Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1546
    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin just 2 korda Dark Knighti, kadunud H.Ledger on osatäitja rollis ikka mega hea midagi ei ole öelda.

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #1547
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      Lühike hinnang uutele seriaalidele, ei ole jaksu pikemalt kirjutada:
      Head
      Louie
      Memphis Beat
      Rookie Blue
      The Good Guys

      Vaadatav
      Rizzoli and Isles
      Covert Affairs

      (Tõenäoliselt) pask
      Haven
      Huge
      Identity
      Scoundrels
      The Glades
      Unnatural History
      Pretty Little Liars
      Persons Unknown
      The Gates

      Kui mingitest uutest seriaalidest asja saab sii on see Rubicon

      ja muidugi dark blue s02

      Rookie blue... ausalt?
      Last edited by akristjan; 06.08.10, 20:59.

      Comment

      • akristjan
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 406

        #1548
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust

        valgusta mind
        vurr jäi keerlema :)

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1549
          Re: Filmid ja sarjad

          :D

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #1550
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas akristjan Vaata postitust
            vurr jäi keerlema :)
            Vurr hakkas võbelema enne lõppu ja oli peale cut scene'i kukkumas.
            Vurr jäigi keerlema.
            Vurr oli ebaoluline muude detailide tõttu ja seetõttu võis Cobb ilma selle tulemuseta minema jalutada, sest ta teadis, et see kukub niikuinii ümber.
            Vurr ei olnud tegelikult Cobbi totem ja oli seal lõpus ainult selleks, et vaatajatel pinget kruvida.

            Kõik saavad oma peas mingi lahenduse välja genereerida, enamus inimesi jääb ilmselt ainult esimese kahe peale mõtlema.
            Käisin teist korda vaatamas ära ja koos imdb abiga on minu nägemus selline:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by Spewmonkey; 08.08.10, 09:50.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1551
              Re: Filmid ja sarjad

              Tundub ok film olevat siis? Lendan ka ehk vaatama t2na

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1552
                Re: Filmid ja sarjad

                ei väga saast film on! ära mine!

                Comment

                • Mitokonder
                  Jube Noob
                  • Aug 2010
                  • 105

                  #1553
                  Re: Filmid ja sarjad

                  158lk juttu - sry, aga ei viitsinud läbi lapata kõike.

                  Mis puutub sarjadesse, siis minu jaoks on olemas ÜKS ja AINUS - The Wire. Midagi paremat annab välja mõelda.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #1554
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Ila. Tilgub. Me want it.

                    Comment

                    • Mitokonder
                      Jube Noob
                      • Aug 2010
                      • 105

                      #1555
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      AI, see on vägagi huvipakkuv asi. Kahjuks eesti kanalitele seda vist ei jõua kunagi, peab netiavarusi piinama hakkama.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #1556
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Salt - täiesti kohutav. Kuna mul midagi teha ei olnud, siis mõtlesin, et aja surnuks löömiseks ikka kõlbab, aga eksisin rängalt. Sellest filmist küll ühtegi positiivset hetke/omadust ei leidnud.

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1557
                          Re: Filmid ja sarjad

                          vaatasin Entouragei ära ja meeldis väga hea ajaviide.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1558
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Salt - täiesti kohutav. Kuna mul midagi teha ei olnud, siis mõtlesin, et aja surnuks löömiseks ikka kõlbab, aga eksisin rängalt. Sellest filmist küll ühtegi positiivset hetke/omadust ei leidnud.
                            Selge pilt, kavatsesin ise ka seda filmi vaadata, aga jääb ära.

                            Vaatasin Kingdom of Heaven'i ära. Iseenesest päris huvitav ja hea keskaja sõjafilm, aga kuidagi aeglane oli see teemaarendus 3h pikk ka :D.

                            Annaks mingi 6.5-7/10.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #1559
                              Re: Filmid ja sarjad

                              elav saatekava taas teadustab: YLE2-s algas just Sin City.
                              Muuhulgas mängivad ka Frodo ja varalahkunud Brittany Murphy.
                              Last edited by nomerlot; 10.08.10, 21:05.

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #1560
                                Re: Filmid ja sarjad

                                sin city on mu all-time favorite movie! see aasta 2 korda blu-ray kvaliteediga vaadand. nuts lihtsalt.

                                Comment

                                Working...