Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Romka
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1544

    #676
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Ei ostaks, need efektid ei ole ju nii võimsad et seda lisaraha väärt on.

    Comment

    • Platinum
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 248

      #677
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      lihtsalt kõigil uutel ja parematel on see systeem peal. Ma ise ka ei tahtnud aga tahtsin hea pildiga, 400hz vähemalt jne.
      Ei leidnud ilma mis muidu vastaks nõuetele ja ostsin 3D. Korra olen vaatanud filmi, Men in black 3
      silmad olid pinges pärast 30 min.ja üldse gay on nende prillidega kodus vaadata. Rohkem arvatavasti ei vaata.
      See on lihtsalt 1 süsteem peal mida ei pea kasutama.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #678
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        ma ostaks, kuna nagunii tuleb tasuta põhmst kaasa .. enamus uued telekad on kõik 3d toega ju ..

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #679
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          ei ostkas, kuna eesti teenusepakkujad ei kanna 3d eriti midagi üle.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #680
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Peab ostma 3D kuna ilma selleta telekatel pole normaalselt pilti. Pildi paradus programmid jne.. LED ja LCD on mõttetu käkk. Kui osta siis Panasonicu plasma ja vastavalt rahakotile kas S,G või V seeria. Selle aasta mudelid on 50 lõpuga. Ise ka pole vist kordagi kodus 3D vaadanud.

            Comment

            • vonkartoffel
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1658

              #681
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              passiv 3d, just ostsin, väga solid on. Filme on ka sitaks ikka, shrekid näiteks on kõik ümber tehtud 3d ja väga hea pilt on asjal ikka.
              vaatasin just oma filmi kausta, 11 3d filmi(kaasarvatud 1 3d porr) ja telekas + muu süsteem on olnd mul mingi 5-7 päeva kasutuses.
              Last edited by vonkartoffel; 25.11.12, 16:50.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #682
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                Niipalju tagasisidet peaks ju ütlema, et see on pointless :D
                Ja eesti kanalid ei lase 400 hz väljagi ju, v.a. kui vaatad filme andmekandjalt, siis on ehk mingi erinevus std 200 hz teleriga.

                Comment

                • kallekusta
                  Grinder
                  • May 2012
                  • 603

                  #683
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                  passiv 3d, just ostsin, väga solid on. Filme on ka sitaks ikka, shrekid näiteks on kõik ümber tehtud 3d ja väga hea pilt on asjal ikka.
                  Samas aktiiv 3d ga ei kannata ükski passiiv võrdlust.

                  Ise tegelesin enne teleka ostu enda harimisega telekate teemal ja igasugu foorumeid lugedes ca pool aastat

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #684
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    No siis pane pool aastat veel auku ja uuri välja et passiv on way better.

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #685
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                      No siis pane pool aastat veel auku ja uuri välja et passiv on way better.
                      Miks on siis Panasonicu plasmale antud mingi must miljon auhinda parima TV kategoorias?

                      alustaks kõige mainekamast
                      Last edited by kallekusta; 25.11.12, 17:09.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #686
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        See on mõistlik auhind tõesti see European best plasma tv, eriti arvestades et see plasmade konkurents oli vist päris tihe, lausa mingi 3-4 erinevat telerit.


                        Sellesmõttes, mõistlikum way lihtsam kergem, odavam on vaadata LED telerit, saab oma full hd pildi kätte, mingi julm kuldsilm vast ei olda, saab oma 3d ka kätte nii et ei pea kilogrammiseid prille peas hoidma . Seal ei ole imo mittem in git küsimustki, tavakasutaja jaoks on passiv 3d LED way to go AINEC.
                        Väheke hinda ka siis juurde, minu 3d 47 tolli teler läks mulle maksma 650 euri koos transpordiga prantsusmaalt.
                        Last edited by vonkartoffel; 25.11.12, 17:15.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #687
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Seda teemat on korduvalt arutatud. Tahan osta uut telekat - kas on mõtet osta 3D või mitte? Tahan konkreetseid vastuseid [jah/ei stiilis - ala kas sina ostaksid praegu 3D või mitte], mitte depends.
                          ATM Ei. Kui ostad siis alla 50" pole 3D TV d vaadata, + peab olema optimaalne ruum selle vaatamiseks - et ei vahiks seda 2m pealt.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #688
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Endal osutus telekal ülimugavaks ja palju kasutust leidvaks asjaks see allshare funktsioon, vahid telekast kõiki filme, mis arvutis olemas, mingite juhtmetega sahmima ei pea. 3d mõtetu, kuigi eespool mainitud 3d porr pani küll mõtteid liikuma. samsungi 6800 mudel.

                            Comment

                            • JohannesJ
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 684

                              #689
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              Krt hommik kella 10 juba püüdnud nl10 milestone hittida üks tuli lauda millest 5 min tagasi quitisin :D
                              Aga vähemalt olid lauad suht head täna :P

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #690
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                                Krt hommik kella 10 juba püüdnud nl10 milestone hittida üks tuli lauda millest 5 min tagasi quitisin :D
                                Aga vähemalt olid lauad suht head täna :P
                                http://www.boomplayer.com/en/poker-h...018_E5AD74808D
                                Kui sa ei oleks quitinud, siis see poleks sinna lauda tulnud..

                                Comment

                                Working...