Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #481
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Kui tablakaid ei taha, pöörduga psühhiaatri asemel hoopis psühholoogi poole. Saate ilma keemiata abi. Mina sain. Mul nimelt oli tunne, et mul on valed jalad.

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #482
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Laua viin parim alla 10€ viin Eesti Vabariigis. (0.5L)
      No facking way

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #483
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
        No facking way
        Lao letti mõni parem siis, peab mekkima :)
        Russki standart vbl ja mõni veel, aga need kõik close to 10€. Antud hinnaklassis paremat pole.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #484
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          sa jood ainult viina? mis maksab odavam? 8 euri? 7? siis jood 8-20 pdl kuus? suitsu ka teed? millest te elate siis?
          5.40 on meil odavaim, linnas tõesti 4,69. Samas ühest on reeglina vähe, kuna eesmärk on alati lisaks täis jäämisele ka magama jäämine. Seega keskmiselt 7-8 euri kord. Tubaka peale kulub veel nii 40€. Seega keskmiselt 50%+ minu sissetulekust kulub nende sõltuvuste peale. Elamine on selline keeruline teema.

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Võttes sinu konteksti arvesse, siis tekkis küll tõsine wtf moment.
          Mida sa täpsemalt mõtled minu konteksti all?

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          Käi psühhiaatri juures ja lase anti-deprekad välja kirjutada.
          Odavam ja effektiivsem.
          Muidugi odavam. Käidud ja proovitud, kui tundub, et standardlahendused ei sobi minu jaoks. Üks muutis olukorda mõneks ajaks natuke paremaks, st. mõnda aega jäin paremini magama ja olin muidu rahulikum. Teine aga ajas tavapärasest veel kordi hullema kassi kallale, seega ma parem isegi ei üritanud "toimima hakkamist" ära oodata. Mingi aeg üritan kindlasti uuesti, kui saan võimalusi mõne teise arsti juures käia.

          Samas täna on üks neist päevadest, kui on niisamagi ilma alkota täitsa hea ja rahulik olla. Õnneks on mõned sellised päevad kuus ikka.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #485
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Potsataja kuidas sa ennast üldse nii targaks pead kui pmst nii elu hävitad endal? Ja kui sa ütled, et minge grupi peal vms, siis foorumis saad ju postitada ntx, siis saaks kindlasti netis ka mingi tegevusega klotski kokku ajada kui pead on.
            Ampulli pole mõelnud panna?
            Või oled lihtsalt urri taoline elufilosoof? (võsareporterist kahe kõrgharidusega sopajoodik)
            Last edited by qbj0hn; 12.12.12, 15:54.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #486
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Lao letti mõni parem siis, peab mekkima :)
              Russki standart vbl ja mõni veel, aga need kõik close to 10€. Antud hinnaklassis paremat pole.
              ruski standarti vist alla 10e ei saa, smirnoffi äkki saab? vähemalt pole neist pohmelli .. obv kui migni 2l sisse ajada on isegi mignist 1000e l viinast pohmell ..

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #487
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Pole üle aasta viinuskit joonud, aga stolichnaya oli normaalne, minu arust...

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #488
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Lao letti mõni parem siis, peab mekkima :)
                  Russki standart vbl ja mõni veel, aga need kõik close to 10€. Antud hinnaklassis paremat pole.
                  Kalashnikov, Viru Valge, Smirnoff, Saaremaa, Nemiroff, Finlandia, Absolut.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #489
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Kalashnikov, Viru Valge, Smirnoff, Saaremaa, Nemiroff, Finlandia, Absolut.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    rahva viin .. see pidi koige odavam vist olema :D

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #490
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      50%+ minu sissetulekust kulub nende sõltuvuste peale. Elamine on selline keeruline teema.

                      Mida sa täpsemalt mõtled minu konteksti all?
                      Pere näiteks, kuigi suures plaanis ülaltooduga oled sa küsimusele ise ära vastanud.

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Potsataja kuidas sa ennast üldse nii targaks pead kui pmst nii elu hävitad endal? Ja kui sa ütled, et minge grupi peal vms, siis foorumis saad ju postitada ntx, siis saaks kindlasti netis ka mingi tegevusega klotski kokku ajada kui pead on.
                      +1 Olen sama mõelnud. Asi ikka suhtumises kinni.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #491
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kalashnikov, Viru Valge, Smirnoff, Saaremaa, Nemiroff, Finlandia, Absolut.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Smirnoff, Finlandia ja Absolut jamh, aga need maksavad kindlasti vähemalt 50% rohkem kui laudur.
                        Keegi ei tööta kuskil.
                        Lol @ Viru Valge ja Saaremaa :D, leveldad w? Endale ka see pohmaka sitt ei meeldi ju :D

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #492
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Smirnoff, Finlandia ja Absolut jamh, aga need maksavad kindlasti vähemalt 50% rohkem kui laudur.
                          Keegi ei tööta kuskil.
                          Lol @ Viru Valge ja Saaremaa :D, leveldad w? Endale ka see pohmaka sitt sulle ei meeldi ju :D
                          pärnu metanol pidi parem olema .. soodsam ka

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #493
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            olin ka 4-5 aastat tagasi ilges jamas. talveperiood, paar kuud sellised jamad peal, et ei tahtnud ärgata. hommikuiti ärkasin üles, pead ei tahtnud teki alt välja pista, kael oli kange, pea nii tuim ja samas oli tunne et pitskruvidega kuhugi aheldatud. hapnikupuudus, klaustrofoobia. paar tundi värisesin teki all ja mõtlesin endale maailma kõige jubedamaid haiguseid külge. siis haarasin läpaka sülle otsisin värisevate kätega mingi haiguse kohta jälle sümptomeid. kõok sümptomid olemas, isegi kui mingi sümptom oli mingi haiguse kohta hetkel puudu, siis peale lugemist see paari tunni jooksul tekkis. siis hakkasin arste läbi käima. ja kui nad minu enda pandud diagnoosiga nõus ei olnud, siis ma .... oi seda sõimu... ei taha üldse mõeldagi.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #494
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Smirnoff, Finlandia ja Absolut jamh, aga need maksavad kindlasti vähemalt 50% rohkem kui laudur.
                              Keegi ei tööta kuskil.
                              Lol @ Viru Valge ja Saaremaa :D, leveldad w? Endale ka see pohmaka sitt ei meeldi ju :D
                              Mulle ei meeldi ükski viin. Aga võime prop beti peale viina testi teha kui tahad

                              Lol @ Viru Valge pohmaka sitt ja Laua Viin ei ole. Mõttetu parmujutt.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #495
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Uuel aastal teeme, enne küll kännuämblikuks ei taha juua enam .
                                Ise ostan viinad, kui suudan parima välja valida (laua) ja viinad kõik ära arvata plekid kinni :D.
                                Booked ?

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Lol @ Viru Valge pohmaka sitt ja Laua Viin ei ole. Mõttetu parmujutt.
                                Rummi regidega ei saa vaielda, aga nii ta on.
                                Last edited by qbj0hn; 12.12.12, 16:05.

                                Comment

                                Working...