Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #496
    Re: Filmid ja sarjad

    seal on raske parimaid filme valida. Vaata programme, mis sulle kõige rohkem istub, ja siis edasi juba loe tutvustust.
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #497
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Madis_89
      South parki hooaja viimane oli päris hea.St. mulle meeldis vähemalt.
      väga sick osa oli. Said vindi ülekeeramisega jälle suurepäraselt hakkama

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #498
        Re: Filmid ja sarjad

        Comment

        • akristjan
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 406

          #499
          Re: Filmid ja sarjad

          Keegi Prisoneri on vaadanud?

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #500
            Re: Filmid ja sarjad

            Vaatasin hiljuti üle mingi aja Falling Downi jälle, ikka supernuts film minu arvates ja Michael Douglas mängib ka oma osa väga hästi.

            Soovitan

            Comment

            • blizkaa
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 389

              #501
              Re: Filmid ja sarjad

              Parim spordifilm on Coach Carter, aga ma korvpalliharrastajana veidi subjektiivne ses suhtes. Komöödiaseriaal Community mu meelest ka täitsa vaadatav, I hooaeg, 10. osa. Veerandik päevast oli sisustatud.

              Comment

              • QKulgur
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 484

                #502
                Re: Filmid ja sarjad

                seriaal "life" soovitan, üks parimatest seriaalidest

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #503
                  Re: Filmid ja sarjad

                  californication on nuts

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #504
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas variatsioon
                    nüüd kui te teate mis mulle meeldib siis võiksite mingit head filmi soovitada :)
                    oleksin väga tänulik
                    Pans Labyrinth on nähtud?

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #505
                      Re: Filmid ja sarjad

                      felonit oled näind vä. niikuinii oled, aga ütlesin. Memento? pulp fiction? ah *****, need siukesed filmid mida sa niikuinii une pealt tead. a kes pole näind, need vaadake kindlasti


                      ahjaa, donnie darko ka kõva

                      fear and loathing in las vegas tuli kah meelde veel

                      Comment

                      • mkva
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1972

                        #506
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Variatsioonile soovitan The Hurricane (1999) Üks parimaid Based on the true story..

                        Ise olen olen vaadanud ainuüksi see aasta rohkem, kui 300 filmi kindlasti.. mingi aeg läks arvepidamine sassi. Ja miks just paljud filmid meelest on läinud.. Kui muidugi nime öelda ja vb mingi koht filmist meelde tuletada siis ikka tuleb silme ette, aga põhjus seisneb 2-5e filmi vaaatamine päevas ja nii päevade kaupa..
                        Kuna uuema aja filmid said kõik vaadatud ja neist 90prosa oli BS, kuigi ka erandeid mis kohe meelde tuleb on nt rocknrolla, jumper,Slumdog Millionaire ja on on üksjagu veel just uuemaid filme mis pole suurelt populaarsust kogunud, kuid on head, nimesid kohe peast ei tea võtta.
                        Aga hakkasin siis tagasi liikuma vanemate filmide poole, mis kohe meelde tuleb on Snatch (2000) Donnie Darki (2001) Memento (2000) ja siis liikusin 90sse Vaieldamatult parimaks sai minu silmis Goodfellas (1990) ja siis sellised rohkem bottomid nagu Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) Heat (1995) The Usual Suspects (1995) Casino (1995)
                        Selle aasta film nimi oli The Tournament, täitsa hea siis next day air ka päris kõva ja üks film mis tuleb meelde aga nime ei suuda kuidagi meenutada, mingi tuleviku teema oli, inimestele topiti kiipe pähe ja nii kontrolliti neid..

                        Aga tegelikult on häid filme läbi aegade ikka Väga palju, ja parima tahtmise korralgi ma ei suudaks enda jaoks mingit kindlat topi teha.

                        Sarjad mida vaadanud. O.C kunagi ammu, aga oli hea. californiacation, Kindlasti Las Vegas, seda hakkasin praegu uuesti vaatama siis Weeds, see on päris kõrgel kohal.. rohekm ei tule enam pähe

                        A ja btw, selline sari nagu dollhouse, selle aasta väljalase, üpris põnev, täitsa soovitan.

                        E: Felon ja Taken veel filmidest mis on väga head!

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #507
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas mkva
                          Variatsioonile soovitan The Hurricane (1999) Üks parimaid Based on the true story..

