Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #661
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    Tellinud siiani üle 5 aasta endale teksad, särgid ja saapad netist, ning istuvad valatult, peab oskama lihtsalt tellida ka. G-Star ja Police kaup pōhiliselt ka, aga nüüd aastavahetuse tarbeks vaja lihtsalt.
    kunagi tellisin mõned hilbud @ http://www.republic.co.uk/

    Isiklikult pükse ma never ei julgeks netist tellida.
    Sait ise on väga bueno, Eestisse jõudsid asjad ca 3-7päevaga.

    Comment

    • lissavassa
      Jube Noob
      • Feb 2012
      • 149

      #662
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      kunagi tellisin mõned hilbud @ http://www.republic.co.uk/

      Isiklikult pükse ma never ei julgeks netist tellida.
      Sait ise on väga bueno, Eestisse jõudsid asjad ca 3-7päevaga.
      Siit tellinud pooled oma teksad, ning tohutult t-särke. Vägasoliidne ja hea koht tellimiseks.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #663
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
        Tubli tüdruk, tutt peabki sellest paugu festivalist puhtaks pestud olema,viska nüüd nendest chickidest pilte kah.
        Eesti on liiga väike. Pärast on kellegi väikeõde raisk.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #664
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Tegelt ka ?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Mõne sellise väikeõde näiteks?

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #665
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Kunagi sõber ka ühel korteri läbul (1 toalisel) otsustas ühele tütarlapsele ära sättida. Läksid siis vannituppa asjatama, aga kutil ei läinud süsis peaga kõvaks ja mõtles küll pärast poole jõuab. Paar korda tõmbas vedela emmiga üle mokkade.....

            Tripper oli selle eest vägev.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #666
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Mõne sellise väikeõde näiteks?
              Ega jah, kurat teab. Huumorit saab. Siin Eestis ei tea, pärast pole väikeõdegi. Vaid mõni foorumlane on ennemgi koikul käinud.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #667
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                kas keegi teist sellist asja nagu Saitek Cyborg F.L.Y 5 kasutab? kuidas tundub?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #668
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Kas keegi on kursis, et kuidas on võimalik Facebooki-ga teenida??

                  Märkasin ühes teises foorumis teemat, kus isik ostab kokku facebook kontosid. St. õigemini rendib.
                  Ta ei hacki neid ega tee midagi halba.
                  Maksab ühe konto rentimise eest ühekordse tasu ja 5-10 eurot.
                  Mingit pidi, et on see seotud reklaamindusega ja toob talle päris korraliku sissetuleku.
                  Ehk keegi teab sellest teemast midagi :)
                  Ka siin foorumis oli ostu-müügi alafoorumis analoogne post. Huvitav, palju mu vari-konto eest makstakse, mis on tehtud mängimiseks ning on üle 1500 sõbra, kes kõik mängurid :)

                  Copy-pasten:

                  Tere,

                  Natuke imelik teema ja ei teadnud täpselt kuhu sektsiooni seda postitada. Nii et panin siia kaa siis.

                  Vabandust kui vale sektsioon.


                  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


                  On siis käsil väike projekt kus oleks vaja eesti facebooki kontosi. Mõte tuli siia postitada, et äkki kellegil on mõni ja vedeleb niisama.

                  Ühesõnaga kui sul on konto mille kunagi tegid kas siis mängimiseks, niisama, vari kontoks, mafia wars, farmville jaoks või muu säärase puhul - siis sa võid selle mulle müüa. Mina maksaks €3 kuni €5 euri nende eest.

                  €3 - kui alla 5 toimiva konto.
                  €5 - kui sul on üle 5 konto.
                  €7 - kui sul on üle 10ne konto.

                  Ehk siis kui sul on 10 kontot , ma maksaks €70.

                  TINGIMUSED:

                  Konto peab olema üle 4 kuud vana.
                  Sõprade arv ei ole oluline.
                  Pildid ei ole oluslised.
                  Nimi ei ole oluline.

                  Vanus on ainuke oluline faktor.

                  Soovitatavalt oled olnud aktiivne või siis sisse loginud viimasa mõne nädala jooksul.

                  MILLEKS MULLE NEID VAJA:

                  Mulle oleks neid vaja , ühe projekti jaoks kus teeme eksperimenti reklaami halduri, meie endi rakendustega, firmadele "fannide" pakkumistega.


                  Põhimõtteliselt kui netis otsida leidsin palju ametlikke firmasi kes müüvad kontosi niimoodi, aga kahjuks mitte eesti omasi.

                  P.S samas võid ka rentida oma kontosi. Kokku läheb neid vaja ainult nädal aega ja ligipääsu sinu sõnumitele, sõpradele vms pole isegi vaja.

                  Sinu tuttavad ei näeks mitte midagi mis mina teeksin .

                  Loodan , et siin on piisavalt informatsiooni ja palun kui sul on mõni siis kontakteeru : XXXXXXX@gmail.com mitte postkasti. Või lisa XXXXXXX@gmail.com msni.

                  Tänud.

                  Ostame piiramatutes kogustes (mõistuse piiris.. ehk siis kuni mõned sajad)

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #669
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Kas jalatseid saab ka kuhugi pessu viia (nagu riideid keemilisse), mul heledast nahast saapad. Suutsin nahale vere plekid tekitada ja ise ma neid sealt küll välja ei saa.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #670
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Kas jalatseid saab ka kuhugi pessu viia (nagu riideid keemilisse), mul heledast nahast saapad. Suutsin nahale vere plekid tekitada ja ise ma neid sealt küll välja ei saa.
                      Lihtsalt sobis siia :D
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #671
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Lihtsalt sobis siia :D
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Ei käinud tagumas kuskil:)

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #672
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Alrighty :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #673
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Seda teemat on korduvalt arutatud. Tahan osta uut telekat - kas on mõtet osta 3D või mitte? Tahan konkreetseid vastuseid [jah/ei stiilis - ala kas sina ostaksid praegu 3D või mitte], mitte depends.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #674
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Mina ei ostaks, kuna ei ole vajadust 3D järgi + imo neid filme kah vägapalju 3D pole, et tasuks ära maksta rohkem kui tavalise FHD teleri eest.

                              Comment

                              • lissavassa
                                Jube Noob
                                • Feb 2012
                                • 149

                                #675
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Ei ostaks.

                                Comment

                                Working...