Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1336
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    üleeile olid küll. kõik tahtsid ju nii faking pühalikud ja õndsad olla, et pisar ka silmanurgast välja ajada.
    Praegusel kellaajal või kogu õhtu?

    Algselt postitas Ermii Vaata postitust
    nohh Siim sa kaineks saand vää?
    Pu*si läheb seisuks või, sa ütled, et ma olen mingi maakas või?

    Muidu jep.
    Last edited by Spewmonkey; 26.12.12, 12:47.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #1337
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Selleks, et mingi imbetsilli provotseerimisega kaasa minna peab ise tema tasemele laskuma, teda endaga võrdseks pidama. Sellises situatsioonis "mu lõug on siin" tüüpi lausel pole väärikuse hoidmisega mingit seost, lihtsalt lollusega kaasaminek.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1338
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        2012 (eriti, aasta teine pool) purustab ilmselt PP rekordi - suurim idiootidest liitujate arv.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1339
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          2012 (eriti, aasta teine pool) purustab ilmselt PP rekordi - suurim idiootidest liitujate arv.
          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          Mis puutub idiootidest liitujatesse, siis kehtib seal täpselt sama populatsiooni statistika nagu ka igal pool mujal.
          õnneks on ajalugu näidanud, et kõige suuremad troloololllolod saavad permabänni

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #1340
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            õnneks on ajalugu näidanud, et kõige suuremad troloololllolod saavad permabänni
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1341
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Algselt postitas ranka Vaata postitust

              Täpselt sama, kui minna mustade klubisse ja karjuda: nigga, nigga, nigga. Saad molli. Sinule tundub asjata, neile mitte.
              Ma usun, et selle eest saab vähemalt kuuli perse või noa makku.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1342
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                Kordan ennast...kui varastatakse, kas varastan siis vastu? Kui tapetakse, kas tapan vastu?

                Imo on seaduses lubatud vägivald vaid hädakaitse ulatuses. Kambaga nurga taga üht ülimudas venda oodata ja siis ta luud-kondid katki taguda ei ole hädakaitse. Ei oma tähtsust mis see Jeebus ütles või tegi. Pannud seal väljas siis ära see pauk kui põsk ees oli ja ma arvan, et Jeebus poleks ka sellest suuremat numbrit teinud.
                Idiootne vaidlus. Me ei ela metsikus läänes. Sellised asjad toimuvadki kuna keegi ei viitsi midagi ette võtta. Ei saa alati ise vastu anda ja loota, et asi laheneb. Või teine põsk ette keerata ja ära kannatada.
                This. Oleks võinud provotseerimata jätta, aga see ei tähenda, et ajuinvaliide ei peaks karistama.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1343
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Järgmine kokkutulek peaks rankale koos camu ja tarmonatoriga tappa andma. Provotseerib siin enda jutuga.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1344
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    Ranka on küll üle EV jooksnud arvestades sample size :D

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1345
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      No kuda sa sellist lööd?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #1346
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        huvitav, miks on alati enamusel millelegi taolisele sama vastus : "mina poleks küll nii käitunud, idioot oled ikka, peksa ikka ei saaks"
                        keegi vaevalt mõtles selle üle, mida ta oleks vastanud, kui suitsuruumis liigub koheselt juurde agressiivne nolk, üteldes paar solvavat sõna ning "lähme praegu kohe välja" ... oleks vastanud "ei aitäh" : ) kuidas siis oleks kõik edasi arenenud (ma ütlen, et lahti poleks tast saanud) ???
                        oleks siis kõik siinsed tagantjärele targad sekundiga püsti tõusnud ning viimasest lahtiolevast baarist lahkunud?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1347
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Ei teeks välja ja ei laseks oma õhtut ära rikkuda.
                          See pole mingi taga targemaks bs mis ajatakse, see on common sense.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #1348
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Kas Tallinnas mingit rägbi/usa football trenni toimub ?

                            Comment

                            • Junken
                              Lendur Sass
                              • Sep 2011
                              • 1039

                              #1349
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                              huvitav, miks on alati enamusel millelegi taolisele sama vastus : "mina poleks küll nii käitunud, idioot oled ikka, peksa ikka ei saaks"
                              keegi vaevalt mõtles selle üle, mida ta oleks vastanud, kui suitsuruumis liigub koheselt juurde agressiivne nolk, üteldes paar solvavat sõna ning "lähme praegu kohe välja" ... oleks vastanud "ei aitäh" : ) kuidas siis oleks kõik edasi arenenud (ma ütlen, et lahti poleks tast saanud) ???
                              oleks siis kõik siinsed tagantjärele targad sekundiga püsti tõusnud ning viimasest lahtiolevast baarist lahkunud?
                              selle peale...

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1350
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                Kas Tallinnas mingit rägbi/usa football trenni toimub ?
                                Ma detaile ei tea, aga Realkooli kõrval väljakul olen näinud mängimas küll.

                                Comment

                                Working...