiga jõuda turvaliselt pärale atraktiivses ja hästi säilinud kehas, vaid pigem külg ees sisse lennata, grillribi ühes ja õllekann teises käes, keha kasutatud ja kulunud ning karjuda "Raisk, oli see alles reis!"
        Sõltub inimesest. Mina olen alates 12. eluaastast tegelenud iseseisvalt erinevate vastupidavusalade treeningutega ning eelistan rasvasele kõhutäiele ja õlleküllastusele iga kell tunda kuidas käed väsimusest värisevad kui peale trenni veeklaasi tõstad ning hommikuks oled puhanud ja valmis uueks ringiks trajektooril jooks-jõusaal-ujumine.

        Ja oleks nõus kasvõi taimetoitlaseks hakkama kui saaks uuesti end pildituks treenida. Aga nagu mulle näib - garantiid ei ole.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #1249
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Elu ei tohiks olla teekond hauda eesmärgiga jõuda turvaliselt pärale atraktiivses ja hästi säilinud kehas, vaid pigem külg ees sisse lennata, grillribi ühes ja õllekann teises käes, keha kasutatud ja kulunud ning karjuda "Raisk, oli see alles reis!"
          Soovitan heroiini proovida. Pidavat olema 1000x parem kui kõige võimsam orgasm. Keha kulutab ka megalt.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #1250
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Aitäh, Pahvak, soovitamast, aga ei soovi. Öeldu mõte oli, et tuleb teha seda mida hing ihaldab, süüa mida hing ihaldab ning olla õnnelik. Ükskord me kärvame nagunii.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1251
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Aitäh, Pahvak, soovitamast, aga ei soovi. Öeldu mõte oli, et tuleb teha seda mida hing ihaldab, süüa mida hing ihaldab ning olla õnnelik. Ükskord me kärvame nagunii.
              Tõsi. Lihtsalt see tsitaat on minu jaoks vastik. Umbes selline, mida iga tütarlaps tutvumisportaali "about me" lahtrisse kirjutab. Mitte midagi isiklikku.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1252
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Soovitan heroiini proovida. Pidavat olema 1000x parem kui kõige võimsam orgasm. Keha kulutab ka megalt.
                Heroiiniga on see jama, et enne esimest korda peab olema kindel, et jagub raha ka viimase korra jaoks.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #1253
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                  samas kaalu juurde nagu pole tulnud ja trenni teen ka et väga ei muretse mida söön või palju söön peasi et hea on ja maitseb :)
                  noorest peast ja kui sporti ka veel teha, siis kannatabki keha kõikvõimalikke asju välja. Kuni mingi hetkeni.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #1254
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Tõsi. Lihtsalt see tsitaat on minu jaoks vastik. Umbes selline, mida iga tütarlaps tutvumisportaali "about me" lahtrisse kirjutab. Mitte midagi isiklikku.
                    +1
                    võtsid mult sõnad suust.


                    sry,olen selle teema diagonaalis läbi vaadanud - kas kuskil on kirjas/uuring tehtud, et vegenite eluiga oleks pikem, kui liha-piima sööjal?
                    kuna sain aru, et mõlemat viisid on olemas juba pikka aega, siis peaks olema võimalik sellist statistikat teha.............

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1255
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.



                      Õhtusöök viiele, 26.07.2010, kl 5:00 -- 10:00

                      Kurikuulus TV3 saade, kus jänest tapetakse

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1256
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                        Mina ja pere alates sellest aastast aga söön ka piimatooteid
                        Tervis hakkas peale tohutuid grinde käest ära minema ja midagi pidi elustiilis muutuma, et mitte ära kõngeda.

                        Vaikselt hakkasin ka paksuks minema ( olin pea 100kg), sest istuv töö jne, ning spordi osakaal ei olnud elus viimastel aastatel ka väga suur ehk mingi 1-2 vahest 3x nädalas sai ühtteist tehtud (hoki, saalihoki, rulluisutamine, ratas).

