Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
jep, jäin veel ühe päeva hiljaks, aga hoiatasin ette ning ei pidanud juurde maksma. Valik küll veidi väike, aga juhuslikult leidsin sobiva ülikonna ja jäin igati rahule.
Algselt postitas harryahven
Vaata postitust
J 
(a pair of Fours)
Comment