Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #4141
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Esmaspäevane GoT oli visuaalselt ikka väga nauditav. Dialoogid olid ka normaalselt üles ehitatud etc. NUTS
    mitmes osa see oli? millal eesti foxi võiks jõuda?

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #4142
      Re: Filmid ja sarjad

      9s osa oli.

      Edit: tsekkisin järgi. Laupäeval on 8s osa foxist ja 9. juuni 9s osa. Ehk sis oleme laias-laastus 2 osaga Usast maas. Pole paha iseenesest.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4143
        Re: Filmid ja sarjad

        Hakkasin siukest sarja eile vaatama: http://www.imdb.com/title/tt1839578/
        Suht vaadatav, aga mitte isegi close all time lemmikutele.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #4144
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Hakkasin siukest sarja eile vaatama: http://www.imdb.com/title/tt1839578/
          Suht vaadatav, aga mitte isegi close all time lemmikutele.
          Minu jaoks selle sügishooaja üks vähestest sarjadest, mille viimase osa ka minu silmad ära nägid. All-time pole super pole jah, aga kellele näiteks burn notice istub, see leiab ka siit ühtteist head. Ja kusjuures mulle tundus, et mida rohkem lõpu poole, seda paremaks kiskus. Kvaliteetne asi kahtlemata.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #4145
            Re: Filmid ja sarjad

            Burn Notice on hea lihtne meelelahutus mõnede eredamate momentidega. PoI on midagi hoopis palju enamat. Minu jaoks seondub ta pigem The Wire´iga ja jagab sellega ka esimest kohta.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #4146
              Re: Filmid ja sarjad

              Okay ehk siis läheb paremaks, ma ainult 2-3 osa vaadanud atm.
              Aga nende esimeste osadega kohe hooked polnud nagu ntx The Wirega mida vaatasin aint esimese osa ära ja siis terve hooaja järjest, sest nii hea oli lihtsalt.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #4147
                Re: Filmid ja sarjad

                Potsataja, ole hea, seleta. Mis teeb PoI-st midagi rohkemat, kui lihtsalt meelelahutuse. See on väga super meelelahututus, kus kaasa mõtlema ei pea aga mingit diipi asja siit küll oodata ei tasu ning ei tohikski.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #4148
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Ausalt, ma ei oska hetkel, võibolla edaspidi tulevad õiged sõnad pähe või mujale.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4149
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Hakkasin vaatama Mad Men`i (seekord taipu soovituseta). Väga hea sari.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #4150
                      Re: Filmid ja sarjad

                      MagicFriendi 6max on nuts

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #4151
                        Re: Filmid ja sarjad

                        "Safe room" on üllatavalt hea. Bourne filmide moodi, aga paremate näitlejatega.

                        Comment

                        • pokkerisheriff
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 824

                          #4152
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Hakkasin vaatama Mad Men`i (seekord taipu soovituseta). Väga hea sari.
                          yeah, hea valik plastiliin. imo parim hetkel teles jooksvatest sarjadest. annab boardwalk empirele, breaking badile ja kõigele muule silmad ette.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #4153
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            "Safe room" on üllatavalt hea. Bourne filmide moodi, aga paremate näitlejatega.
                            Safe House mõtled?

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #4154
                              Re: Filmid ja sarjad

                              jep, Safe House. Denzeliga peaosas.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #4155
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                jep, Safe House. Denzeliga peaosas.
                                just hakkan seda vaatama :)

                                Comment

                                Working...