Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Sõber läks lukustamta WC-sse. Mingi chick oli oma ihuhäda kergendamas. Okei, awkard moment. Elab üle, käib kusel ära, läheb vannituppa käsi pesemas ja mingi koomas eit, kes 2h tagasi oli maganud, peseb oma tutti duši all. Tra, mis huumorit sai pärast seltskonnas. Ulme.
Comment
-
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Kunagi umbes aasta tagasi tellisin sealt kõvaketta. Olid badid peal ning saatsin tagasi ja saadeti küsimusi esitamata uus ketas.
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Just trehvasin HV'sse jep, seal umbes 50% negatiivseid ja 50% positiivseid kogemusi lol.. ei tundu eriti usaldusväärne firma :DAlgselt postitas ristijeesus Vaata postitust
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
mul lugu olemas.... (7,92MB)Algselt postitas Codecci Vaata postitustKas kellelgi juhtub olema Uniikki - Pojat on poikii mp3-e hea kvaliteediga (256kbps+)?
et kui kannatab kuskile e-mailile saata siis viska PMi aadress ja panen teele.
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Keegi oskab soovitada mingit netipoodi kust saaks tellida soliidseid musti pükse mida kanda koos triiksärgiga (mitte viigipüksid).
Ning samuti vōiks sealt saada tellida ka korraga triiksärke. Tänud!
Hind pole oluline, kvaliteet loeb.
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Miks netipood ? Ei viitsi minna ise kuskile ?Algselt postitas lissavassa Vaata postitustKeegi oskab soovitada mingit netipoodi kust saaks tellida soliidseid musti pükse mida kanda koos triiksärgiga (mitte viigipüksid).
Ning samuti vōiks sealt saada tellida ka korraga triiksärke. Tänud!
Hind pole oluline, kvaliteet loeb.
Oma püksid ja särgid ostnud kõik Mosaic´ist (Kristiine keskus).
Igati viite väärt teenindus ja abi/nõustamine (vajadusel saab lasta ka püksid parajaks õmmelda)
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Kuna resideerun ca. 2000 km eemal eestist, ning satun sinna harva hetkel siis netipood oleks ainuke valik. Ja pole eriline shoppaja ka, pigem mõõdan end kodus ise ning netis suurem valik tavaliselt. Kuid tänan ikkagi.
Comment
-
Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?
Tellinud siiani üle 5 aasta endale teksad, särgid ja saapad netist, ning istuvad valatult, peab oskama lihtsalt tellida ka. G-Star ja Police kaup pōhiliselt ka, aga nüüd aastavahetuse tarbeks vaja lihtsalt.
Comment
Comment