*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #361
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Foldides VPPsid ei tule :)

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #362
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      Jah, Priito, "siiralt lootsin" 5 euriga leida ülikonna. Optimaalne hind, mis oleks minu hinnangul ok oleks ca 20€, kui ma teen sellise panen selga-tagastan kohe diili.

      Ja nagu ma ütlesin, siis minu jaoks ei ole antud hind kooskõlas pakutava väärtusega. Kui teie jaoks on, siis fine, inimeste finantsilised võimalused on erinevad ja tunnen ainult head meelt kui kellelgi on raha 100€ eest ülikonda üürida.

      250€ eest saab kaubamajast väga viisaka paari viigipükse ja pintsaku. Pigem teen sellise ostu, kui maksan 40 (või isegi 100 Tallinnas) ühekordselt.

      In b4 - "250€ eest tahad viigipükse ja pintsakuid, vanaisa kapist vb lol"
      sul on ju rikkad vanemad

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #363
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Kellegil sümboolse six-packi eest külmkappi pole ära anda :) ?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #364
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          yey.. mul oli ka üks NL5 FR laud lahti.. $41 kukkus viimase milestone käe eest:)

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #365
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            FREAKY
            JASON

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #366
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***



              Oli juttu langevarju hüppest, mina võtsin ära. Kui kordub pealtnägijast nähtu siis järelikult nii peab olema :D

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #367
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                See Alar Toom ka ei jäta.. Täna sain e-maili talt, kus ta kutsus liituma enda QNET võrgustikuga, mis on ka obv scam.


                Kambaka foorumisse viskasin pilgu peale:

                *K4 MITTESIHTOTSTARBELISELT KASUTATUD OSA praeguse seisuga (arvestamata Voor 4-5 osalisi pileteid ja nende võimalikke võite) ja lahutatud mittetõendatud piletite väljamaksed on: 10228,40-2100,66=8127,74€

                *K5 panuseid vaja tagastada 15,79% tehtud panustest, kogusummas 819
                *K6 panuseid vaja tagastada 20,32% tehtud panustest, kogusummas 1164,8
                *K7 Tõendamata osa 5396,3
                K7 panuseid vaja tagastada 74,13% tehtud panustest, kogusummas 5396,3€
                *Kambakas 8 Panuseid kogunes 400€, mäng ei alanud. Tagastamisele kuulub 400€

                Kokku huias ta kaas-mängijaid: 15907,84 €-ga. Tänasega seisuga tagastatud 660€

                Tagantjärgi mõelda, siis uskumatu et see scam ilmselt ei olekski lagedale tulnud kui Eesti Loto töötaja poleks teinud viga ja andnud välja konfident. informatsiooni kõrvalistele isikutele.

                Comment

                • Makuz
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 214

                  #368
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Homme kell 13.00 Tartus baribalis live, nl20

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #369
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    Homme kell 13.00 Tartus baribalis live, nl20
                    Sa neonet foorumist keegi? Ma pole kindel, kas saan tulla aga kui saan siis kindlalt platsis :)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #370
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      die

                      Comment

                      • lissavassa
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 149

                        #371
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        die


                        Visa... puhka jalga kuskil

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #372
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          =D.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #373
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Noo neonet.ee foorumis käis arutlus, et võiks teha laupäeval baribalis cashi, sellepärast küsisin :P.

                            Comment

                            • lissavassa
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 149

                              #374
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              tupsununnu.com foorumis ka 3k+? POSTIUST ''möla'' ?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #375
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Noo neonet.ee foorumis käis arutlus, et võiks teha laupäeval baribalis cashi, sellepärast küsisin :P.
                                Arutage siis seal edasi.

                                Comment

                                Working...