Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
Täitsa naljakas sari - üllataval kombel. Kui paigutada, siis kuskil Two and Half Meni esimeste hooaegade ja Curb Your Enthusiasmi vahepeal - ilma nõmedate naerupausideta. Hea kerge, haarav vaatamine:
P.S. vaatasin Avengers`i (7,5/10) ära vahepeal. Meeldis ka - just selline nagu olema peab
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Pluss üks, selline mõnus kerge vaatamine.Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
kõike pole veel vaadata jõudnud, aga Swimming pool, Pythagasaurus olid head.
Jeebusele: ´M´ on hea saksa film aastast 1931 http://www.imdb.com/title/tt0022100/
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Mis keegi uuest sarjast "Revolution" arvab?
Ahjaa. See naispeaosaline seal Tracy Spiridakos:
Boonuspilt ka:(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Uurige välja kui vana ta on, mina igatahes ei uskunud algul. ulme :D
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Süžee on minu jaoks liiga lollakas, rikub ära võimaluse sarja üldse tõsiselt võtta.Algselt postitas marxiku Vaata postitustMis keegi uuest sarjast "Revolution" arvab?
Elekter "lakkab töötamast" ja inimkond langeb tagasi kiviaega. Kuigi samas tuli on olemas, vesi keeb ning teadmata põhjusel ei ole keegi ikkagi aurumootorit ehitanud. Püssirohi samuti põleb ja plahvatab.
Üldiselt liiga palju auke storylines.
Vaatasin, et Emmyde jagamisel tegi puhta töö sari "Homeland", millest ma isiklikult polnud midagi kuulnud ega näinud. Tõmbasin selle ja ei pidanud pettuma. Väga hea sari on.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Siin teemas sellest palju juttu olnud. Läksid auhinnad tõesti õigesse kohta.Algselt postitas Strawberry Vaata postitustVaatasin, et Emmyde jagamisel tegi puhta töö sari "Homeland", millest ma isiklikult polnud midagi kuulnud ega näinud. Tõmbasin selle ja ei pidanud pettuma. Väga hea sari on.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Algselt postitas marxiku Vaata postitustMis keegi uuest sarjast "Revolution" arvab?
Ahjaa. See naispeaosaline seal Tracy Spiridakos:
Boonuspilt ka:(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Uurige välja kui vana ta on, mina igatahes ei uskunud algul. ulme :D
mhhh. 24-25. täpselt nii vana ta välja näebki ju..
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Mul ka kaks esimest osa vaadatud. Üldiselt mind süžee ja need "väikesed" vead väga ei morjenda, olenemata sellest, et terve internet on täis vingumist stiilis "miks relvad on aga elektrit pole" jne. Mis mind aga häirib on see, mis paljude seriaalide ja filmdie viga - tegelasi ja tegevust ei suudeta meeldivaks teha. Pärast kaht osa Revolutioni pole endiselt sooja ega külma, kes kes on kes ja mis neist saab. Mõõgavõitlus on ka mannetu ning paraku kogu stsenaarium karjub vaatajale näkku: "Te olete lollid!" Ma tõesti tahtsin, et see sari mulle meeldiks, sest sellist mõnusat stiilide miksimist suutis viimati minu arust Firefly ja seda super edukalt. Ilmselt annan veel ühe võimaluse... aga seda ka muu asja puudumisel.Algselt postitas Strawberry Vaata postitustSüžee on minu jaoks liiga lollakas, rikub ära võimaluse sarja üldse tõsiselt võtta.
Elekter "lakkab töötamast" ja inimkond langeb tagasi kiviaega. Kuigi samas tuli on olemas, vesi keeb ning teadmata põhjusel ei ole keegi ikkagi aurumootorit ehitanud. Püssirohi samuti põleb ja plahvatab.
Üldiselt liiga palju auke storylines.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Sul õigus. vaatasin nüüd uuesti järgi. Nüüd ära parandatud vist, ennem oli wikis kõvasti siis mööda pandud. Vanuseks oli 16 märgitud:DAlgselt postitas udikaz Vaata postitust
mhhh. 24-25. täpselt nii vana ta välja näebki ju..
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Püüdsin hakata vaatama sci-fi sugemetega "continuum"i http://www.imdb.com/title/tt1954347/Algselt postitas Potsataja Vaata postitustImo on totaalne sigadus, et 2011 ei olnud ega 2012 ei paista tulevat ühtegi korraliku sci-fi sarja. SGU-s olin omal ajal pettunud aga nüüd, kui ka see viimase omasugusena läinud on, siis on täiega tühjus hinges. :(
Aga ei paelunud.
Ootan isegi juba ammu "battlestar galactica"/SGU sarnast sarja.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
imo mitte päris, modern family küll ei väärind parima komöödia sarja tiitlit,see sari pole juba ammu naljakas, aga see oli jah lahe et mad men ei saand jälle vaid homeland, mis imo on parim sari uutest sarjadestAlgselt postitas pastilaa Vaata postitustSiin teemas sellest palju juttu olnud. Läksid auhinnad tõesti õigesse kohta.
Comment
Comment