Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #556
    Re: Filmid ja sarjad

    same same

    valmis, hakkan vaatama, loodan, et hea, treiler lubas küll :)

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #557
      Re: Filmid ja sarjad

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=E0K6lUm5ynw[/youtube]

      ja see true story oli ka 5+ imo.
      ise muidu sõitsin rula ja luemlauda ka tulutult paar aastat. Seega läks vähe rohkem korda ka.
      Et true story Z-boys´idest, kui skateboarding sisuliselt leiutati. Ei olnud veel ollit ja kickflippe. Only oldschool.

      ja enamus, keda mina tean, ei sallinud seda filmi üldse. Endale meeldis väga. 2x vaadanud.
      Kristjan Kasearust ei arvanud ka midagi(eriti paradise crewst), kuna ise väheke kokku puutunud, aga selle filmi rolli tegi küll ülihea imo.
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MQErrA5bJYo[/youtube]
      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VhNzeYWfhR0&feature=related[/youtube]

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #558
        Re: Filmid ja sarjad

        seda Magnust kuskil netiavarustes ka mingi reaalse ripina on?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #559
          Re: Filmid ja sarjad

          mu arust magnus küll midagi erilist ei olnud. või noh, mõte, stsenaariumi iseenesest sitaks hea, aga näitlejatöö oli päris jama
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #560
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Lutzky
            Reuters reastas viimase aastakümne paremad USA telesarjad.


            nr 1 spotil õige sari
            Nõus. Alles hiljuti sattusin peale Fox Crimes ja hakkasin vaatama, jube kõva sari ikka :P

            Tra ükspäev sain 5 mindise krambi kui Paulie ja Christopher metsas mingi venelase kasti pidid panema, vend pani jooksu, lasti kuul pähe ja jooksis ikka edasi, "what the fuck?" koht ja kõvad lõustad olid :D

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #561
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Codecci
              Nõus. Alles hiljuti sattusin peale Fox Crimes ja hakkasin vaatama, jube kõva sari ikka :P

              Tra ükspäev sain 5 mindise krambi kui Paulie ja Christopher metsas mingi venelase kasti pidid panema, vend pani jooksu, lasti kuul pähe ja jooksis ikka edasi, "what the fuck?" koht ja kõvad lõustad olid :D
              ülihea sari ikka
              koduselt tehtud on vist õige kirjeldus, aga lõpeb juralt

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #562
                Re: Filmid ja sarjad

                head uued eesti filmid:

                1) Klass
                2) Mina olin siin
                3) Pangarööv
                4) Magnus

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #563
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci
                  Nõus. Alles hiljuti sattusin peale Fox Crimes ja hakkasin vaatama, jube kõva sari ikka :P

                  Tra ükspäev sain 5 mindise krambi kui Paulie ja Christopher metsas mingi venelase kasti pidid panema, vend pani jooksu, lasti kuul pähe ja jooksis ikka edasi, "what the fuck?" koht ja kõvad lõustad olid :D
                  ma tean. olen kõik sopranode osad kaks korda ära vaadanud. plaanin kolmandat juba.

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #564
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas bauss
                    seda Magnust kuskil netiavarustes ka mingi reaalse ripina on?
                    isohuntist kunagi sain kätte

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #565
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Lutzky
                      ma tean. olen kõik sopranode osad kaks korda ära vaadanud. plaanin kolmandat juba.
                      Telekast vaatad? Kui ei, siis eestikeelsed subtiitrid olemas?

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #566
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas jrgn hell
                        ülihea sari ikka
                        koduselt tehtud on vist õige kirjeldus, aga lõpeb juralt
                        +1

                        viimane osa oli ikka epic fail.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #567
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Codecci
                          Telekast vaatad? Kui ei, siis eestikeelsed subtiitrid olemas?
                          ei. ei.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #568
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas variatsioon
                            head uued eesti filmid:

                            1) Klass
                            2) Mina olin siin
                            3) Pangarööv
                            4) Magnus
                            lisaks "August1991", miski 4 aastat küll juba vana, aga kõlbab ka 5. korda vaadata, nii kõva lihtsalt :)

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #569
                              Re: Filmid ja sarjad

                              käisin reedel vaatamas filmi The Box


                              suht sürr ja haige film. võibolla, kui puhanuna ja mõttega vaadata, siis leiaks miski sügava mõtte.
                              paraku ma seda ei suutnud(4h und). jäin mitu korda magama ja ehmatasin end ülesse.
                              kergema zanri austajatel ei soovita vaatama minna. vaatamata odavatest piletihindadest hakkaks rahast kahju.

                              kino oli samas punnis täis 12-17a noori tüdrukuid(mõned poisid ka sekka).
                              esimest päeva jooksis The Twilight Saga: New Moon
                              kui naine küsis, et miks nii palju rahvast ja millest see film on, siis enne, kui sain suu lahti teha, tuli vastus mu selja tagant.
                              miski 16-18a noormeest, kes oli õhinas, ütles(sõna-sõnalt), et film on vampiiridest, libahuntidest, eneseohverdusest ja lõõmavast armastusest. ja soovitas vaatama minna. tegi head reklaami(emotsioon oli ehe). lähen vaatan ära, kuigi mul pole õrna aimugi, millega tegu. pidi jube popp olema....

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #570
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Lähen neljapäeval seda vaatama -


                                tundub põnev.
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...