*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chevy
    FPP Pro
    • Mar 2009
    • 208

    #346
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    Lol what, see on 1-3 päeva, tehakse sinu järgi parajaks + peale igat laenutust käib keemilises. Imo täiesti ok hind..
    jep, jäin veel ühe päeva hiljaks, aga hoiatasin ette ning ei pidanud juurde maksma. Valik küll veidi väike, aga juhuslikult leidsin sobiva ülikonna ja jäin igati rahule.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #347
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas harryahven Vaata postitust
      Lol what, see on 1-3 päeva, tehakse sinu järgi parajaks + peale igat laenutust käib keemilises. Imo täiesti ok hind..

      Sa autot rendid ka 3 päevaks hinnaga, mis on 5-10% auto väärtusest ja mõtled, et maru hea diil? Pärast pesevad puhtaks ju.

      Ma ei soovi seda enda jaoks "parajaks" ja ma ei soovi seda 3 päevaks. Soov on 2 h lõpetamisel istuda ülikonnas, mis ei ole kõigi tulede-viledega ja pärast tagastada. Kui neil muud lahendust ei ole pakkuda, siis ei ole minu jaoks hullu, eks leiab mujalt. Lihtsalt pointisin, et 40€ on minu vajadustest lähtuvalt liiga palju.

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #348
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        40€ ülikonna rent 1 päev - ei ole sõnu.
        Selle pakkumisega oleksin juba rahul, Tallinnas jäävad need pigem ~100 euri kanti.

        Comment

        • Priito
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 121

          #349
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Sa autot rendid ka 3 päevaks hinnaga, mis on 5-10% auto väärtusest ja mõtled, et maru hea diil? Pärast pesevad puhtaks ju.

          Ma ei soovi seda enda jaoks "parajaks" ja ma ei soovi seda 3 päevaks. Soov on 2 h lõpetamisel istuda ülikonnas, mis ei ole kõigi tulede-viledega ja pärast tagastada. Kui neil muud lahendust ei ole pakkuda, siis ei ole minu jaoks hullu, eks leiab mujalt. Lihtsalt pointisin, et 40€ on minu vajadustest lähtuvalt liiga palju.
          Tuhlad veidi vanaisa lakas ringi ning saadki oma vajadustest lähtuva lahenduse. Kas sa tõesti lootsid 5 või 10 euriga ülikonda rentida?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #350
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            Sa autot rendid ka 3 päevaks hinnaga, mis on 5-10% auto väärtusest ja mõtled, et maru hea diil? Pärast pesevad puhtaks ju.

            Autoga on see lugu, et ka igapäevase kasutuse korral on ta aasta hiljem väärt mingi 2/3 ostuhinnast ikka. Lisaks kasko ootamatuste vastu jne. Ülikonnaga pole enam peale aastast igapäevast kasutamist tõenäoliselt midagi peale hakata. Muidugi 10% rent ostuhinnast on liig, mis liig.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #351
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Keemiline puhastus on juba €10, käibemaks €8. Arvesta veel koharent, ülode kulumine, töötaja palk, mõni lohh rikub ülo ära ja kinni ei maksa jne. Tundub suht mõistlik hind.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #352
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Jah, Priito, "siiralt lootsin" 5 euriga leida ülikonna. Optimaalne hind, mis oleks minu hinnangul ok oleks ca 20€, kui ma teen sellise panen selga-tagastan kohe diili.

                Ja nagu ma ütlesin, siis minu jaoks ei ole antud hind kooskõlas pakutava väärtusega. Kui teie jaoks on, siis fine, inimeste finantsilised võimalused on erinevad ja tunnen ainult head meelt kui kellelgi on raha 100€ eest ülikonda üürida.

                250€ eest saab kaubamajast väga viisaka paari viigipükse ja pintsaku. Pigem teen sellise ostu, kui maksan 40 (või isegi 100 Tallinnas) ühekordselt.

                In b4 - "250€ eest tahad viigipükse ja pintsakuid, vanaisa kapist vb lol"

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #353
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Turg dikteerib hinna. Järelikult on 40€ eest ülikonna rentijaid piisavalt.

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #354
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    Turg dikteerib hinna. Järelikult on 40€ eest ülo rentijaid piisavalt.
                    FYP

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #355
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      keegi kunagi vingus, et ei suuda PP foorumist eemal olla ja bänn ka ei aita. maci kasutajatele - http://selfcontrolapp.com/
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #356
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                        Kas keegi oskab soovitada mõnda ülikonna rendi võimalust Tallinnas ? Enda vana on nüüdseks täiesti mõõdust väljas.
                        (olen kursis firmadega Salocenter, Tigasmo, Diplomaat, Tuxedo )
                        Problem solved, sain Diplomaadist 30 euriga esmaspäevani paraja pintsaku ja püksid.

                        Comment

                        • viki
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 893

                          #357
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          40€ ülikonna rent 1 päev - ei ole sõnu.
                          Kui omal ajal keskkooli lõpetasin,lasti mul see õmbleja juures valmistada.Oli rublaaja lõpp ja ei mäleta mis maksis.Ülikonda kannan väga vähe ja peale lõpetamist oli see mul ainult üks kord seljas.Nii,et tegelikult oleks rentida rahaliselt palju mõttekam olnud.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #358
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Mul pintsak ja püksid läksid 6 aastat tagasi 200 eeku või isegi vähem. Pintsak igati korralik ja alles paar kuud tagasi sai seda kasutada.

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #359
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              std shit. milekas läks jälle kuskile microstakesi et ei peaks palju plekki välja maksma.. krdi näpitud on see pokerstars... obv et mileka kätt mängida oli vaja enne 5 BI miinust lasta.... fucking AWESOOOME!!!!!!!

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #360
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Nad võiks igas päev neid milestone jagada, ulme mis laudades toimus. Elu parim sess :)


                                Üks näide ka

                                Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2237190
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                UTG+1: $173.75
                                MP1: $213.20
                                MP2: $469.97
                                CO: $440.21
                                BTN: $668.89
                                SB: $400.00
                                Hero (BB): $400.00
                                UTG: $400.00

                                Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with J J
                                5 folds, BTN raises to $8, 1 fold, Hero raises to $32, BTN raises to $64, Hero raises to $111, BTN raises to $668.89 all in, Hero calls $289 all in

                                Final Pot: $802.00
                                BTN shows 9 5 (a pair of Fours)
                                Hero shows J J (two pair, Jacks and Fours)
                                Hero wins $399.60
                                Hero wins $399.60
                                (Rake: $2.80)

                                Comment

                                Working...