Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #691
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    ilmselt mitte jh :D

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #692
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      ta kui sick, miks sa postitad sellist videot? :D

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #693
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Kui starsis see PCA pakett hittida,kas seda saab rahaks ka vahetada või edasi müüa vms?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #694
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Seda teemat on korduvalt arutatud. Tahan osta uut telekat - kas on mõtet osta 3D või mitte? Tahan konkreetseid vastuseid [jah/ei stiilis - ala kas sina ostaksid praegu 3D või mitte], mitte depends.
          Ei ostaks 3D-d.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #695
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Algselt postitas Murdock Vaata postitust
            Kui starsis see PCA pakett hittida,kas seda saab rahaks ka vahetada või edasi müüa vms?
            Kui sa regad turniirile siis ju öeldakse: Veendu, et sa saaksid finaalturniiriks VISA ja reisiasjad korda. Kui sa ei saa finaalturniiril osaleda, siis palun ära registreeri turniirile.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #696
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Telku osas sain vastuse. Tänud kõigile!

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #697
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Kas keegi on kursis, et kuidas on võimalik Facebooki-ga teenida??

                Märkasin ühes teises foorumis teemat, kus isik ostab kokku facebook kontosid. St. õigemini rendib.
                Ta ei hacki neid ega tee midagi halba.
                Maksab ühe konto rentimise eest ühekordse tasu ja 5-10 eurot.
                Mingit pidi, et on see seotud reklaamindusega ja toob talle päris korraliku sissetuleku.
                Ehk keegi teab sellest teemast midagi :)
                Anonüümsed isikud ostavad Eesti veebifoorumites piiramatus koguses kokku suhtlusportaali Facebook kontosid. Kopsakamat sissetulekut lubatakse neile, kelle konto on vanem kui neli kuud ja milles on sadade või tuhandete sõprade kontaktid.


                Keegi jõudis juba postimehele teatada sellest. lol. Mis kuradi teema selle taga on ma ei saa aru

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #698
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  kurat küll kuidas praegu kartma lõin
                  kohtusin ühe 23-aastase Ghana tudengiga, väga seksikas
                  chillisime siis tund aega linna peal, tegime pilte, siis hakkas juba "sweetie" mulle ajama ning väiksed puusanõksud
                  oli vaja tähtis strateegiline otsus teha, soovisin ilusat õhtut ja siin ma nüüd olen, praegu kahetsen
                  tšikk oli must, kui öö ... aga väga seks ... kurat küll ainult 4 tekiilat on all, julgust ainult julgust

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #699
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    kurat küll kuidas praegu kartma lõin
                    kohtusin ühe 23-aastase Ghana tudengiga, väga seksikas
                    chillisime siis tund aega linna peal, tegime pilte, siis hakkas juba "sweetie" mulle ajama ning väiksed puusanõksud
                    oli vaja tähtis strateegiline otsus teha, soovisin ilusat õhtut ja siin ma nüüd olen, praegu kahetsen
                    tšikk oli must, kui öö ... aga väga seks ... kurat küll ainult 4 tekiilat on all, julgust ainult julgust
                    dodgesid HIVi prolly

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #700
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                      kurat küll kuidas praegu kartma lõin
                      kohtusin ühe 23-aastase Ghana tudengiga, väga seksikas
                      chillisime siis tund aega linna peal, tegime pilte, siis hakkas juba "sweetie" mulle ajama ning väiksed puusanõksud
                      oli vaja tähtis strateegiline otsus teha, soovisin ilusat õhtut ja siin ma nüüd olen, praegu kahetsen
                      tšikk oli must, kui öö ... aga väga seks ... kurat küll ainult 4 tekiilat on all, julgust ainult julgust
                      Tegite pilte, siis palun näita pilte kah.

                      Comment

                      • kallekusta
                        Grinder
                        • May 2012
                        • 603

                        #701
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        See on mõistlik auhind tõesti see European best plasma tv, eriti arvestades et see plasmade konkurents oli vist päris tihe, lausa mingi 3-4 erinevat telerit.


                        Sellesmõttes, mõistlikum way lihtsam kergem, odavam on vaadata LED telerit, saab oma full hd pildi kätte, mingi julm kuldsilm vast ei olda, saab oma 3d ka kätte nii et ei pea kilogrammiseid prille peas hoidma . Seal ei ole imo mittem in git küsimustki, tavakasutaja jaoks on passiv 3d LED way to go AINEC.
                        Väheke hinda ka siis juurde, minu 3d 47 tolli teler läks mulle maksma 650 euri koos transpordiga prantsusmaalt.
                        Ehe näide, et ära targuta kui pole asjaga kursis. Panasonicu aktiiv 3D prillid kaaluvad 27 grammi.
                        http://www.panasonic.ee/html/et_EE/T...trackInfo=true

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #702
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          dodgesid HIVi prolly
                          väga võimalik :) head instinktid
                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Tegite pilte, siis palun näita pilte kah.
                          tähendab seda, et ta sai ennast tunda tõsise modellina, kui ma tast tema nutikaga pilte tegin
                          mul pole kahjuks kunagi ühtegi fotokat olnud, not into that stuff, mälestused on tõelised

                          nüüd siis lasen selle james bondi sample lõhna käiku, garanteeritud
                          ja pealegi kell 10 alles

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #703
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
                            Ehe näide, et ära targuta kui pole asjaga kursis. Panasonicu aktiiv 3D prillid kaaluvad 27 grammi.
                            http://www.panasonic.ee/html/et_EE/T...trackInfo=true
                            m6te j22b samaks et ebamugav mingi kodus prillidega telekat vaadata

                            though kui tavaelus ka kannad siis ilmselt mitte

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #704
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              http://www.auto24.ee/used/1099915

                              vaadake viimast pilti :D

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #705
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                hahahahah

                                Comment

                                Working...