Re: Filmid ja sarjad
BB viimane osa oli jah liiga julm, ikka peab kõik ära keerama. Aga mis teema, siis jääb selle 4.nda hooajaga ?
Keegi võiks veel lisaks BB ja Flashforwardile soovitada mingit sarja. Senised soovitused on küll olnud kümnesse
BB viimane osa oli jah liiga julm, ikka peab kõik ära keerama. Aga mis teema, siis jääb selle 4.nda hooajaga ?
Keegi võiks veel lisaks BB ja Flashforwardile soovitada mingit sarja. Senised soovitused on küll olnud kümnesse
Comment