Detsembri offtopic, jõulurahu - kontimurdvad mängud mujale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #631
    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

    Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Backspinn, mis on üks lemmikuid failib pidevalt ja sidespinni kasutades kannatab löögi täpsus nii tugevalt, et ei saa elementaarseid palle sisse :(
    backspin easy ju, lihtsalt hoia kätt kii tipust kaugemal ja löö madalalt
    või noh vähemalt minu taktika aga endal on parim break 32, olen rohkem selline wannabe brainer, puhast skilli eriti pole : (

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #632
      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

      Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
      backspin easy ju, lihtsalt hoia kätt kii tipust kaugemal ja löö madalalt
      või noh vähemalt minu taktika aga endal on parim break 32, olen rohkem selline wannabe brainer, puhast skilli eriti pole : (
      Jap teoorias tundub endal ka väga lihtne, piljardis näiteks suurema kii ja pallidega tuleb absoluutselt any time välja aga snuukeris ei taha sama asi toimida, eks peab harjutama ja natuke netist käte asendeid vaatama.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #633
        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

        Keegi siit saaks ütelda, kas mul oli IP block pokkeriprode ligipääsule, saatsin küll rankale ka juba pm-i, kuid ei jõua väga oodata, asjaga kiire.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #634
          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Keegi siit saaks ütelda, kas mul oli IP block pokkeriprode ligipääsule, saatsin küll rankale ka juba pm-i, kuid ei jõua väga oodata, asjaga kiire.
          Oli blokk jah.

          Comment

          • lissavassa
            Jube Noob
            • Feb 2012
            • 149

            #635
            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

            Oskab keegi öelda kust leiab Riia kasiinodes toimuvate turniirde kohta infot? Buyinnid ja kuupäevad?

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #636
              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

              Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
              Oskab keegi öelda kust leiab Riia kasiinodes toimuvate turniirde kohta infot? Buyinnid ja kuupäevad?
              Either something is wrong or the page doesn't exist.

              Comment

              • eddi
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1200

                #637
                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                Sa olid ju Matka-Madisega sõbrad/äripartnerid, ei? Küsi otse ja ütle meile ka.
                Yes, olime küll. Aga peale seda, kui meie ärilised suhted lõppesid pole temaga sõnagi vahetanud... Ei taha küsida ka ta käest seda :D (suure tõenäosusega kuu aega ennem ME ikkagi küsin, kui pole ikka mingit inffi selle kohta lekkinud)

                Comment

                • lissavassa
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 149

                  #638
                  Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                  Nii, vaatasin seda olympicu lehte ning plaanis sinna järgmisest reedest kuni pühapäevani jääda. Silma jäid need kaks turniiri
                  Freezeout.Deep Stack (30 000 points; Blinds 25/50) 72 eur
                  Freezeout 43 (EUR)
                  Aga kuna ilmselt olen livefish(ei shove TTpre 200bb deep), kumba turnat soovitate mängida?
                  Endast niipalju, et mōned korrad käidud live mängimas underground kohtades kus diilerid jne. Kuid kasiino kogemus puudub.

                  Scared money tunnet kindlasti nende summade peal pole, otsin lihtsalt live kogemust endale.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #639
                    Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                    Deep stackiga saad live kogemust kauem ilmselt.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #640
                      Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                      Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                      Nii, vaatasin seda olympicu lehte ning plaanis sinna järgmisest reedest kuni pühapäevani jääda. Silma jäid need kaks turniiri
                      Freezeout.Deep Stack (30 000 points; Blinds 25/50) 72 eur
                      Freezeout 43 (EUR)
                      Aga kuna ilmselt olen livefish(ei shove TTpre 200bb deep), kumba turnat soovitate mängida?
                      Endast niipalju, et mōned korrad käidud live mängimas underground kohtades kus diilerid jne. Kuid kasiino kogemus puudub.

                      Scared money tunnet kindlasti nende summade peal pole, otsin lihtsalt live kogemust endale.
                      ?

                      Parkis pane KK 200BB deep rahuliku südamega maha.

                      Comment

                      • lissavassa
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 149

                        #641
                        Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                        See tuli lihtsalt meelde hcc ammusest postitusest kui shoves TT preflop ja kutsus teisi laifishiks.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #642
                          Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                          durrrr shoves ka ja oli hoopis ise fish.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #643
                            Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                            Selline tyyp nagu Fedotov. Olen tema mängu näinud-küll ehk aasta+ tagasi, aga stiili järgi täielik fish
                            Vaatasin olympicu lehelt tema tulemusi ja kus vana alles hitib
                            Äkki keegi seletaks tolle vana stiili?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #644
                              Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Selline tyyp nagu Fedotov. Olen tema mängu näinud-küll ehk aasta+ tagasi, aga stiili järgi täielik fish
                              Vaatasin olympicu lehelt tema tulemusi ja kus vana alles hitib
                              Äkki keegi seletaks tolle vana stiili?
                              Terahiiter (minu 2011 x69)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #645
                                Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!

                                Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
                                See tuli lihtsalt meelde hcc ammusest postitusest kui shoves TT preflop ja kutsus teisi laifishiks.
                                Kuule alaealine, kontrolli natuke fakte ja ole maru rahulik
                                Last edited by hotcocacola; 15.12.12, 21:31.

                                Comment

                                Working...