Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #1996
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    mis selline asi maksab ja kuidas see välja nägi, sobiva inimese leidmine jne.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1997
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      mis selline asi maksab ja kuidas see välja nägi, sobiva inimese leidmine jne.
      Kunagi maksis 500 EEK ja said fitness.ee lehelt.

      Comment

      • tonis
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 334

        #1998
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
        mis selline asi maksab ja kuidas see välja nägi, sobiva inimese leidmine jne.


        Treener tuleb endal nimekirjast välja valida.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1999
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Jah, eespool kõik meestel juba lingitud.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #2000
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Tellisin endale toitumisspetsialisti/fitness treeneri käest personaalse toitumis- ja treeningkava (arvestab enda seniste treeningutega + toitumiseelistustega). 3s nädal läheb ja nii head enesetunnet pole ammu olnud. Soovitan soojalt neile, kes töö tõttu enamuse ajast arvuti taga passivad.
            Sai isegi aastaid tagasi Kalmuse käest see tellitud. Mul muidu kiire ainevahetus, aga tema toitumiskavaga suutsin kuu ajaga pea 5kg juurde võtta ja tulemused olid märgatavad. Asi jäi ofc lõpuks laiskuse taha nagu alati :S

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #2001
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Minu tänane äsjavalminud õhtusöök.
              Komponendid:
              15102011186.jpg

              Tulemus:
              15102011187.jpg

              Ei näe küll nii hea välja kui erpi toidud, kuid maitseb küll väga hästi.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #2002
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                Ei näe küll nii hea välja kui erpi toidud, kuid maitseb küll väga hästi.
                näeb parem välja küll kui karikakar.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2003
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  koorene pasta (n) :( ,, tomato sausssiga pasta rocks ass

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #2004
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    Minu tänane äsjavalminud õhtusöök.
                    Komponendid:
                    [ATTACH=CONFIG]175[/ATTACH]

                    Tulemus:
                    [ATTACH=CONFIG]176[/ATTACH]

                    Ei näe küll nii hea välja kui erpi toidud, kuid maitseb küll väga hästi.
                    Sick, et viitsid hommikul vara hakata valmistama midagi fantastilist.

                    Soovin ka seda skilli.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #2005
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      See rohkem õhtusöök ju :D

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #2006
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Sick, et viitsid hommikul vara hakata valmistama midagi fantastilist.

                        Soovin ka seda skilli.
                        suht lihtne - pasta keeta, kana/peekon hakkida, pannile panna ja sinna hiljem sulatatud juust ja kohvikoor juurde panna. parem pasta kui enamus söögikohtades pakutakse.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #2007
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          ise panen ka kirsstomateid ja ananassitükke sisse lisaks

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #2008
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            endale meeldib kui mõned päiksekuivatud tomatid ka sees.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #2009
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              ^^ Pastade tegemine on hea näide, kuidas lihtsat toitu on võimalik väga keeruliseks ajada.
                              Ise teen ja söön väga tihti pastat ja eriti veel kanafileega tehtud pastasid. Koorene kaste on must ja koostiosades võib leida väga palju erinevaid komponente. Päiksekuivatatud ja kirsstomatid, kapparid, seened jne.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #2010
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                dolce vita frutti di mare pasta .. selle nimel võib kyll surra .. tra leiakspoest ka nii nuts pasta katset .. no hui .. enamused on mingid hapud k2kid

                                Comment

                                Working...