Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***
Starsis käed aga ludinal kukuvad, tuleb vist enne hilisõhtut see 100 miljardit ära?
peaks ka töölt koju venima ja panema pokkerimasina huugama ja proovima ehk 1time tuleb ära.. lotodega ei tahtnud tulla eile:(
p.s. keegi rääkis, et starsi Pokerschooliga võib saadamiski depoboonuse.. ma nüüd seal kõik kursused läbinud ja STT tegin isegi 100%, aga mid apole on boonus.. midagi pean veel tegema? kust ma seda boonust otsima peaks?
Starsis käed aga ludinal kukuvad, tuleb vist enne hilisõhtut see 100 miljardit ära?
peaks ka töölt koju venima ja panema pokkerimasina huugama ja proovima ehk 1time tuleb ära.. lotodega ei tahtnud tulla eile:(
p.s. keegi rääkis, et starsi Pokerschooliga võib saadamiski depoboonuse.. ma nüüd seal kõik kursused läbinud ja STT tegin isegi 100%, aga mid apole on boonus.. midagi pean veel tegema? kust ma seda boonust otsima peaks?
Comment