Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1261
    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

    Istuge ise jõuluajal pudeliga kahekesti arvuti taga, siis näete, kui "teravaks" võib minna.

    Comment

    • estdonk
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2011
      • 450

      #1262
      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

      Küllap ei saanud Eestis hakkama et ära kolis.

      Comment

      • nalg
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 489

        #1263
        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

        Selline küsimus, kas aastavahetusega lähevad VPP-d nulli (boonust grindin vabaks), et kuidas sellega on, oskab keegi aidata?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1264
          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

          Algselt postitas nalg Vaata postitust
          Selline küsimus, kas aastavahetusega lähevad VPP-d nulli (boonust grindin vabaks), et kuidas sellega on, oskab keegi aidata?
          Yearly VPP'd lähevad nulli ehk stellareid alustad otsast peale, kui mingit first depo vms boonust lahti mängid, siis sellega ei juhtu midagi.

          Comment

          • nalg
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2010
            • 489

            #1265
            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            Yearly VPP'd lähevad nulli ehk stellareid alustad otsast peale, kui mingit first depo vms boonust lahti mängid, siis sellega ei juhtu midagi.

            Comment

            • Junken
              Lendur Sass
              • Sep 2011
              • 1039

              #1266
              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

              eelnevale jutule:
              to EestiAA- olen ka kuulnud ühelt põkilt somewhat fighterilt, et kui on näha et jutuga ära ei räägi ja löömaks läheb, siis on parem ise pauk esimesena ära panna, sellega sa ei enneta seda et ise rohkem viga saad, vaid võid ka villaini ehmatada. Paljud mõtlevad, et oled mingi noob kes ei julge midagi teha, aga kui paugu ära paned, siis mõtlemine muutub. Tõsi, efekt võib ka vastupidi olla.
              IMO kui kardate üksi peksa saada. Minge koos sõpradega ffs :D Mis teid sunnib üksi kuskile Kajaka baari minema.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #1267
                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale


                Richard Grannon endine pikka-ajaline bouncer klubides, nüüd õpetab enesekaitset.

                Päris elust tean 3 juhtumit ennetav löök päästis tüüpide nahad. Kui oleks tavaliseks seisuks läind oleks arvatavasti pähe saanud.
                Muidugi alati on võimalus jooksu panna ,aga kõigil ego ei luba jooksu kergelt panna ,eriti kui neiud veel juures on.

                Ise ka proovind ka ,aga failisin :D.
                Last edited by EestiAA; 25.12.12, 16:19.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1268
                  Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                  Peab ikka solid põhjus olema, et üldse kaklema minna (on ka erandeid, kus tuleb bodycheck..vaatad otsa ja saad sisse) Ma 1x baaris lõuga saanud ja see oli ka sellepärast, et viskasin teistelt korruselt rummikoxi alla...paraku lendas see väga valele inimesele kaela.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1269
                    Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                    Tallinnas-Tartus jah suht raske... Keegi vähegi mõistusega inimene ei viitsi, sest politsei 1-2 minutiga kohal ja ongi p*rses... Aga väiksemates kohtades, kus sama päev ei tulegi politseid antakse ikka for fun lõuga, sest tagajärgi enamasti pole.

                    Jeebus päris optimaalset liini ei võtnud seekord, aga siiski meeletu ebajopp imo, kui toimus asi nii nagu ta kirjeldas. Ise Ranka ja co-ga 10x hullemates kohtades käinud kui Tonic ja pole kordagi ühtegi probleemi olnud. Ühe korra Nimeta ees aint semi-kaklus, kui Ranka mingeid tüüpe kallistama läks ja mingi vant liiga närvi läks, läksin vahele ütlesin rahune maha ja tüüp tõukas mida ma vastu tõukamata ei jätnud... Oleks jätnud oleks prolly seegi sõbralikult lõppenud. Mõttetu lowclasseritega kakelda ego pärast.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #1270
                      Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                      Jeebuse näitel on näha, et ka Tallinnas ei pruugi politsei reageerida.

