Re: Filmid ja sarjad
Kui keegi mõtleb kinno mingit head ulmekat vaatama minna siis ärge kindlasti minge Hübriidi vaatama, mis oli täiesti uskumatult bullshit bad movie. Samas mullivanniga minevikku oli hea komöödia :)
Neljapäeval näeb juba kaua oodatud A-Rühma !! Awesome
Kui keegi mõtleb kinno mingit head ulmekat vaatama minna siis ärge kindlasti minge Hübriidi vaatama, mis oli täiesti uskumatult bullshit bad movie. Samas mullivanniga minevikku oli hea komöödia :)
Neljapäeval näeb juba kaua oodatud A-Rühma !! Awesome
Comment