Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Täpselt! See, et ranka pole eriti kakelda saand peol, ei õigusta mingi inimese poolvigaseks peksmist. Loomulikult on paljud "seisus" niisama sõnadega või sõprade abiga või millega iganes lahendatavad, aga on hetki, kus sa ei saa paraku ise mitte midagi teha.
See umbes nagu autosõiduga, et võid küll eeskirjadest kinni pidada, sõita väga korralikult ja arvetada teiste liiklejatega, aga kui keegi pimedas kurvis vastassuuna vööndis vastu tuleb (ning kui juhtub ka veidi massiivsem olema), siis paraku pole ka kiirest reageerimisest (kiiretest jalgadest) abi.
Algselt postitas vennike
Vaata postitust
See umbes nagu autosõiduga, et võid küll eeskirjadest kinni pidada, sõita väga korralikult ja arvetada teiste liiklejatega, aga kui keegi pimedas kurvis vastassuuna vööndis vastu tuleb (ning kui juhtub ka veidi massiivsem olema), siis paraku pole ka kiirest reageerimisest (kiiretest jalgadest) abi.

Comment