Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #646
    Re: Filmid ja sarjad

    the day after tomorrow vist?
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #647
      Re: Filmid ja sarjad

      seesama jah.

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #648
        Re: Filmid ja sarjad

        Ma vaatasin sellist asja ka varem "Gossip Girl" http://www.imdb.com/title/tt0397442/
        jaa ma tean, rohkem naiste seebikas või whatever, vaatasin kuna oli naise lemmiksari, aga enam pole me koos ja enam ei vaata ka, aga polnud paha. Feel free to call me pussy know :P

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #649
          Re: Filmid ja sarjad

          vaatasin paar filmi kinos ära.

          Old Dogs - alla keskmise komöödia imo. ei ülltata millegagi, naljad pigem kehvad.

          The Men Who Stare at Goats - järjekordne halb komöödia. nagu ka Boxi ajal, suutsin ka siin 20min magada vahepeal.
          pasa % näib aina kasvavat uute filmide seas.

          Comment

          • forell
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2009
            • 350

            #650
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas vsiu100
            vaatasin paar filmi kinos ära.

            Old Dogs - alla keskmise komöödia imo. ei ülltata millegagi, naljad pigem kehvad.

            The Men Who Stare at Goats - järjekordne halb komöödia. nagu ka Boxi ajal, suutsin ka siin 20min magada vahepeal.
            pasa % näib aina kasvavat uute filmide seas.
            käid valedel eesmärkidel kinos
            Mina suutsin terve twilghti vampiirifilmi saalis pysida oodates kuni läheb actioniks libahuntide ja vampiiride vahel aga sittagi - ainult mingi armu draama pask.
            Aga kokkuvõttes jäin ikkagi täiega rahule tänu heale seltskonnale ja sisse smuugeldatud õllele. Ehk siis kui mõnusa grupiga kinno minna siis ei saa magama jääda.

            Comment

            • k1ly
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 205

              #651
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas forell
              käid valedel eesmärkidel kinos
              Mina suutsin terve twilghti vampiirifilmi saalis pysida oodates kuni läheb actioniks libahuntide ja vampiiride vahel aga sittagi - ainult mingi armu draama pask.
              Aga kokkuvõttes jäin ikkagi täiega rahule tänu heale seltskonnale ja sisse smuugeldatud õllele. Ehk siis kui mõnusa grupiga kinno minna siis ei saa magama jääda.

              lol samahästi võid minna rahvusooper estoniasse ning sinna õlled sisse smuugeldada . Mis sest et ooper sinu jaoks pask on aga vähemalt oled mõnusa grupiga ja jood õlut . Kinos käiakse ikka filmi nautimise eesmärgil , baaris seltskonna + muude asjade nautimise eesmärgil .Kokkuvõtteks - kellel nüüd need valed eesmärgid on ikka ?

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #652
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas vsiu100
                The Men Who Stare at Goats - järjekordne halb komöödia.

                rly? treiler oli kyll palju tõotav.

                Comment

                • k1ly
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 205

                  #653
                  Re: Filmid ja sarjad

                  btw "Moon" on päris nuts film http://www.imdb.com/title/tt1182345/

                  hetkel jookseb kinodes ka

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #654
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Godspeed_EJ

                    rly? treiler oli kyll palju tõotav.
                    treiler oli jah naljakas, aga mulle tundus film väga igav. ei olnud häid nalju. kuidagi lihtsalt tehakse filme, ei panda pingutust sisse. naine ka võitles unega :)
                    kui nüüd järele mõelda, siis ongi twilght viimasel ajal nähtud filmidest parim film, lol.
                    kinos käin naisega ja filme vaatamas. ses mõttes et tahaks filmielamust saada ja kuna 100%autoga(eriti sellise ilmaga), siis naps on ka välistatud :)

                    loodan, et Avataris pettuma ei peaks.....

                    Comment

                    • forell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 350

                      #655
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas k1ly

                      lol samahästi võid minna rahvusooper estoniasse ning sinna õlled sisse smuugeldada . Mis sest et ooper sinu jaoks pask on aga vähemalt oled mõnusa grupiga ja jood õlut . Kinos käiakse ikka filmi nautimise eesmärgil , baaris seltskonna + muude asjade nautimise eesmärgil .Kokkuvõtteks - kellel nüüd need valed eesmärgid on ikka ?
                      lihtsalt räägin, et kui tõesti on oht kinos magama jääda siis tuleb ettenägelikult selleks valmis olla ja pead kellegi kaasa võtma kellega igav ei hakka.

                      Btw. sellised filmid nagu the man who stare at goats etc. ongi enamasti sellised kus kõik parimad/naljakamad kohad on treileris olemas niiet selle vaatamisest täiesti piisab. (ma ei ole näinud seda filmi veel, lihtsalt võtan sõna)

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #656
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas forell
                        käid valedel eesmärkidel kinos
                        Mina suutsin terve twilghti vampiirifilmi saalis pysida oodates kuni läheb actioniks libahuntide ja vampiiride vahel aga sittagi - ainult mingi armu draama pask.
                        Aga kokkuvõttes jäin ikkagi täiega rahule tänu heale seltskonnale ja sisse smuugeldatud õllele. Ehk siis kui mõnusa grupiga kinno minna siis ei saa magama jääda.
                        sa oledgi see tont kes tuleb kinno lakub seltskonnaga ja siis möliseb terve filmi ja rikub teiste filmi elamust?

                        Comment

                        • forell
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2009
                          • 350

                          #657
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas rohelinekonn
                          sa oledgi see tont kes tuleb kinno lakub seltskonnaga ja siis möliseb terve filmi ja rikub teiste filmi elamust?
                          mkmm :D
                          see kukkus veits valesti välja. Mitte et tuled kinno kõva häälega mölisema ja popkorne loopima vaid et isegi igava filmi saab niimodi lõpuni vaadata et silm kinni ei vaju kui on hea seltskond.

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #658
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas k1ly
                            btw "Moon" on päris nuts film http://www.imdb.com/title/tt1182345/

                            hetkel jookseb kinodes ka
                            NOT!

                            mingi kuu tagasi vaatasin seda, ja lõpuni ei suutnudki vaadata, kuna asi lihtsalt liiga igav imo.

                            Comment

                            • savioja
                              Julm Donk
                              • Aug 2009
                              • 53

                              #659
                              Re: Filmid ja sarjad

                              NOT!

                              mingi kuu tagasi vaatasin seda, ja lõpuni ei suutnudki vaadata, kuna asi lihtsalt liiga igav imo.
                              asi ilmselt selles ongi, et sa lõpuni ei vaadanud... Minule ka film väga meeldis

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #660
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas savioja
                                asi ilmselt selles ongi, et sa lõpuni ei vaadanud... Minule ka film väga meeldis
                                +1

                                Comment

                                Working...