Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1171
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    ei, suht kaine, ebarealne maailm lihtsalt, haiglas käeluu ja jalaluu murd, 71k+ kuu praegu pooleli
    sitta rahast, tervis kotib
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1172
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Kas see 71K+ tähendab profitit? Päris sick aga edu parenemisel :)

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #1173
        Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

        Häid jõule!

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #1174
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          Kus jõite ? Mida jõite ?
          Full trip report pls, /w pics.
          +1, trip report pls

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #1175
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            ma ütlesin, et mind ei koti valu, seega mind hakati mingi 10 mindi pärast peksma, kukkusin külili ja siis peksti lihtsalt näkku, pikka aega ikka ... mul olid käed näo ees aga mingi osa läks läbi ... mul on parem põsk täiesti üles paistetanud ... käeluu on sodi
            ... käi veel eestis joomas ma ütlen, valu kannatab üle, ma õnneks harjunud taolise asjaga
            ??????

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1176
              Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

              Ilusaid pühi! :)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1177
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                ei lahe oli sain jalaga näkku (mingi 6x korda) aitäh inwardile , et kohal oli
                eestis küll enam joomas käiks
                Ma knockoutisin sõbra juures. Täiesti süsi olin sinna minnes juba. Ärkasin istudes köögis, ühes käes oli poolik võileib, teises käes põlenud suits. Ebareaalne.
                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                nii lahe, et ma olen praegu läppariga tallina lastehaigla traumapunktis ning mul on murtud käeluu ning jalaluu pole veel röntgeni alla läinud
                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                ma ütlesin, et mind ei koti valu, seega mind hakati mingi 10 mindi pärast peksma, kukkusin külili ja siis peksti lihtsalt näkku, pikka aega ikka ... mul olid käed näo ees aga mingi osa läks läbi ... mul on parem põsk täiesti üles paistetanud ... käeluu on sodi
                ... käi veel eestis joomas ma ütlen, valu kannatab üle, ma õnneks harjunud taolise asjaga
                Räägi nüüd täpsemalt, mis algusest peale juhtus ? Miks sa ära ei jooksnud vms ? Ütlesid mingitele ülbetele vendadele, et sind ei koti valu ?

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #1178
                  Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                  paanitsesin üle nagu vanur .. omg nüüd raudselt lõikus või mõlemad käed out
                  aga tuli hoopis raport selline : parem käsi kolmest kohast murtud , ninaluumurd ootan lori järjekorras atm ning põlves ainult mõra
                  aga parema käega on kuuks ajaks gg
                  lahe õhtu oli, 2013 ei joo absoluutselt midagi !

                  Comment

                  • Mr_Kenny
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1357

                    #1179
                    Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                    dafuqq

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1180
                      Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                      dacare

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1181
                        Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        paanitsesin üle nagu vanur .. omg nüüd raudselt lõikus või mõlemad käed out
                        aga tuli hoopis raport selline : parem käsi kolmest kohast murtud , ninaluumurd ootan lori järjekorras atm ning põlves ainult mõra
                        aga parema käega on kuuks ajaks gg
                        lahe õhtu oli, 2013 ei joo absoluutselt midagi !
                        Menti kah ikka lähed või?

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #1182
                          Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                          kuradi ****, telekat ei saa ka käima panna mingit fuking jõulupaska täis. loodus on ikka petlik, ütles siil ja ronis kaktuse otsast alla.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #1183
                            Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                            keegi seda eilset mängu viitsib teha :D?

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #1184
                              Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              keegi seda eilset mängu viitsib teha :D?
                              seda spämmi siia veel panete siis 24h kõigile minu poolt.

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #1185
                                Re: Detsembri offtopic - Totaalne AIDS, ära siia küll kliki

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                dacare

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                +1 aga kõigil löövad vahel naiselikud küljed välja, jätame selle jura obv
                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Menti kah ikka lähed või?
                                see küll ajab närvi, et ma helistasin kohe menti ja öeldi "me näeme sind kaamerast , tuleme kohe kohale" ootasin siis mingi 15 min seal holly ees, tulid jee
                                waste of time

                                Comment

                                Working...