Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #4726
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
    jep, siin list <1980 mida ma näinud, soovitage midagi peale nende
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #4727
      Re: Filmid ja sarjad

      wiii, Hawaii Five-0 season 3 hakkas
      üks parimaid theme songe
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4728
        Re: Filmid ja sarjad

        Täitsa naljakas sari - üllataval kombel. Kui paigutada, siis kuskil Two and Half Meni esimeste hooaegade ja Curb Your Enthusiasmi vahepeal - ilma nõmedate naerupausideta. Hea kerge, haarav vaatamine:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        P.S. vaatasin Avengers`i (7,5/10) ära vahepeal. Meeldis ka - just selline nagu olema peab

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #4729
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
          wiii, Hawaii Five-0 season 3 hakkas
          üks parimaid theme songe
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Pluss üks, selline mõnus kerge vaatamine.

          Comment

          • bauss
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #4730
            Re: Filmid ja sarjad

            kellelgi Dredd 3D on nähtud kinos ja kuidas on?

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #4731
              Re: Filmid ja sarjad



              kõike pole veel vaadata jõudnud, aga Swimming pool, Pythagasaurus olid head.

              Jeebusele: ´M´ on hea saksa film aastast 1931 http://www.imdb.com/title/tt0022100/

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #4732
                Re: Filmid ja sarjad

                Mis keegi uuest sarjast "Revolution" arvab?

                Ahjaa. See naispeaosaline seal Tracy Spiridakos:


                Boonuspilt ka:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Uurige välja kui vana ta on, mina igatahes ei uskunud algul. ulme :D

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #4733
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                  Mis keegi uuest sarjast "Revolution" arvab?
                  Süžee on minu jaoks liiga lollakas, rikub ära võimaluse sarja üldse tõsiselt võtta.
                  Elekter "lakkab töötamast" ja inimkond langeb tagasi kiviaega. Kuigi samas tuli on olemas, vesi keeb ning teadmata põhjusel ei ole keegi ikkagi aurumootorit ehitanud. Püssirohi samuti põleb ja plahvatab.

                  Üldiselt liiga palju auke storylines.


                  Vaatasin, et Emmyde jagamisel tegi puhta töö sari "Homeland", millest ma isiklikult polnud midagi kuulnud ega näinud. Tõmbasin selle ja ei pidanud pettuma. Väga hea sari on.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4734
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    Vaatasin, et Emmyde jagamisel tegi puhta töö sari "Homeland", millest ma isiklikult polnud midagi kuulnud ega näinud. Tõmbasin selle ja ei pidanud pettuma. Väga hea sari on.
                    Siin teemas sellest palju juttu olnud. Läksid auhinnad tõesti õigesse kohta.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #4735
                      Re: Filmid ja sarjad

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      mhhh. 24-25. täpselt nii vana ta välja näebki ju..

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #4736
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Süžee on minu jaoks liiga lollakas, rikub ära võimaluse sarja üldse tõsiselt võtta.
                        Elekter "lakkab töötamast" ja inimkond langeb tagasi kiviaega. Kuigi samas tuli on olemas, vesi keeb ning teadmata põhjusel ei ole keegi ikkagi aurumootorit ehitanud. Püssirohi samuti põleb ja plahvatab.

                        Üldiselt liiga palju auke storylines.
                        Mul ka kaks esimest osa vaadatud. Üldiselt mind süžee ja need "väikesed" vead väga ei morjenda, olenemata sellest, et terve internet on täis vingumist stiilis "miks relvad on aga elektrit pole" jne. Mis mind aga häirib on see, mis paljude seriaalide ja filmdie viga - tegelasi ja tegevust ei suudeta meeldivaks teha. Pärast kaht osa Revolutioni pole endiselt sooja ega külma, kes kes on kes ja mis neist saab. Mõõgavõitlus on ka mannetu ning paraku kogu stsenaarium karjub vaatajale näkku: "Te olete lollid!" Ma tõesti tahtsin, et see sari mulle meeldiks, sest sellist mõnusat stiilide miksimist suutis viimati minu arust Firefly ja seda super edukalt. Ilmselt annan veel ühe võimaluse... aga seda ka muu asja puudumisel.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #4737
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Imo on totaalne sigadus, et 2011 ei olnud ega 2012 ei paista tulevat ühtegi korraliku sci-fi sarja. SGU-s olin omal ajal pettunud aga nüüd, kui ka see viimase omasugusena läinud on, siis on täiega tühjus hinges. :(

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #4738
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust

                            mhhh. 24-25. täpselt nii vana ta välja näebki ju..
                            Sul õigus. vaatasin nüüd uuesti järgi. Nüüd ära parandatud vist, ennem oli wikis kõvasti siis mööda pandud. Vanuseks oli 16 märgitud:D

                            Comment

                            • marxiku
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 471

                              #4739
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Imo on totaalne sigadus, et 2011 ei olnud ega 2012 ei paista tulevat ühtegi korraliku sci-fi sarja. SGU-s olin omal ajal pettunud aga nüüd, kui ka see viimase omasugusena läinud on, siis on täiega tühjus hinges. :(
                              Püüdsin hakata vaatama sci-fi sugemetega "continuum"i http://www.imdb.com/title/tt1954347/
                              Aga ei paelunud.
                              Ootan isegi juba ammu "battlestar galactica"/SGU sarnast sarja.

                              Comment

                              • PlanetRJ
                                Jube Noob
                                • Oct 2011
                                • 173

                                #4740
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Siin teemas sellest palju juttu olnud. Läksid auhinnad tõesti õigesse kohta.
                                imo mitte päris, modern family küll ei väärind parima komöödia sarja tiitlit,see sari pole juba ammu naljakas, aga see oli jah lahe et mad men ei saand jälle vaid homeland, mis imo on parim sari uutest sarjadest

                                Comment

                                Working...