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #1271
                        Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                        kogenum inimene oleks vabalt ära tajunud. esmakohtumisel suitsuruumis ei jõudnud ma suitsugi põlema panna, kui juba huiama tuldi. nii aktiveerunud oli.
                        optimaalne liin oleks olnud koju ära minna, sest mul polnud õhtuga absoluutselt mingisugust eesmärki, lihtsalt tiksusin
                        üldse sattusin nimetast sinna, kus poleks pidanud terve selle aja dj-ga midi controlleritest rääkima aga hoopis tüdruku organiseerima ...

                        mul on social coachingut vaja, midagi Crazy, Stupid, Love. sarnast
                        + äkki chart vaja teha standardliinidest erinevate klubisituatsioonide puhul
                        Last edited by Jeebus; 25.12.12, 19:32.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #1272
                          Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                          Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                          mul on social coachingut vaja, midagi Crazy, Stupid, Love. sarnast
                          + äkki chart vaja teha standardliinidest erinevate klubisituatsioonide puhul
                          Kui eesmärk on sotsialiseeruda, tasub minu arvates käia alternatiivsemates kohtades. Tallinna kohta ei tea, aga Tartus on näiteks Nott, Kink Konk ja Genialistide Klubi. Sinu avatarist on juba aru saada, et sa tead vähemalt somewhat midagi indie-kultuurist ja seetõttu sa ilmselt sobiksid ka pigem sellisesse seltskonda, kui tantsukingi kandvate Dimade keskele.
                          Nende klubide poole, kus suurem osa populatsioonist mingid wannabe MMA-tšempionid on, ei tasu vaadatagi ja uusi tutvusi on sinna üpris mõttetu otsima minna.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #1273
                            Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                            Tartu küll sümpatiseerib.
                            See neli kuud, mis ma kunagi Tartus elasin, oli vaimu kõrgaeg. Aga pole enam tudeng, seega tunneks ennast võõrana, imo lihtsalt ei sobiks.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #1274
                              Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              PPPS. kõik, kes mingitest mendi karistutest midagi loodavad on veits liiga palju Alice In Wonderland multikaid vaadanud.
                              Väljavõte 2009 aruandest.

                              Kehalise väärkohtlemise eest mõistetud karistustest 51% olid rahalised, 49% vangistused.
                              • Kehalise väärkohtlemise eest mõistetud karistused (vangistus ja rahaline karistus) erinevad
                              oluliselt: Tartu maakohtus mõistetud karistustest 64% olid vangistused, Harju maakohtus
                              57%, Pärnu maakohtus 48% ning Viru maakohtus 23%.
                              • Kohtu tööpiirkonniti jagunesid menetlusliigid väga erinevalt: Tartu ja Pärnu maakohtus
                              lahendati üle poole valimis olnud asjadest kokkuleppemenetluses (vastavalt 89% ja 61%),
                              Viru maakohtu otsustest 66% tehti käskmenetluses, Harju maakohtus lahendati 46%
                              asjadest lühimenetluses.
                              • Rahalise karistuse keskmine määr oli ca 5000 krooni: Tartu maakohtus ca 6900 krooni,
                              Pärnu maakohtus ca 5800, Harju maakohtus ca 5700 ning Viru maakohtus ca 2800 krooni.
                              • Keskmine lõplik vangistuse määr oli 4,2 kuud: Pärnu maakohtus oli vangistuse määraks 5
                              kuud, Viru maakohtus 4,6 kuud, Harju maakohtus 4 kuud ning Tartu maakohtus 4 kuud.


                              2009 määras Tallinna piirkonnas kohus 236 karistust kehalise väärkohtlemise eest. Ehk siis Tallinnas saab 4-5 inimest iga nädal peksmise eest karistada.

                              Kui oled veel eelnevalt karistatud, siis lajatatakse sulle oluliselt jõhkramalt kui ülal loetletud.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #1275
                                Re: Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

                                Inimesed, kes arvavad, et peksmise eest karistada ei saa võiksid gümnaasiumi ära lõpetada ja päris ellu astuda.

                                Comment

                                Working...