Re: Detsembri offtopic - Terves Kehas, Terve Liiter, äkki tuleb Frekyl hiiter!
krt, ma ei saa sellest viina maitsetest aru. tõsiselt noh. aastaid tagasi oli selline saade nagu "kahvel" hannes võrno ja kes ta kurat oli. ühesõnaga saatasse kutsuti viinaliidu esinaine kes alguses rääkis ikka maitsete erinevustest ( muide jutt polnud üldse sellest, et milline pohmell järgmisel päeval) ja puha. ok, tehti siis tibile pimetest mille ta räigelt hävis. laudur v 3k eeki maksev vene kõige puhtam viin.
krt, ma ei saa sellest viina maitsetest aru. tõsiselt noh. aastaid tagasi oli selline saade nagu "kahvel" hannes võrno ja kes ta kurat oli. ühesõnaga saatasse kutsuti viinaliidu esinaine kes alguses rääkis ikka maitsete erinevustest ( muide jutt polnud üldse sellest, et milline pohmell järgmisel päeval) ja puha. ok, tehti siis tibile pimetest mille ta räigelt hävis. laudur v 3k eeki maksev vene kõige puhtam viin.
Comment