Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #1381
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    videot ei vaata aga pakun, et nagu venemaal kombeks siis 99% ootamatult ja seljatagant LIKE A PRO !!!
    Suht täppi panid jah, ootamatult, seljatagant ja nii, et mingi 4 õli korraga ründavad

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #1382
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      ju klientuur sama mentaliteediga. Aa imo selles videos ülihästi näha tiblade käitumislaad. Mitte üks kord neist ei olnud n.ö. mees mehele ning kõik esimesed löögid olid täiesti ootamatult. Ei ole raske tühja koha pealt kõrval seisev ning kolmanda isikuga räägiv vend nokki lüüa ja siis jalgadega kahekesi taguma hakata.
      Mhm krt eesti keeles ei ole selle jaoks väljendit ka...Usas öeldakse selle kohta sucker-punch.

      Comment

      • doublemint65
        Grinder
        • Oct 2008
        • 695

        #1383
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Palun seletage keegi mulle ära kuidas see baar või klubi pankrotti pole läind kui pooled pekstakse vigaseks turvade poolt ?:D.

        See video on nii haige ,et ajab muigama.

        http://www.youtube.com/watch?v=AVB1zDUi6fE
        4:01 peal Jeebus kah sattunud... ütles, et tunne valu ja keeras põse ette, how sweet.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #1384
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Sulaga jääle ikka.
          Viimaste päevadega vähemalt neli autot neelanud Männiku karjääris käisid kolmapäeval õhtupimeduses agarad päästetööd - nimelt toodi veest välja üht uppunud sõidukit.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1385
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            tundub, et enamus siinseid pokerdajaid diablo 3-le/armforce mängule või ruletile üle läinud

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #1386
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Ma tean, et offtopicus strateegiast rääkida ei tohi, aga see on lihtsalt puhas kuld:
              http://forumserver.twoplustwo.com/61...l-here-523447/

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #1387
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                sattusin uuesti võsapetsi "puukidest üürnikud" osa vaatama. no wtf ikka, kuidas sellises situatsioonis üldse käituda?? mul tuli esimese asjana pähe, et võtad endaga veel mingi 3-4 õli kaasa ja peksab välja kasvõi, aga kui üürnik on relvaga ka veel siis no wtf, kuuliveste ei hakka ka päris poistele selga panema. väga fucked up ikka.

                keegi üldse teab ka, mis sellest saanud on?

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1388
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Algselt postitas eddi Vaata postitust
                  sattusin uuesti võsapetsi "puukidest üürnikud" osa vaatama. no wtf ikka, kuidas sellises situatsioonis üldse käituda?? mul tuli esimese asjana pähe, et võtad endaga veel mingi 3-4 õli kaasa ja peksab välja kasvõi, aga kui üürnik on relvaga ka veel siis no wtf, kuuliveste ei hakka ka päris poistele selga panema. väga fucked up ikka.

                  keegi üldse teab ka, mis sellest saanud on?
                  Lõpuks läks asi kohtusse ning kui ma õigesti mäletan, siis mõned said seal tingimisi karistada, kui mitte ei pandud kongi.

                  Comment

                  • phenomenon
                    Jube Noob
                    • Nov 2011
                    • 196

                    #1389
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    Puukidest niipalju et kõik kommunaalkulud maksis omanik kinni , see tähendab et jätad lihtsalt elektri eest maksmata ja see lülitatakse peagi välja. Võib vist ise ka minna elktripakkuja juurde ja lepingu katkestada mingiks ajaks.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #1390
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      FML, sellise ilmaga plekkangaaris tööd teha on natuke ebainimlik. Jõin mingi 8 liitrit vett ära. Aga siiski palju parem kui -20C vms teil seal on.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1391
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        meil +2 :). 41 kraadi on muidugi ulme

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #1392
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          kas keegi oskab soovitada 40-aastastele korralikku restoran-tantsupõrand lounge kohta Tallinnas broneerimiseks aastavahetuseks

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #1393
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            kas keegi oskab soovitada 40-aastastele korralikku restoran-tantsupõrand lounge kohta Tallinnas broneerimiseks aastavahetuseks
                            Troika, kui selline asi veel olemas on. Tantsupõrandat ei oska kommentaarida, aga keda see ikka huvitab, kui härmas Russki Standarti lauale tuuakse.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #1394
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              Troika, kui selline asi veel olemas on. Tantsupõrandat ei oska kommentaarida, aga keda see ikka huvitab, kui härmas Russki Standarti lauale tuuakse.
                              suletakse kell 23:00 kahjuks, vaja leida mingisuse programmiga kohta mis sulgeks ikka öösel

                              e: Clazz on potentsiaalne? keegi käinud?
                              Last edited by Jeebus; 27.12.12, 08:44.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1395
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Tonic suht kindlapeale minek, see on suht varahommikuni lahti ka ja joogid on võrdlemisi odavad

                                Comment

                                Working...