Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
tõesti kuuled sellest esimest korda? mu arust aastaid sellest räägitud, et tehniliselt autod halvas korras, ülekaalud, valed rehvid, juhtide lõhkiläinud sõidutunnid - see pole ju mingi uudis. Asja kontrollimine ning parandamine jääb ju huvipuuduse taha samuti. Valitsus ei saa endale seda lubada. Igalt poolt pressib hinnatõus nagunii peale. Kujutad ette, et võetakse rekkafirmad ka üksipulgi läbi? See tähendaks päris korralikku hinnatõusu enamike kaupade lõikes. Hetkel pukis meestele oleks see liiast, ausalt öeldes ei näe väga poliitilist jõudu, kellel oleks reaalne soov asjaga tegeleda.
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Comment