Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1231
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    http://www.youtube.com/watch?v=_5LM7DHdApA Richard Grannon (sealt võtsin selle kogu jutu).
    Õpetab just enesekaitset.

    Ma ei taht muljet jätta ,et keegi peaks nüüd lambist ühe löögiga kedagi käbe knocki lööma kui mingi sõnelus.
    Kasutada vägivalda VIIMASEL võimalusel kui see võimaldab sul pääseda suuremast vägivallast.
    http://www.youtube.com/watch?v=v27bg8vaTq4 see uumbes mida ma silmas pean kuigi seal oleks saan ma arvan ilma löömata vb isegi.



    Nii ,et eks järgmine kord jätan arvamuse enda teada kuna spewmonkey tahab aint kuulda inimestelt kes on :tema arvates: on täisealised ja ei ela kuskil maal?.

    Miks nii ülbelt kohe vastad ,mudu ma ei saa aru .
    Kui mu post sulle ette jääb kasuta scrolli ja lenda üle sellest ,ei ole eriti raske teha.

    Peace =).
    Last edited by EestiAA; 25.12.12, 01:10.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1232
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      http://www.youtube.com/watch?v=_5LM7DHdApA Richard Grannon (sealt võtsin selle kogu juttu).
      Õpetab just enesekaitset.

      Nii ,et eks järgmine kord jätan arvamuse enda teada kuna spewmonkey tahab aint kuulda inimestelt kes on :tema arvates: on täisealised ja ei ela kuskil maal?.

      Miks nii ülbelt kohe vastad mudu ma ei saa aru .
      Kui mu post sulle ette jääb kasuta scrolli ja lenda üle sellest ,ei ole eriti raske teha.

      Peace =).
      Ennetav löök on kõige lollim asi, mida üksinda olles saab teha(kuna väga üksikud inimesed on street fighterid, siis ma olen üsna kindel, et siin foorumis ei ole ühtegi sellist). Kui su vastaseks on tõesti mingi hardcore fighter(mida juhtub VÄGA harva), siis sa paned jooksu. Kui ei ole, siis sa lased tal korra lüüa ja peksad tal pooled luud kehas katki. Alaealise maaka teema tuleb sellest, et sa oled oma lolli juttu juba päris palju varem eksponeerinud ja ükski täisealine inimene sellist iba ei ajaks.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #1233
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Kõige parem viis peksu vältida on ööklubidesse-baaridesse mitte ronida.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #1234
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Kõige parem viis peksu vältida on ööklubidesse-baaridesse mitte ronida.
          Kõige parem viis tingimisi karistust mitte saada on amatöör-savukasvataja mitte olla.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #1235
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Kõige parem viis tingimisi karistust mitte saada on amatöör-savukasvataja mitte olla.
            Soovitad profiks hakata?

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #1236
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Kõige parem viis peksu vältida on ööklubidesse-baaridesse mitte ronida.
              Nu see oleks juba absurd annad hirmule liiga järele.
              On teatuid baare ja kohti mida vältida.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #1237
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                Spewmonkey paha tuju?

                Jõulud ei ole torisemis aeg .

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #1238
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Soovitad profiks hakata?
                  Profiks sünnitakse, mitte ei hakata :(. Sinuga võrreldes on imikud ja pensionärid ka profid btw.

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #1239
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    Vandalar alaealine maakas ta ei jaga biiti =D.


                    (vandalar see on nali).

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #1240
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      Vandalar alaealine maakas ta ei jaga biiti =D.


                      (vandalar see on nali).
                      Aus küsimus: kui vana sa oled? 19?

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #1241
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        23 =)

                        Ja pean sind veel üllatama.
                        Ma elan linnas.
                        Rahu,tean see võib imelik tunduda sulle kui põlis linna inimesele ,et sellise maaka jutuga vend elab linnas.
                        Võta nüüd paar suurt hinge tõmmet , hakkab parem.
                        :D

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #1242
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          23 =)

                          Ja pean sind veel üllatama.
                          Ma elan linnas.
                          Rahu,tean see võib imelik tunduda sulle kui põlis linna inimesele ,et sellise maaka jutuga vend elab linnas.
                          Võta nüüd paar suurt hinge tõmmet , hakkab parem.

                          :D
                          Oled kogu elu linnas elanud? Kas linnana läheb arvesse Pärnu ka?

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #1243
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Tln elan.
                            Viimased 3 aastat elan tln-s ja enne seda jh elasin suht väikses kohas.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #1244
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Kle okei ,et nu mul savi tahad mõelda ,et ma maakas vms ...mul savi kui sul tuju see tõstab arva ,et olen kasvõi marslane.

                              Mul vahet ple ,et ei ole kõige sharpim vend siin foorumis...olen siin rohkem nagunii sellepärast ,et uurida kaartide kohta :P.

                              Ja niisama offtopic jne.
                              Suht norm punt mudu koos:P.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1245
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Tln elan.
                                Viimased 3 aastat elan tln-s ja enne seda jh elasin suht väikses kohas.
                                Shokeeriv. Once a maakas, always a maakas.

                                Comment

                                Working...