Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #1

    Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Bump it!
    Last edited by hoss23; 01.12.12, 11:10.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

    first

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #3
      Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

      second

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

        minute

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #5
          Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

          minute

          E: Siiiiiccccckkkkk read!!!

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

            :D

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #7
              Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

              ai mis pealkiri jälle :D

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

                Üritaks vana-aastaõhtuni vastu pidada. Eks näis. (paar õlle ei lähe arvesse)

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #9
                  Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  Mis markidega enamasti äritsevad? BMW, audi, vw? Autod seisavad müügi ajal lihtsalt niisama ilma kindlustuseta? Või kuhugi näitama viivad lükkavad 1 päevase peale?
                  Kaubeldakse kõigega va vene ja usa autod. Vaadatakse välja, mis on turuhinnast märkimisväärselt allpool ja kaubeldakse veel alla, lihtsalt papp raha peab olema kohe võtta ostuks. Suht minev kaup on igasugu volkswagenid, opelid, suht soodsad ja enamasti ökoautod. Kallimatel on olnud enamasti mingid pisived või muud probleemid, mille pealt kaubeldakse suur summa alla, tehakse sõidukorda ja müüakse edasi.
                  Enamasti näitama ei minda, huviline tuleb ise vaatama. Pigem kui on kindel ostja siis on kokkuleppe küsimus, kus üleandmine toimub. Aja jooksul on näidanud, et kaubaks lähevad kiirelt kõik autod, millest on tehtud ilusad pildid ja millel on ilus värv. Pigem auto üle poleerida ja siis müüki panna, sest kui masinad jäävad pikemaks ajaks kätte ,siis just robustsema välimuse tõttu. Teinekord jääb masin müümata just pisimõlkide või tuhmunud värvi tõttu.
                  Müügi ajal tõesti ilma kindlustuseta, kui on rohkem huvi siis tehakse ka kindlustus mõneks päevaks/nädalaks. Enamasti masinad ei seisa käes rohkem kui 2-3 nädalat.

                  Comment

                  • Liquicity
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 454

                    #10
                    Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

                    Keegi modedest mu päevikut ei tahaks avada?

                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ck-poker/page3

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: Detsembri offtopic--FREAKY JASON VÕTAB FOORUMI ÜLE!

                      parandasin pealkirja ära

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: Detsembri offtopic--Kas FeakyJason murdub see kuu vol 2.

                        ühtlasi siis soovitaks rankal tänase päeva jooksul PMida freaky-le passwordid, pangakontode pinid, serverite ja ftp-de aadressid. õhtuks vahetab freaky need ringi ja siis adjöö kiilakale pudelipõhjadega pedele!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Detsembri offtopic--FREAKY JASON VÕTAB FOORUMI ÜLE!

                          Kes tänase päeva jooksul freaky ühendust võtab saab FTs, Merges ja Muchoses 3,5% rohkem RBd.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: Detsembri offtopic--FREAKY JASON VÕTAB FOORUMI ÜLE!

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Kes tänase päeva jooksul freaky ühendust võtab saab FTs, Merges ja Muchoses 3,5% rohkem RBd.
                            Jah, helistage talle ja küsige RB-d. Numbri võin PM-ida.

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #15
                              Re: Detsembri offtopic--FREAKY JASON VÕTAB FOORUMI ÜLE!

                              Just ärkasin! Sain mõnusa rohvli osaliseks. Sitt lendas naerupurske tagajärjel nagu püssikuul potti :-D

                              Comment

                              Working...