                          Ise olen olen vaadanud ainuüksi see aasta rohkem, kui 300 filmi kindlasti.. mingi aeg läks arvepidamine sassi. Ja miks just paljud filmid meelest on läinud.. Kui muidugi nime öelda ja vb mingi koht filmist meelde tuletada siis ikka tuleb silme ette, aga põhjus seisneb 2-5e filmi vaaatamine päevas ja nii päevade kaupa..
                          Kuna uuema aja filmid said kõik vaadatud ja neist 90prosa oli BS, kuigi ka erandeid mis kohe meelde tuleb on nt rocknrolla, jumper,Slumdog Millionaire ja on on üksjagu veel just uuemaid filme mis pole suurelt populaarsust kogunud, kuid on head, nimesid kohe peast ei tea võtta.
                          Aga hakkasin siis tagasi liikuma vanemate filmide poole, mis kohe meelde tuleb on Snatch (2000) Donnie Darki (2001) Memento (2000) ja siis liikusin 90sse Vaieldamatult parimaks sai minu silmis Goodfellas (1990) ja siis sellised rohkem bottomid nagu Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) Heat (1995) The Usual Suspects (1995) Casino (1995)
                          Selle aasta film nimi oli The Tournament, täitsa hea siis next day air ka päris kõva ja üks film mis tuleb meelde aga nime ei suuda kuidagi meenutada, mingi tuleviku teema oli, inimestele topiti kiipe pähe ja nii kontrolliti neid..

                          Aga tegelikult on häid filme läbi aegade ikka Väga palju, ja parima tahtmise korralgi ma ei suudaks enda jaoks mingit kindlat topi teha.

                          Sarjad mida vaadanud. O.C kunagi ammu, aga oli hea. californiacation, Kindlasti Las Vegas, seda hakkasin praegu uuesti vaatama siis Weeds, see on päris kõrgel kohal.. rohekm ei tule enam pähe

                          A ja btw, selline sari nagu dollhouse, selle aasta väljalase, üpris põnev, täitsa soovitan.

                          E: Felon ja Taken veel filmidest mis on väga head!
                          The Hurricane ei ole näinud.. vaatan kindlasti.

                          Jumper oli väga halb film :)
                          Slumdog Millionaire sellest väga hea.

                          " Snatch (2000) Donnie Darki (2001) Memento (2000)" - väga head!

                          "Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) The Usual Suspects (1995) Casino (1995)" - head filmid.
                          aga mulle need maffia filmid eriti ei istu. (Goodfellas, Godfathers jne)

                          Heat (1995) - ei ole näinud.. vaatan kindlasti.

                          " nime ei suuda kuidagi meenutada, mingi tuleviku teema oli, inimestele topiti kiipe pähe ja nii kontrolliti neid.. " Surrogates (2009) ?


                          Soovitan sul IMDBs "My Movies" liste teha.
                          Keegi ütleb mingi hea filmi siis piisab vaid IMDB filmi lehel klickida "add to my movies" ja kunagi saad selle siis ära vaadata..
                          minul on "to download","top movies" ja "my movies" listid.
                          viimases on siis kõik filmid mis mul hetkel arvutis.


                          Algselt postitas Helmps
                          felonit oled näind vä. niikuinii oled, aga ütlesin. Memento? pulp fiction? ah *****, need siukesed filmid mida sa niikuinii une pealt tead. a kes pole näind, need vaadake kindlasti


                          ahjaa, donnie darko ka kõva

                          fear and loathing in las vegas tuli kah meelde veel
                          Memento, Pulp Fiction, Donnie Darko ja fear and loathing in las vegas on tõesti väga head filmid.
                          Felonit ei ole näinud.. varsti vaatan :)
                          tänks!

                          Algselt postitas Godspeed_EJ
                          Pans Labyrinth on nähtud?
                          ei olegi.. kindlasti lähiajal vaatan ära ja anna teada kuidas oli.
                          tänks.

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #508
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Hardwired on äkki see kiibifilm mida te silmas peate ? The butterfly effect 3, blood and bone, need filmid vaatasin eile ja ei olnud väga viga

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #509
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Helmps
                              fear and loathing in las vegas tuli kah meelde veel
                              Haige film see :D

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #510
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Vot Hardwired jah. Aga see surrogates oli suht bs, kui ma ei eksi.

                                Ja selle imdb listi koha pealt. Ma kunagi mingi aeg hakkasin seda tegema, olin väga palju lisanud filme juba, kuniks unustasin paroolid ja asjad ära ja rohkem pole ka viitsinud teha. Ja mis põhiline ma ei mäletagi paljusid filme mida vaadanud olen ja tean ka, et neid niisama lihtsalt topidest ei leia kuna paljud on sellised olnud mis lihtsalt ei ole tutust kogunud.

                                Ja variatsioon, vaatasin su movie listi kiire pilguga läbim, umbes igat 8-9 filmi sinu listis ma näinud pole, seega 20+ enamvähem, eks vaatan mida räägivad nende tutvustused ja kommid ja siis roogin välja mida vaadata.

                                E: Meelde tuli just Blow (2001) - Minu poolt siis saab see parima narko filmi tiitli.

                                Comment

                                Working...