Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • paradigmlost
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 421

    #631
    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin ka eile dexteri viimast osa ja olin "pisut" rohelises ka veel ja oli tõesti mind-blowing elamus.. pool tundi pärast vaatamist oli ikka väga hull wtf, mis nüüd juhtus tunne:P

    Comment

    • TaaviK
      FPP Pro
      • Nov 2008
      • 248

      #632
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas kollane

      hakkan varsti vaatama..

      :D

      E: wtf see lõpp oli haige.. sick osa.
      tra ma loodan, et see oli uni lõpus
      rita oli mu lemmik :D
      Tänud spoileri eest

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #633
        Re: Filmid ja sarjad

        Get Mary Jane, go2 CC-plaza... watch 2012 = win

        Üli kõva film oma super efektidega... awesome cinema kogemus !!

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #634
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Madis Very
          Get Mary Jane, go2 CC-plaza... watch 2012 = win

          Üli kõva film oma super efektidega... awesome cinema kogemus !!
          Um worst film of the year ju :D Ok viimaen pirukas film oli hullem isegi.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #635
            Re: Filmid ja sarjad

            what, kõik tundus hea... !
            Vaatan veel värske peaga ka üle siis oskan reaalset arvamust öelda ;D

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #636
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Oliverk
              Um worst film of the year ju :D Ok viimaen pirukas film oli hullem isegi.
              kui kuskilt arvutist miskit TS versiooni vaatad olematu heliga siis kindlasti. Kinos vaadates on kõik vahvam ja võib lugeda mõnusaks ajaviiteks.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #637
                Re: Filmid ja sarjad

                isegi Twilight>2012, imo.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #638
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  kui kuskilt arvutist miskit TS versiooni vaatad olematu heliga siis kindlasti. Kinos vaadates on kõik vahvam ja võib lugeda mõnusaks ajaviiteks.
                  Ma ei vaata TS filme. Ma usun et vaatan keskmisest inimesest tohutult rohkem filme. See number on ikka ulme mis kokku tuleb, aga 2012 oli tõesti väga kehva, olematu tsenaariumi ja osade väga jubedate erieffektidega film.

                  No loogish et kõige sitem film tegelt ei ole. Aga selle hype kohta ikka väga niru script filmil. Niisama vaadat akõlbab aga mingiks heaks filmiks küll ei loe.

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #639
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Oliverk
                    2012 oli tõesti väga kehva, olematu tsenaariumi ja osade väga jubedate erieffektidega film.
                    juhul kui seda filmi tõsiselt võtta, siis küll.
                    minu jaoks oli tegu päris hea komöödiaga:)

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #640
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Oliverk

                      No loogish et kõige sitem film tegelt ei ole. Aga selle hype kohta ikka väga niru script filmil. Niisama vaadat akõlbab aga mingiks heaks filmiks küll ei loe.
                      nagu ma ütlesin oli tegu mõnusa ajaviitega ja see ei lähegi väärt filmi alla.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #641
                        Re: Filmid ja sarjad

                        yldiselt ma arvan, et mul on keskmisest koduperenaisest ja tema 12 aastasest
                        pojast k6rgemad filmin6uded, et seda heaks nimetada...aga siiski leidsin mina,
                        et 2012 oli ypris hea ajaviide ja samamoodi suutis yllatada mind ka "Funny People".

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #642
                          Re: Filmid ja sarjad

                          funny people oli väga hea film minuarust. Ei olnud selline tüüpiline adam sandleri ajuvaba komöödia

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #643
                            Re: Filmid ja sarjad

                            mulle 2012 meeldis, sain täpselt seda, mida kinno vaatama läksin.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #644
                              Re: Filmid ja sarjad

                              mulle tundus selleks pask, kuna ootused olid palju suuremad. sisu kehva, näitlejatöö kehva. kinos vaadatuna olid efektid kohati vaadatavad.......
                              samasse kategooriasse pandava Armageddoniga ei kannata 2012 ikka mitte mingisugust võrdlust välja.
                              aga eks ta maitse asi ole.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #645
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Ma ei pannud armagedoniga samasse kategooriasse, ma panin selle Emerchi filmiga, No tomorrow või midagi, see, kus hästi külmaks lähem. Sellest oli isegi üle kohati.

                                Comment

                                Working...