Re: Filmid ja sarjad
vaatasin ka eile dexteri viimast osa ja olin "pisut" rohelises ka veel ja oli tõesti mind-blowing elamus.. pool tundi pärast vaatamist oli ikka väga hull wtf, mis nüüd juhtus tunne:P
vaatasin ka eile dexteri viimast osa ja olin "pisut" rohelises ka veel ja oli tõesti mind-blowing elamus.. pool tundi pärast vaatamist oli ikka väga hull wtf, mis nüüd juhtus tunne:P
Comment