Bump it!
Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.
Kaubeldakse kõigega va vene ja usa autod. Vaadatakse välja, mis on turuhinnast märkimisväärselt allpool ja kaubeldakse veel alla, lihtsalt papp raha peab olema kohe võtta ostuks. Suht minev kaup on igasugu volkswagenid, opelid, suht soodsad ja enamasti ökoautod. Kallimatel on olnud enamasti mingid pisived või muud probleemid, mille pealt kaubeldakse suur summa alla, tehakse sõidukorda ja müüakse edasi.Algselt postitas BuildUp Vaata postitustMis markidega enamasti äritsevad? BMW, audi, vw? Autod seisavad müügi ajal lihtsalt niisama ilma kindlustuseta? Või kuhugi näitama viivad lükkavad 1 päevase peale?
Enamasti näitama ei minda, huviline tuleb ise vaatama. Pigem kui on kindel ostja siis on kokkuleppe küsimus, kus üleandmine toimub. Aja jooksul on näidanud, et kaubaks lähevad kiirelt kõik autod, millest on tehtud ilusad pildid ja millel on ilus värv. Pigem auto üle poleerida ja siis müüki panna, sest kui masinad jäävad pikemaks ajaks kätte ,siis just robustsema välimuse tõttu. Teinekord jääb masin müümata just pisimõlkide või tuhmunud värvi tõttu.
Müügi ajal tõesti ilma kindlustuseta, kui on rohkem huvi siis tehakse ka kindlustus mõneks päevaks/nädalaks. Enamasti masinad ei seisa käes rohkem kui 2-3 nädalat.
Comment
-
Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.
Keegi modedest mu päevikut ei tahaks avada?
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ck-poker/page3
Comment
-
Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.
ühtlasi siis soovitaks rankal tänase päeva jooksul PMida freaky-le passwordid, pangakontode pinid, serverite ja ftp-de aadressid. õhtuks vahetab freaky need ringi ja siis adjöö kiilakale pudelipõhjadega pedele!
Comment
-
Re: Detsembri offtopic--FREAKY JASON VÕTAB FOORUMI ÜLE!
Jah, helistage talle ja küsige RB-d. Numbri võin PM-ida.Algselt postitas vapsik Vaata postitustKes tänase päeva jooksul freaky ühendust võtab saab FTs, Merges ja Muchoses 3,5% rohkem RBd.
Comment
-
Re: Detsembri offtopic--FREAKY JASON VÕTAB FOORUMI ÜLE!
Just ärkasin! Sain mõnusa rohvli osaliseks. Sitt lendas naerupurske tagajärjel nagu püssikuul potti :-D
Comment
Comment