Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1186
    Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

    Algselt postitas Junken Vaata postitust
    keegi seda eilset mängu viitsib teha :D?
    Seletage keegi lühidalt ära mis täpselt teha tuleb (ma ei viitsi ausalt neid 200 posti läbi lugeda mis öösel siia spämmiti) ja ma võin mängida.

    //Kuna bänni ei taha saada siis Skype grupp teha vms?

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #1187
      Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      seda spämmi siia veel panete siis 24h kõigile minu poolt.
      Someone has misunderstood the point of the "offtopic" thread

      To fab: 4 inimest tiimis, ja iga kord kui õigesti vastad saab mees su paremal/vasakul aega juurde oma ülesande lahendamiseks ja kui valesti paned läheb aega vähemaks. Et siis iga matsi heast tulemusest sõltub terve tiimi tulemus, kui keegi tanki paneb saavad järjest ajad otsa ja vsjo, eesmärk kõige kauem tiimiga vastu pidada.
      Ülesanded suht lihtsad, aga peab olema hea mälu.
      Last edited by Junken; 24.12.12, 12:07.

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #1188
        Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        Someone has misunderstood the point of the "offtopic" thread

        To fab: 4 inimest tiimis, ja iga kord kui õigesti vastad saab mees su paremal/vasakul aega juurde oma ülesande lahendamiseks ja kui valesti paned läheb aega vähemaks. Et siis iga matsi heast tulemusest sõltub terve tiimi tulemus, kui keegi tanki paneb saavad järjest ajad otsa ja vsjo, eesmärk kõige kauem tiimiga vastu pidada.
        Ülesanded suht lihtsad, aga peab olema hea mälu.
        Eino tegelt ka keegi meist ei viitsi 10+ lehte läbi lapata sp et, te saaks oma mängu siin arutada

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #1189
          Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

          Algselt postitas Junken Vaata postitust
          Someone has misunderstood the point of the "offtopic" thread
          Nope, lihtsalt internetis saab ruum otsa.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #1190
            Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

            minu arust on värskendav, kui mõnel õhtul tuleb lihtsalt toorelt kvantiteeti. aga eraldi topic peaks olema jah.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1191
              Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

              tehke eraldi teema oma mängule

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1192
                Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                minu arust on värskendav, kui mõnel õhtul tuleb lihtsalt toorelt kvantiteeti. aga eraldi topic peaks olema jah.
                Mõne teise meelest on jälle kvaliteetbännid mõnusad.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #1193
                  Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                  Häid pühi kõigile =).

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1194
                    Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                    Häid pühi kõigile grinderitele ja niisama mahlamütsidele!

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #1195
                      Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Häid pühi kõigile grinderitele ja niisama mahlamütsidele!
                      +1

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #1196
                        Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                        Imo kui juba kirjutada intsidendist, siis vōiks pisut täpsemalt selgitada - miks kallale tuldi, kes jne. Edu paranemisel anyways.

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #1197
                          Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Menti kah ikka lähed või?
                          vabandan aga ma tuleks korraks selle peksmise teema juurde tagasi ning küsiks selle teema lahedamise üle.
                          on võimalus, et põhitegelane maksis tonicus kaardiga või on tuntud nägu.
                          kas keegi teadlik oskaks öelda umbkaudset summat, mis oleks võimalik luumurdude eest nõuda, tegu on kindlasti videol ka, mind löödi arvatavasti 20-40 korda jalgadega näopiirkonda.
                          ma mõtlen koos kohtukuludega, kui ma võtaks advokaadi. eesmärk on võtta nii, et nolgile meelde jääks.
                          ei pea minu tasku kukkuma.

                          häid ning turvalisi jõule teile, vabandan jõulumeeleolu solkimise eest

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1198
                            Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            vabandan aga ma tuleks korraks selle peksmise teema juurde tagasi ning küsiks selle teema lahedamise üle.
                            on võimalus, et põhitegelane maksis tonicus kaardiga või on tuntud nägu.
                            kas keegi teadlik oskaks öelda umbkaudset summat, mis oleks võimalik luumurdude eest nõuda, tegu on kindlasti videol ka, mind löödi arvatavasti 20-40 korda jalgadega näopiirkonda.
                            ma mõtlen koos kohtukuludega, kui ma võtaks advokaadi. eesmärk on võtta nii, et nolgile meelde jääks.
                            ei pea minu tasku kukkuma.

                            häid ning turvalisi jõule teile, vabandan jõulumeeleolu solkimise eest

                            ot ma saan aru, et debiilik on tuvastatud? igal juhul anna menti ja värki, debiilik võib isegi aasta reaalset saada. summade kohta ei oska midagi öelda, uuri analoogseid keisse.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #1199
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Lol, Tonic.
                              Läksidki seisu otsima w :D, hea urgas see ikka.

                              Comment

                              • Remokk
                                Jube Noob
                                • Nov 2011
                                • 171

                                #1200
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Räägi sellest peksu loost läheamlt, millest alguse sai jne. Ei tahaks küll uskuda, et niisama peksa said, juhul kui olid selle ära teeninud on küll väga vale kuskile menti joosta ja mingeid rahasid nõuda.

                                Comment

                                Working...