*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #331
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Starsis käed aga ludinal kukuvad, tuleb vist enne hilisõhtut see 100 miljardit ära?

    peaks ka töölt koju venima ja panema pokkerimasina huugama ja proovima ehk 1time tuleb ära.. lotodega ei tahtnud tulla eile:(

    p.s. keegi rääkis, et starsi Pokerschooliga võib saadamiski depoboonuse.. ma nüüd seal kõik kursused läbinud ja STT tegin isegi 100%, aga mid apole on boonus.. midagi pean veel tegema? kust ma seda boonust otsima peaks?
    Last edited by Rage; 13.06.13, 11:45.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #332
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      mingit sündikaati ei taha keegi tekitada ? ;D mängin NL2-100 ja PLO ka sama, nii igaks juhuks.

      Comment

      • elrosmeero
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 239

        #333
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Ei saa aru, miks ratturid manteel sõidavad vasakul pool pidevat joont ka siis, kui paremal pool on ruumi küll ja ilus asfalt. Seadus seaduseks, kes sind ikka sellepärast maha võtab, aga just ratturite enda poole pealt, ei oleks endal mugavam sõita, kui enda ja autode vahele jääks rohkem maad ?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #334
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Mis see Starsi 100 bil käsi siis annab, et kõik selle ümber sädistavad?

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #335
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            100k$ käe võitjale peaks piisav põhjus olema sädistamiseks

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #336
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Bingot on võimalik üle nädala mängida ju

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #337
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mis see Starsi 100 bil käsi siis annab, et kõik selle ümber sädistavad?
                Auhinnarahad

                • Mega Milestone käes osalejate auhinnad: (eelneva 50 käe ajal kogutud VPPd x $2 000) + $10 000
                • Mega Milestone käe võitja auhinnad: (eelneva 50 käe ajal kogutud VPPd x $2 000) + $100 000


                Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/06/0...kate-jagamine/

                Teed 30 VPP-d saad $70 000 kui kätt ei võida. Kui võidad saad $170 000. Lisaks kõik samalimiidi mängijad saavad $2M ülejääva summa.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #338
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Ranka kas see mitte 1M$ ei olnud?

                  Ehk, mis 1M$ ülejääb läheb jagamisse.

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #339
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Kas keegi oskab soovitada mõnda ülikonna rendi võimalust Tallinnas ? Enda vana on nüüdseks täiesti mõõdust väljas.
                    (olen kursis firmadega Salocenter, Tigasmo, Diplomaat, Tuxedo )

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #340
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                      Kas keegi oskab soovitada mõnda ülikonna rendi võimalust Tallinnas ? Enda vana on nüüdseks täiesti mõõdust väljas.
                      (olen kursis firmadega Salocenter, Tigasmo, Diplomaat, Tuxedo )
                      küsiks sama Tartu kohta.

                      Comment

                      • jozik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2011
                        • 437

                        #341
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        tartsu selline koht http://www.kyytriratsep.ee/l-1.html

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #342
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Tegelt saaks süsteemi abuseda. Näiteks teed sõbraga 6 HU lauda@1000NL. Siis capid rake 50 käe jooksul ära ehk maksad laua kohta $25 reiki. See on väärt 137.50 VPP-d. Nüüd lauad sit out ning kui saad hoiatus message, siis korra sit in.

                          30 000 kätt enne Milestone hittimist hakkad HUd mängima (normal play, mitte folding). Kui joppab saad koheselt $285 000 minimaalselt ning võitjale $375 000.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #343
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas jozik Vaata postitust
                            40€ ülikonna rent 1 päev - ei ole sõnu.

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #344
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              40€ ülikonna rent 1 päev - ei ole sõnu.
                              Võtad lõpetamise puhul ülikonna, peale diplomite jagamist tõmbad kasti ära. Kahe nädala pärast saad kaineks ja lähed viid ülikonna tagasi €700 arvega :D

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #345
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                40€ ülikonna rent 1 päev - ei ole sõnu.
                                Lol what, see on 1-3 päeva, tehakse sinu järgi parajaks + peale igat laenutust käib keemilises. Imo täiesti ok hind..

                                Comment

                                Working...