Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1216
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    See ei tähenda, et need ajuinvaliidid ei peaks karistust saama.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #1217
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      See ei tähenda, et need ajuinvaliidid ei peaks karistust saama.
      Sanktsioon on peksjate suhtes minu silmis täiesti õigustatud, aga sellised olukorrad tasub eos ära hoida.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #1218
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Väga palju kaklusi annab vältida küll kui oskad osavalt teemat kontrollida ,aga on teatuid juhtumeid kus vahet ple kui osav juttumees oled asi läheb käest.
        Ma arvates ennetav löök on alati parem kui ise esimesena saada.(seda juhul kui juba oled veendund ,et ei vingerda end sõnadega välja ).
        Vanasti sai Ratsu baaris käidu peale klubi ringi ...siis seal oli tihti mingi jama majas...suht masendav koht.
        Ühe korra lasti isegi püssist paar pauku keset tantsu platsi ,ja vapsee imelik ,et see meediasse ei jõudnud.


        Üldjuhul soovitan käia napsitamas ikka turvalistes kohtades ...klubid ja palju baarid on kus saab väga mõnusalt aega veeta ilma ,et jamasid tuleb :P.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1219
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          EestiAA, kui vana sa oled, et vanasti Ratsu baaris käisid? Mulle jäi mingi aeg (aasta+) tagasi mulje, et käid alles gümnaasiumis.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #1220
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Tänapäeval läheb asi suht varakult käest noormeestel ,ei imestaks kui 16+a seal käis :D

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #1221
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              16-18 sai ratsus käidud kuna see oli 7ni lahti siis sai hommikuse bussiga tagasi koju sõidetud:D.
              Nüüd 23.
              Õhtukas käisin ..jäi nii nagu jäi:/.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #1222
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Tonic on endine Avenüü?

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #1223
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Tonic on endine Avenüü?
                  Nimeta?

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #1224
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...-The-team-test

                    Comment

                    • sadakrooni
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 254

                      #1225
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      Arrr! The page you’re looking for isn’t here. But have a nosey around and see what other cracking stuff we’ve got on offer!


                      abu dhabisse 145 eurtsi lennupiletid praegu.
                      Alitalia.it-l bronnides saab veel 20% alla.

                      Alitaliat küll ähvardab pankrot, aga miski 5-8 eurot pidi olema kindlustus, et saad oma raha pankroti puhul ikkagi tagasi.

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #1226
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        võtsid ära midagi? see otsimine on omaette spordiala, tilting, pigem tsekin testitud variante : )

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1227
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Algselt postitas kollane Vaata postitust
                          Nimeta?
                          Nimega Baar

                          Comment

                          • Chloe
                            Bännitud
                            • Dec 2012
                            • 82

                            #1228
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Sellisesse urkasse agu Tonic küll enam ei tasu ronida :S

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1229
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                              Räägi sellest peksu loost läheamlt, millest alguse sai jne. Ei tahaks küll uskuda, et niisama peksa said, juhul kui olid selle ära teeninud on küll väga vale kuskile menti joosta ja mingeid rahasid nõuda.
                              Siim, pane põlema ennast.

                              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                              k, bear with me, trükin vasaku käega, ei viitsi romaani kirj.
                              tonicu suitsuruumis oli see tüüp mingi 40-aastase "karmi ilmega" tüübiga, nad hakkasid kohe huiama, väga kiirelt ütles see tüüp, et lähme õue, ma vastasin, et lähme.
                              läksime siis kahekesi õue, ma ütlesin, et pane siis mulle molli, keerasin oma põse ette. midagi ei juhtunud läksime sisse tagasi, ta läks taha, ma ostsin endale eest baarist joogi, tiksusin mingi 15min seal leti ääres, siis hakati sulgema, läksin tonicust välja vasakule mingi 50m ja laks olin pikali, lihtsalt laksiti jalgadega, ei suutnud püsti tõusta.
                              Dno mida sa reaalselt ütlesid, aga kui sa tõesti ütlesid midagi stiilis "pekske mind, ma ei tunne valu", siis sul ei ole seaduslikult kedagi süüdistada. Eriti arvestades seda, et sinu teooriaid ei tõenda keegi ja Siimude teooriat tõendavad mitu Siimu, siis Welcome To Estonia.

                              Kui sa tahad tulevikus midagi ette võtta, siis raha eest saab päris palju asju teha .

                              Ps. see smiley näeb väga asjakohatult homo välja.

                              PPS. need kõik nurgas istuvad vennad, kes õpetavad kuidas mitte vastu hambaid saada võivad rahulikult emme juures edasi elada.

                              PPPS. kõik, kes mingitest mendi karistutest midagi loodavad on veits liiga palju Alice In Wonderland multikaid vaadanud.
                              Last edited by Spewmonkey; 25.12.12, 01:03.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1230
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Väga palju kaklusi annab vältida küll kui oskad osavalt teemat kontrollida ,aga on teatuid juhtumeid kus vahet ple kui osav juttumees oled asi läheb käest.
                                Ma arvates ennetav löök on alati parem kui ise esimesena saada.(seda juhul kui juba oled veendund ,et ei vingerda end sõnadega välja ).
                                Vanasti sai Ratsu baaris käidu peale klubi ringi ...siis seal oli tihti mingi jama majas...suht masendav koht.
                                Ühe korra lasti isegi püssist paar pauku keset tantsu platsi ,ja vapsee imelik ,et see meediasse ei jõudnud.


                                Üldjuhul soovitan käia napsitamas ikka turvalistes kohtades ...klubid ja palju baarid on kus saab väga mõnusalt aega veeta ilma ,et jamasid tuleb :P.
                                Keegi ei küsinud alaealistelt maakatelt, mida nemad arvavad.

                                Comment

                                Working...