Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1396
    Re: Filmid ja sarjad

    BB viimane osa oli jah liiga julm, ikka peab kõik ära keerama. Aga mis teema, siis jääb selle 4.nda hooajaga ?

    Keegi võiks veel lisaks BB ja Flashforwardile soovitada mingit sarja. Senised soovitused on küll olnud kümnesse

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #1397
      Re: Filmid ja sarjad

      BB fanidele:

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #1398
        Re: Filmid ja sarjad

        viimane link on fun, thumbs up!

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1399
          Re: Filmid ja sarjad

          Frost/Nixon - suhteliselt korralik, kuigi teemaga kursis mitteolevale inimesele veidi raske vaadata.
          The Green Zone - Imo suht mõttetu film. Peaks nagu põnev olema, aga no ei olnd.

          Comment

          • paradigmlost
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 421

            #1400
            Re: Filmid ja sarjad

            viimati vaatasin tv3-st green mile´i ära ja hea film tõesti. aga telekast vaadates rikkusid reklaamid elamust kõvasti.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1401
              Re: Filmid ja sarjad

              The Man From Earth - Väga hea asi. Eriti soovitan natuke tõsisematele filmisõpradele, kes tahavad ja viitsivad ka kaasa mõelda. Poolteist tundi dialoogi, teemadeks inimpsühholoogia, ajalugu, religioon, veidi teises võtmes. 8/10

              Unthinkable - ma ei oskagi ausat vastust öelda. Film oli tegelt korralik. Põnevust oli, twiste ka oli, verd ka - mida veel straight to DVD filmilt tahta. Samuel oli ka badass. 6/10

              Comment

              • akristjan
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 406

                #1402
                Re: Filmid ja sarjad

                Uus seriaal Rubicon suht lubav..

                Comment

                • kavalrebane
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 50

                  #1403
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Unthinkable lasti DVDle kuna ei olnud sobilik kinodes näitamiseks vms.
                  annaks ise mingi 8.5/10 sellele

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1404
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust

                    Samuti ka true bloodi uus hooaeg ,mille esimesed hooajad on ikka väga head olnud ja vampiirisarja kohta ootusi ületavad.
                    Säästke mind vaevast ja öelge, kas järgnevad osad on sama BS, kui sarja esimene osa, mis peaks huvi äratamiseks väga hea olema ?

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1405
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Mind ka huvtab. Sõber kiitis, et naisega fännavad, kuigi vampire diaries pidi veidi parem olema. Mõtlen ka, kas True Bloodi tasub vaatama hakata.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1406
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Sõltub inimesest, ma ise bb teise hooaja juures hetkel ja imo on seal liiga palju põdemist. Valgeid ja musti on maailmas ühepalju aga kõige enam on ikka neid, kes on hallid.
                        Ok, kolmanda hooaja lõpuks asi ei muutunud, ikka viu-viu siin ja viu-viu seal. Ainus tõsine tüüp oli Gustavo tegelaskuju, kuid viimaste osadega see respekt kadus, sest lapsed tuleb mängust välja jätta. Samavõrd kasvas austus Walter´i tegelaskuju vastu, kes lõpuks krt teab kust oma munad üles leidis peale räiget kitse panekut Jesse peale .
                        Last edited by Potsataja; 22.06.10, 12:54.

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #1407
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Ok, kolmanda hooaja lõpuks asi ei muutunud, ikka viu-viu siin ja viu-viu seal. Ainus tõsine tüüp oli Gustavo tegelaskuju, kuid viimaste osadega see respekt kadus, sest lapsed tuleb mängust välja jätta. Samavõrd kasvas austus Walter´i tegelaskuju vastu, kes lõpuks krt teab kust oma munad üles leidis peale räiget kitse panekut Jesse peale .
                          breaking bad teemal:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1408
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas levis Vaata postitust
                            breaking bad teemal:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Kas sa teed nalja või oled tõsine ? Tema surma põhjustasid kolm tegurit: Lapsepõlv, isiklik nõrkus ning Jesse hoolimatus ja mitte midagi muud. Walter pidi lihtsalt halbade valikute vahel tegema parima valiku.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #1409
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Kas sa teed nalja või oled tõsine ? Tema surma põhjustasid kolm tegurit: Lapsepõlv, isiklik nõrkus ning Jesse hoolimatus ja mitte midagi muud. Walter pidi lihtsalt halbade valikute vahel tegema parima valiku.
                              Kui ta oleks tüdrukul noaga kõri läbi lõiganud, sest vaja teha ju mingi halb otsus, kas siis ütleksid kah, et lapsepõlv, nõrkus ning Jesse?

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #1410
                                Re: Filmid ja sarjad

                                wtf mida te ajate? walter lasi plikal selle pärast surra, et tal oli jessele bad influence.

                                Comment

                                Working...