Seda teemat on korduvalt arutatud. Tahan osta uut telekat - kas on mõtet osta 3D või mitte? Tahan konkreetseid vastuseid [jah/ei stiilis - ala kas sina ostaksid praegu 3D või mitte], mitte depends.
Kui starsis see PCA pakett hittida,kas seda saab rahaks ka vahetada või edasi müüa vms?
Kui sa regad turniirile siis ju öeldakse: Veendu, et sa saaksid finaalturniiriks VISA ja reisiasjad korda. Kui sa ei saa finaalturniiril osaleda, siis palun ära registreeri turniirile.
Kas keegi on kursis, et kuidas on võimalik Facebooki-ga teenida??
Märkasin ühes teises foorumis teemat, kus isik ostab kokku facebook kontosid. St. õigemini rendib.
Ta ei hacki neid ega tee midagi halba.
Maksab ühe konto rentimise eest ühekordse tasu ja 5-10 eurot.
Mingit pidi, et on see seotud reklaamindusega ja toob talle päris korraliku sissetuleku.
Ehk keegi teab sellest teemast midagi :)
Anonüümsed isikud ostavad Eesti veebifoorumites piiramatus koguses kokku suhtlusportaali Facebook kontosid. Kopsakamat sissetulekut lubatakse neile, kelle konto on vanem kui neli kuud ja milles on sadade või tuhandete sõprade kontaktid.
Keegi jõudis juba postimehele teatada sellest. lol. Mis kuradi teema selle taga on ma ei saa aru
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
kurat küll kuidas praegu kartma lõin
kohtusin ühe 23-aastase Ghana tudengiga, väga seksikas
chillisime siis tund aega linna peal, tegime pilte, siis hakkas juba "sweetie" mulle ajama ning väiksed puusanõksud
oli vaja tähtis strateegiline otsus teha, soovisin ilusat õhtut ja siin ma nüüd olen, praegu kahetsen
tšikk oli must, kui öö ... aga väga seks ... kurat küll ainult 4 tekiilat on all, julgust ainult julgust
kurat küll kuidas praegu kartma lõin
kohtusin ühe 23-aastase Ghana tudengiga, väga seksikas
chillisime siis tund aega linna peal, tegime pilte, siis hakkas juba "sweetie" mulle ajama ning väiksed puusanõksud
oli vaja tähtis strateegiline otsus teha, soovisin ilusat õhtut ja siin ma nüüd olen, praegu kahetsen
tšikk oli must, kui öö ... aga väga seks ... kurat küll ainult 4 tekiilat on all, julgust ainult julgust
kurat küll kuidas praegu kartma lõin
kohtusin ühe 23-aastase Ghana tudengiga, väga seksikas
chillisime siis tund aega linna peal, tegime pilte, siis hakkas juba "sweetie" mulle ajama ning väiksed puusanõksud
oli vaja tähtis strateegiline otsus teha, soovisin ilusat õhtut ja siin ma nüüd olen, praegu kahetsen
tšikk oli must, kui öö ... aga väga seks ... kurat küll ainult 4 tekiilat on all, julgust ainult julgust
See on mõistlik auhind tõesti see European best plasma tv, eriti arvestades et see plasmade konkurents oli vist päris tihe, lausa mingi 3-4 erinevat telerit.
Sellesmõttes, mõistlikum way lihtsam kergem, odavam on vaadata LED telerit, saab oma full hd pildi kätte, mingi julm kuldsilm vast ei olda, saab oma 3d ka kätte nii et ei pea kilogrammiseid prille peas hoidma . Seal ei ole imo mittem in git küsimustki, tavakasutaja jaoks on passiv 3d LED way to go AINEC.
Väheke hinda ka siis juurde, minu 3d 47 tolli teler läks mulle maksma 650 euri koos transpordiga prantsusmaalt.
tähendab seda, et ta sai ennast tunda tõsise modellina, kui ma tast tema nutikaga pilte tegin
mul pole kahjuks kunagi ühtegi fotokat olnud, not into that stuff, mälestused on tõelised
nüüd siis lasen selle james bondi sample lõhna käiku, garanteeritud
ja pealegi kell 10 alles
Comment