Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #91
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas alaska
    Knight Rideris oli ta Michael Knight (obv) ja Mitch oli ta oma järgmises geniaalses sarjas "baywatch", mis oli täitsa vaadatav, kui hääl maha keerata.
    Taanis jooxeb see Baywatch mõnelt kanalilt hetkel ka, ei mõista, kuda keegi nii Geniaalset asja pole taas elustanud. Terve sari poolpaljaid ilusaid inimesi täis, mida veel tahta :D

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #92
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Codecci
      The Godfather (1972)
      The Godfather: Part II (1974)
      Psycho (1960)
      Taxi Driver (1976)
      Alien (1979)
      Back to the Future (1985)
      Scarface (1983)
      The Terminator (1984)
      Rocky (1976)

      Neid filme olen näinud sealt listist mis on valminud enne aastat 1987... Ei ole ühtegi halba sõna ühegi filmi kohta öelda.
      Tahad öelda, et sulle ei meeldi nt Rocky või Scarface? :o
      vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
      on palju uusi ja paremaid filme:)

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #93
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas K2snakas
        vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
        on palju uusi ja paremaid filme:)
        Suu lahti loen ja imestan ???

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #94
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas K2snakas
          vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
          on palju uusi ja paremaid filme:)
          Vaata näiteks sellist filmi nagu "Das boot".

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #95
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas K2snakas
            vb olen kh noorena sealt midagi näinud:) aga eriti ette ei löö, kui siis rocky..aga elusees ma ei tuleks kellelegi neid soovitama vmt:)
            on palju uusi ja paremaid filme:)
            Uuematest filmidest Tarantino omad on jube head ja mõned üksikud veel, nt. Hotel Rwanda ja No Country For Old Men, muidu viimase aja filmidest küll midagi väga head ei meenu... Soovitad ehk midagi? :P

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #96
              Re: Filmid ja sarjad

              fast and furious uus oli päris koom ... siis patriku lemmik film tra see brad pitt vms tohman mängis ... syndis vanana ja suri noorena ei mäleta nime. Crank 2 oli omamoodi koom, kui huumorile pihta saad :D

              Comment

              • taaviki
                Räme Fish
                • Feb 2009
                • 7

                #97
                Re: Filmid ja sarjad

                väga mõnus sari on weeds :D

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #98
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci
                  Uuematest filmidest Tarantino omad on jube head ja mõned üksikud veel, nt. Hotel Rwanda ja No Country For Old Men, muidu viimase aja filmidest küll midagi väga head ei meenu... Soovitad ehk midagi? :P
                  hetkel grind, aga kui grind l2bi saab siis panen sulle midagi siia

                  aga anna zanri vihje kh v6i k6ik sobib?

                  Comment

                  • altzie
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 169

                    #99
                    Re: Filmid ja sarjad

                    "My Name Is Earl"

                    tundub, et ka see sari on liiga pikalt jäänud ekraanile nagu Prison Break. aga muidu on ta hea.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #100
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Offis. Muidu pole üldse sarja fänn. Simpsonid obv ja Earl. Kunagi fännasi salatoimikuid :D

                      Ei saa aru inimestest kes vaatavad losti jne jne - eks igalühel oma asi aga minuarust on need sarjad tühjad.

                      Lemmikfilm

                      Surplus - Terrorized into being consumers

                      Vaadake seda supper!

                      Aa ja zeitgeist ka obv

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #101
                        Re: Filmid ja sarjad



                        SUPER TROOPER - legendaarne saade

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #102
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Green Street Hooligansi vaatasin just ära... Äge ;D

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #103
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Codecci
                            Soovitad ehk midagi? :P
                            panen siis mis ma viimasel ajal vaadanud olen...

                            Strange Wilderness
                            What Happens In Vegas
                            40 Year Old Virgin - pole kõigeuuem, aga hea ikkagi:9
                            Funny Games U.S

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #104
                              Re: Filmid ja sarjad

                              kuidas siin pole veel nimetatud Chuck Norrise sarja ja filme??? Sarja teavad kõik, aga "Invasion USA" on kindlasti kõigi märulite isa. Sorri, see pole märul, see on PIIBEL.

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #105
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas leits
                                soovitage mingit swati üksuse moodi sarja vms
                                Flashpoint
                                The Unit

                                Comment

                                Working...