Pokker, söök ja tervislik eluviis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #1201
    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

    saan ma õigesti aru, et kõige usaldusväärsem uuring on 89 aastal läbi viidud hiinas 10 000 inimese valimiga?
    :) :)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1202
      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      Indias ei sööda liha,sest selleks pole raha. Ei midagi rohkemat. Samuti on rahvaarv liiga suur et et üldse liha hulgi pakkuda saaks.
      Ehk targad olid tõesti targad oma soovituste jagamisel.

      Algselt postitas erplander Vaata postitust
      lol, ja ise kavatsed siis 150-aastaseks elada, et tulemused ära oodata?

      Ja mis mõttes võrreldamatuid? Oli ju öeldud, et kõik välja toodud rahvad elasid üsna äärmuslikes tingimustes. Et nende eluea pikkuse määras toit, mitte karmid elutingimused.
      Võrrelda saab ikka +/- 20% erineva keskmise õhutemperatuuriga rahvuseid, kes muus osas on üsna sarnased va. see, et ühed on vegenid ja teised omnivoorid. Sinu näites toodud rahvused paneksid eskimode karmides tingimustes elades pillid kotti väga kiiresti, kuid eskimod peaksid kordi kauem vastu.
      Last edited by Potsataja; 26.07.10, 16:26.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1203
        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        Indias ei sööda liha,sest selleks pole raha. Ei midagi rohkemat. Samuti on rahvaarv liiga suur et et üldse liha hulgi pakkuda saaks.
        Kahjuks vale vastus, sest isegi kui neil oleks liha, siis juba uks ei lubaks süüa

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1204
          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Kahjuks vale vastus, sest isegi kui neil oleks liha, siis juba uks ei lubaks süüa
          Usk ei luba süüa veiseliha minuteada. Kui ka midagi muud siis siis olen avatud täiendustele.
          Muidugi on Indias ka palju moslemeid, need jälle ei söö sealiha. Sitt usk anyway mis liha süüa ei luba :D
          Last edited by Oliverk; 26.07.10, 16:27.

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #1205
            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

            Algselt postitas erplander Vaata postitust
            Samas esines maarahvastiku hulgas märksa vähem nn rikka ühiskonna haigusi nagu diabeeti, südamehaigusi, käärsoole-, rinna- ja kopsuvähki. Viimased tulid palju sagedamini esile jõukamates linnaregioonides, kus elustiil võimaldas tarbida enam liha, õli ja loomseid valke.
            Kas palju lihtsam vastus pole keskkond, kus nad elavad (a'la istuv töö, vilets õhk jne...)?
            Last edited by taipupole; 26.07.10, 16:29.

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #1206
              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Kas palju lihtsam vastus pole keskkond, kus nad elavad?
              mu ettepanek oleks trolli söötmine lõpetada, seinaga ei ole mõtet vaielda ning allikate nagu innoirja.com ja ultravegan.info väidetega vaidlemine on mõttetus kuubis.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1207
                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                Minul on ikka küsimus erplanderile, millele pole vastust saanud

                Mina söön liha, sina mitte.

                Väidad, et oled parema tervise juures.

                Kuidas/millega mõõdame?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1208
                  Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                  Algselt postitas erplander Vaata postitust
                  Samas esines maarahvastiku hulgas märksa vähem nn rikka ühiskonna haigusi nagu diabeeti, südamehaigusi, käärsoole-, rinna- ja kopsuvähki. Viimased tulid palju sagedamini esile jõukamates linnaregioonides, kus elustiil võimaldas tarbida enam liha, õli ja loomseid valke.
                  see on küll bs. igasugused südamehaigused on suurema tõenäosusega põhjustatud ikkagi istuvast elustiilist (autoga sõitmine, istuv töö jne), mis maakohtades ei ole väga võimalik, sest muidu ei elatataks endid ära. samuti usun, et kopsuvähki tekitab suurema tõenäosusega siiski suitsetamine, õhusaaste jne, mis jällegi maakohtades on harvemini esinev nähtus.

                  Comment

                  • erplander
                    ekrelander
                    • Oct 2008
                    • 1029

                    #1209
                    Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    see on küll bs. igasugused südamehaigused on suurema tõenäosusega põhjustatud ikkagi istuvast elustiilist (autoga sõitmine, istuv töö jne), mis maakohtades ei ole väga võimalik, sest muidu ei elatataks endid ära. samuti usun, et kopsuvähki tekitab suurema tõenäosusega siiski suitsetamine, õhusaaste jne, mis jällegi maakohtades on harvemini esinev nähtus.
                    Igaüks usub seda, mida tahab, samas faktid räägivad kõige selgemat keelt.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1210
                      Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                      Algselt postitas erplander Vaata postitust
                      Igaüks usub seda, mida tahab, samas faktid räägivad kõige selgemat keelt.
                      Just nimelt, seepärast ei kõlagi kogu sinu jutt eriti usutavalt.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #1211
                        Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                        Algselt postitas erplander Vaata postitust
                        Igaüks usub seda, mida tahab
                        ei oleks ise osanud paremini öelda. :)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #1212
                          Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Minul on ikka küsimus erplanderile, millele pole vastust saanud

                          Mina söön liha, sina mitte.
                          No söö pealegi, igast asju süüakse, Koreas ja Hiinas mitmesuguseid tõuke jne. Ega's mina lihtne inimene saa kätt ette panna.

                          Väidad, et oled parema tervise juures.
                          Ikka väidan, kuidas muidu.

                          Kuidas/millega mõõdame?
                          Ei tea, äkki härra mõtleb välja? Kas mõõdame mõõdulindiga või hoopis margapuuga? Ja mida me siis mõõdame, kolesteroolitaset? Kui vana oled, paistad olevat 10-15 aastat noorem, kas need tulemused üldse võrreldavad? Jah, küsimusi on palju.

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #1213
                            Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            mu ettepanek oleks trolli söötmine lõpetada, seinaga ei ole mõtet vaielda ning allikate nagu innoirja.com ja ultravegan.info väidetega vaidlemine on mõttetus kuubis.
                            Ise mõtlesid selle ultravegan.info välja? Päris andekas tüüp, ma vaatan.

                            Kahjuks millekski enamaks peale trollimise sa tõesti ei küündi.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1214
                              Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                              Ma ei tea, kas siin kuskil see olnud, kuid kysin ikka. Milleks taimeetoitlased mereandidest loobuvad. Ala kalad, ok lõhedes jms on mingeid rasvu jms aga need on ju kõik kasulikud inimesele (omega jne jamad), siis veel vähid, kalmaarid, krevetid jne jne .. Peaksid nad ju kõik vähe kcal sisaldama ning tervisele head olema?

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1215
                                Re: Pokker, söök ja tervislik eluviis.

                                Algselt postitas erplander Vaata postitust
                                No söö pealegi, igast asju süüakse, Koreas ja Hiinas mitmesuguseid tõuke jne. Ega's mina lihtne inimene saa kätt ette panna.



                                Ikka väidan, kuidas muidu.



                                Ei tea, äkki härra mõtleb välja? Kas mõõdame mõõdulindiga või hoopis margapuuga? Ja mida me siis mõõdame, kolesteroolitaset? Kui vana oled, paistad olevat 10-15 aastat noorem, kas need tulemused üldse võrreldavad? Jah, küsimusi on palju.
                                Lihtne, tänapäeval saab raha eest kõike ehk kaotaja (viletsamas seisundis olija) maksab mõlema testid kinni. Koormustest+veretest+jne.

                                Comment

                                Working...