Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #736
    Re: Filmid ja sarjad

    üks hea koera film, mida eile vaatasin - survival style 5+

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #737
      Re: Filmid ja sarjad

      Ei hakanud tervet teemat läbi lugema, aga väga hea sari(peab oskama suht heal tasemel inglise keelt) on The big bang theory

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #738
        Re: Filmid ja sarjad

        Avatar jättis väga hea mulje, ei osanud nii head sisu oodata :)

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #739
          Re: Filmid ja sarjad

          Avatar oli hea. Kaameratöö oli ikka suht nuts ja kohati tekkis ka 2D pilti vaadates ruumilisuse mulje. Pole tükil ajal kinos vaadanud filmi, mida tahaks ekraanilt ka teist korda näha.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #740
            Re: Filmid ja sarjad

            krt peab ikka minema, kõik nii kiidavad
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • paradigmlost
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 421

              #741
              Re: Filmid ja sarjad

              mul oli Avatariga nii, et esimene kord kinos 3d vaadates sain väga hea elamuse: terve aeg oli huvitav ja visuaalselt vaimustav. tahtsin kindlasti veelkord vaatama minna
              kolm päeva hiljem läksin uuesti ja seekord olin mantis. igav küll ei hakanud aga elamusest jäi asi kaugele - film tundus kuidagi mutlika moodi või lihtsalt arvutigraafika, milles on mõned stseenid filmitud...:O nii pikka filmi vist pole hea kaks korda vaadata nii lühikese aja jooksul või oli saalitehnika mingi odavam (2. ja 7. saal) teinekord, värvid ei tundund üldse nii erksad ja see navide maailm ei tundunud nii vaimustav...

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #742
                Re: Filmid ja sarjad

                Titanicu autor James Cameron ootas 12a et tehnoloogia areneks enne kui tegi uue filmi - AVATARI.
                ja nüüd on mõlemad filmid all-time world-wide box office tipus.
                hetkel veel titanic juhib :)

                respekt!

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #743
                  Re: Filmid ja sarjad

                  AWESOME

                  Just greenilt Avatari vaatamast tuldud ja see oli ikka faking nuts !!!
                  Soovitan soojalt !

                  Caution: buy a lot of snacks with you, kuna pikk film ;D

                  Comment

                  • sadakrooni
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 254

                    #744
                    Re: Filmid ja sarjad

                    How to Lose Friends & Alienate People. 2008 on päris hea komöödia.

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #745
                      Re: Filmid ja sarjad

                      WTF!

                      just l6petasin Paranormal Activity vaatamise..that was some good shit.
                      8elge mis tahate, film on tehtud hotcoca bankrolli suurusj2rgus raha eest
                      ja see on ikka sitaks vinge, mis sellise v2hese rahaga saab teha.

                      yldiselt ma ei salli 6udukaid, mitte et ma neid kardaks, aga need ajavad
                      mind tavaliselt oma tobedusega naerma...

                      aga see film, WOAH!

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #746
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas lebovend
                        WTF!

                        just l6petasin Paranormal Activity vaatamise..that was some good shit.
                        8elge mis tahate, film on tehtud hotcoca bankrolli suurusj2rgus raha eest
                        ja see on ikka sitaks vinge, mis sellise v2hese rahaga saab teha.

                        yldiselt ma ei salli 6udukaid, mitte et ma neid kardaks, aga need ajavad
                        mind tavaliselt oma tobedusega naerma...

                        aga see film, WOAH!
                        parim vaadata üksi pimedas toas öösel, kõrvaklappidega, pärast on huvitav magama minna :D

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #747
                          Re: Filmid ja sarjad

                          vaatasin just "Armored" ja meeldis!

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #748
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas lebovend
                            8elge mis tahate, film on tehtud hotcoca bankrolli suurusj2rgus raha eest
                            ja see on ikka sitaks vinge, mis sellise v2hese rahaga saab teha.
                            irw @ hotcoca bankroll

                            Comment

                            • jott
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 183

                              #749
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas K2snakas
                              vaatasin just "Armored" ja meeldis!
                              Vaatasin ka ära ja midagi erilist ei leidnud, siuke poole kõvaga tehtud film imo. Palju häid näitejaid oli küll.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #750
                                Re: Filmid ja sarjad

                                täpselt. näitlejad head, script pask

                                Comment

                                Working...