Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MarxVoss
    FPP Pro
    • Dec 2008
    • 211

    #136
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Samsung ES6100 midag sellist oli

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #137
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Comment

      • MarxVoss
        FPP Pro
        • Dec 2008
        • 211

        #138
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        6100W on tegelikult. ma isegi ei ta mis selle vahe eelnevaga on aga usun et palju ma ei kaotanud. Sain täh etasuta kaasa.

        Loll loom olen ikka....ongi vist sama vusser.
        Ja kui keegi 40" LCd Sony Bravia KDl...tahab siis müün seda ka.
        Last edited by MarxVoss; 08.11.12, 20:33.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #139
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          MarxVoss, kas Samsung Galaxy S2/S3 ei näinud soodukaga Elionis ostuööl?

          Comment

          • MarxVoss
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 211

            #140
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Mul endal S2. ei panud tähele...

            Comment

            • MarxVoss
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 211

              #141
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              täna suht vähe asju järel...se algas juba 5.nov ja imelik et täna veel müüakse.

              aga mul pakkuda galxy note mingi 3 soti eest.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #142
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Algselt postitas MarxVoss Vaata postitust
                Ja ongi pu...is. Nagu mu naine....täna siin ei söö, sest siin restos on praad kallim 2 Eurtsi kui seal. Jah ei saa...ei taha...jne.
                Mis seal enam ikka vahet on. Kujuta ette, et vend kes tahab Lambot...siit saak 1k kallimalt kui sealt. Ta ei viitsi joost aj majandada....tahab seda kohe....Mis ta teeb....???? ...... Ootab kuna see branch teeb poe lähemale, läheb ise kunagi sinna..... või ostab selle 1K kallima ..... Mis sa teeks..... Oletame et sul raha on millest kahju ei hakka....????
                Sa peaks mul MSN-is olema - kui tulevikus tekib tahtmine midagi Elionist osta anna teada ja shipi see raha mu kontole, saadan sulle ilusti koju kätte. Mõtle ei pea isegi Elioni esindusse minema :)

                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #143
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Mure selline, et tõmbasin üle pika aja sharkscope lahti ja vaatasin huvipärast oma graphi.
                  Viimasel ajal olen kõvasti miksinud mänge mida lasen, MTT, DON, SNG jne .
                  Olen megaüllatanud, sest jooksen juba viimased paar kuud graphi järgi üpriski brake even.
                  HEM mul paneb vigast ja turnade tulemusi õieti ei näita.
                  Tuleb otsida kuidaski välja kust tuleb miinus ja kust pluss.
                  Mõtlesin et ostan sharkscopes juurdepääsu
                  Kas ma siis saan valida eraldi näiteks 8 taalaste 180 mannide graphi, 15ste, 20 - 40 $ MTT , 1.50 Donnide ja misiganes mängude graphe? Et selgitada kust tuleb pluss ja kus miinus ning mille kallal edasi töötada
                  Kui sharkcope suudab need mu soovid täita, siis milline pakett valida? Seal 10, 12 ja 26 taalane?
                  Mul mingit püsivat asja ei ole vaja, tahaks lihtsalt näha milles plussis ja milles mitte, seega 10 $ peaks sobima?

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #144
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Ja sorry ehk tuli väga segane jutt, 30h lihtsalt üleval juba.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #145
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Võta see kõige odavam, et mingi x asrv searche ja vsjoo.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #146
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                        Mure selline, et tõmbasin üle pika aja sharkscope lahti ja vaatasin huvipärast oma graphi.
                        Viimasel ajal olen kõvasti miksinud mänge mida lasen, MTT, DON, SNG jne .
                        Olen megaüllatanud, sest jooksen juba viimased paar kuud graphi järgi üpriski brake even.
                        HEM mul paneb vigast ja turnade tulemusi õieti ei näita.

                        Tuleb otsida kuidaski välja kust tuleb miinus ja kust pluss.
                        Mõtlesin et ostan sharkscopes juurdepääsu
                        Kas ma siis saan valida eraldi näiteks 8 taalaste 180 mannide graphi, 15ste, 20 - 40 $ MTT , 1.50 Donnide ja misiganes mängude graphe? Et selgitada kust tuleb pluss ja kus miinus ning mille kallal edasi töötada
                        Kui sharkcope suudab need mu soovid täita, siis milline pakett valida? Seal 10, 12 ja 26 taalane?
                        Mul mingit püsivat asja ei ole vaja, tahaks lihtsalt näha milles plussis ja milles mitte, seega 10 $ peaks sobima?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by hotcocacola; 09.11.12, 02:38.

                        Comment

                        • valgelendur
                          Jube Noob
                          • Oct 2012
                          • 121

                          #147
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          busto. wp pokerstars & co. (NL10 10% NL25 60% NL50 30%, enamus fullring)

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #148
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Täna murdusin :( Triobet on rigged

                            Comment

                            • FreakyJason
                              Klubi Liige
                              • Jan 2009
                              • 1381

                              #149
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Positiivne on see et olen see kuu plussis 400 euri aga negatiivne on see et tahan juua veel ja naisi tellida

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #150
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                                Positiivne on see et olen see kuu plussis 400 euri aga negatiivne on see et tahan juua veel ja naisi tellida
                                Keegi ei keela ju ?

                                Comment

                                Working...