                        Samuti ajasin näost sisse kõike mis ette juhtus ja seda mõttetult palju ehk ei tarbinud seda energiat kõike ära mida sisse ajasin. Peale söögikordi tihti öösel istusin veel arvutis ja näksisin ikka lisaks jne ja see oli nagu komme, et suu peab koguaeg käima

                        Nüüd seda muret enam pole, samuti pole trenni koormusi suurendanud ja kehakaal on läinud tagasi normaalseks 75kg ja tunnen ennast jälle sada korda paremini. Mis kõige huvitavam, et igasugune sõltuvus söögist on täiesti ära kadunud ehk ei tunne puudust, et pean midagi näost sisse ajama. Võin vabalt hommikuti putru süüa ja siis alles õhtul süüa, sest kõht ei ole üldse tühi, kui just midagi suuremat füüsilist ei tee Samuti võib vabalt olla kuskil külas kus kõik söövad ja grillivad või mis iganes ja ei teki mingit vajadust söömiseks, kui olen eelnevalt juba kodus söönud. Vanasti oleks see olnud võimatu ja insta tilt oleks tekkinud. Nüüd tarbin ubmes niipalju, kui palju keha energiat vajab ei mitte rohkem ega vähem.

                        Samuti teeme kodus ise leiba, nüüd tegin eelmine kuu suure kasvuhoone ja omal on ka aed, kus kasvab pea kõik. Tegime põhiliselt seda sellepärast, et naisel on ka kodus igav ja saab for fun aias mässata ja lisaks saab nüüd enamus söögist enda peenrast, kas pole tore

                        Lisaks teeme veel perega joogat jne mindset on mega hea võin öelda, et pokkeri mindset on samuti kuldne kahju, et varem elustiili ei muutnud.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #1257
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Tigrano jutt klapib täpselt sellega, millest hiljuti kirjutasid Inno & Irja oma kurikuulsas blogis (siinkohal tervitused ka ok2aa'le):

                          Paksud inimesed on tegelikult näljas

                          Armastatakse rääkida sellest, et paksud inimesed on täissöönud. Tegelikkuses ei vasta see tõele - paksus on nälja tunnus.

                          Nälgiv inimene ahmib meeleheitlikult toitu, et saada toitaineid, ent kaasaegne tsivilisatsioon ei paku inimesele täisväärtuslikku toitu. Suurem osa toidust, mis inimesele ette satub, on oma olemuselt rämps, nagu saepuru, mis heal juhul läheb ühest otsast sisse, ja teisest välja, halvemal juhul aga ladestub organismis, kuna organism jääb jänni selle saasta töötlemisega. Ning nõnda on järjest rohkem pakse inimesi, kes ahmivad pidevalt toitu, aga kõht kunagi täis ei saa, kuna nad on pidevas näljas. Sest ei saa kätte toitaineid.

                          Kuidas näljast jagu saada? Kahtlemata pole see lihtne, sest tervislik ja täisväärtuslik on kallis, inimene eelistab paraku osta rämpstoitu, mis on odav. Ilmselt on lahendus selles, et riik juhib senisest enam tähelepanu täisväärtuslikule toidule, või maksab sellele vajadusele peale, näiteks puu- ja juurviljadele, et inimestel oleks võimalik oma näljast jagu saada.

                          Comment

                          • MissLiz
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 112

                            #1258
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Minul on aga selline natuke fishine küsimus, et millepärast üldse võetakse vastu otsus hakata taimetoitlaseks?
                            Kas põhjuseks on eelkõige kaaluprobleemid? Või mingid muud põhimõtted? nt: tapetud looma/lindu ei söö :)
                            Selline rumal küsimus, aga veits huvitab küll, et miks.

                            Comment

                            • erplander
                              ekrelander
                              • Oct 2008
                              • 1029

                              #1259
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              sry,olen selle teema diagonaalis läbi vaadanud - kas kuskil on kirjas/uuring tehtud, et vegenite eluiga oleks pikem, kui liha-piima sööjal?
                              kuna sain aru, et mõlemat viisid on olemas juba pikka aega, siis peaks olema võimalik sellist statistikat teha.............
                              USA-st sellised andmed:

                              The average American is expected to live about 77 years. Americans who have been vegetarians for less than 20 years have a life expectancy of 82.9 years. Americans who have been vegetarians for over 20 years are expected to live to 86.5 years.

                              Põhjalikumalt:



                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #1260
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
                                Minul on aga selline natuke fishine küsimus, et millepärast üldse võetakse vastu otsus hakata taimetoitlaseks?
                                Kas põhjuseks on eelkõige kaaluprobleemid? Või mingid muud põhimõtted? nt: tapetud looma/lindu ei söö :)
                                Selline rumal küsimus, aga veits huvitab küll, et miks.
                                http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=226

                                http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=744

                                [YOUTUBE]SxkbV5pjcnw[/YOUTUBE]

                                [YOUTUBE]v436ETAt1ac[/YOUTUBE]

                                [YOUTUBE]v4kLvRmszoc[/YOUTUBE]
                                Last edited by erplander; 27.07.10, 13:25.

                                Comment

                                Working...