Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #736
    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

    Ostast mõne sobiva ikka leiab ja kuni 59.99 € eest.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #737
      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

      need ei ole just kõige kvaliteetsemad, seal ostas. aga eddi, viska õhtul link postkasti. ty
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #738
        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

        Kuulan Vox Populit ja seal mutike väitis, et EE teeninduses oli mingi paarsada inimest pikk järjekord?!?

        Ma saan aru, et vanem generatsioon netti ei jaga aga ulme ikka. Ise pean ka nüüd lähiajal emal asja korda ajama. Kusjuures ma olen kindel, et EE turuosa saab raudselt kõige suurem olema just vanema generatsioon puhul.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #739
          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
          jh, peaks nagu magama minema nüüd, aga ilmselt täna und ei tule

          Oleks ma ft alguses paremini mänginud siis poleks seda liigutust tulnud, oma viga
          mis koht ja mis rull?

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #740
            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

            Kaheksas ja $4.2k kui ma ei eksi.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #741
              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
              no see alkohol on küll täielik jöllerr ju ... üle tuhande aasta jõin, kurat ärkasin praegu püksid olid tagurpidi jalas sellised liibuvad püksid, kudas see võimalik on täiesti tagurpidi olid jalad vöö oli ka kinni lol
              ROFL, seiklus.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #742
                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                sõber rääkis mingi aeg tagasi, kuidas tõusis peale jubedat pidu võõras kohas diivanilt, noorem aluspesus meesterahvas kaisus.
                see oli korralik ehmatus olnud . kellelgi on veel midagi sarnast olnud? ranka ei kvalifitseeru

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #743
                  Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  sõber rääkis mingi aeg tagasi, kuidas tõusis peale jubedat pidu võõras kohas diivanilt, noorem aluspesus meesterahvas kaisus.
                  see oli korralik ehmatus olnud . kellelgi on veel midagi sarnast olnud? ranka ei kvalifitseeru
                  Ei. Olen korra koplis ärganud, täiesti võõras korteris. Ärkasin diivanil, teksad jalas ja isegi mantel oli seljas ning siis kuulen, et kaks meest kõnelevad inglise keeles. Kui küsisin Eesti keeles, et kus me oleme - vastasid nad, et kuskil koplis, nad ka ei tea. Siis uurisin, et kes siin omanik on - öeldi, et magab teises toas. Piilusin teise tuppa, miski vend riietega voodis magas, täiesti võõras nägu.

                  Kuidagi sain aadressi teada, tellisin takso ja kadusin. Siiani ei tea, kuidas ma sinna sain ja kes need olid. Täiesti black out, viimane pilt, mida mäletan oli vanalinnas lol.

                  Comment

                  • Intzsz
                    Jube Noob
                    • Feb 2009
                    • 105

                    #744
                    Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                    Tänasest tuleb Starsis lauda milestoni info, vähemalt eelnevatel päevadel mina pole seda märganud.
                    Kuidagi maha saaks selle võtta ? Ise ei märganud esimese hooga kuidas saaks.
                    Suht pinda käib see keset lauda vilkuv tekst, et ikka mileston käib ja kuhu ja millal see läks.
                    Table Optionsi all on Hide Mileston info aga, see hideb hoopis selle ära palju sa umbkaudu võidaksid kui milestone sinna lauda tuleb.

                    Comment

                    • Murdock
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 690

                      #745
                      Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                      Päris masendav tunne võib olla ärgata pohmas peaga kusagil X kohas ja kedagi ei tunne ka :D
                      Endal lihtsalt lüngad olnud,ei mäleta mõndasid vestluseid jne.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #746
                        Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                        Kui ärkamistest veel rääkida, siis aasta-paar tagasi ärkasin Sakus, miski totsi kaisus. Täiesti black-out - kuidas sain, kes oli jne. Siis võttis läppari lahti, vaatas korra FB siis sain õnneks nime teada ja viisakusest nimepidi teda kutsuda, nagu mäletaks kõike. Tegin kiiremas korras vehkat. Raha ka ei olnud, ainult tasku täis sente, aga neid oli piisavalt, et oleks tõenäoliselt taksoga Pärnu jõudnud. Täiesti sürr.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #747
                          Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          kellelgi on veel midagi sarnast olnud?ranka ei kvalifitseeru
                          Need kel on ärgates ranka kaisus olnud? Siis ei ole.

                          Comment

                          • Viiidrik
                            Jube Noob
                            • Dec 2009
                            • 128

                            #748
                            Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                            Keegi oskab öelda , mis viga võib olla läpakal? Kui arvutit sisse lülitades tuleb korraks see windowsi kiri ette, kus all laeb ja siis peale seda on pilt must lihtsalt ja hiirt saab liigutada, aga edasi midagi ei lähe. Lülitan arvuti nupust välja, uuesti sisse, siis viskab ette windows repairing kasti, seal ok pannes hakkab midagi tegema aga kuskile välja ei jõua ja midagi uut ei toimu edasi.

                            Okei, safe modes sain sisse, aga pmt ma ikkagi ei tea milles võib viga olla ja mida ma saaks teha, et asi korda saada.
                            Last edited by Viiidrik; 26.11.12, 19:42.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #749
                              Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                              ei oska otsese probleemiga aidata, aga kui endal paar korda arvuti kotti jooksnud ja safe modes olen möllanud, siis kusagil pakub wndows sellist varianti, et teeb "roll backi" või kuidas iganes seda nimetatakse ehk taastab arvuti nendele settingutele, mis viimati töötasid. ehk kuidagigi aitab.

                              Comment

                              • minbetmillionaire
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 363

                                #750
                                Re: Novembri offtopic, kas FreakyJason murdub see kuu?

                                Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
                                Okei, safe modes sain sisse, aga pmt ma ikkagi ei tea milles võib viga olla ja mida ma saaks teha, et asi korda saada.
                                System restore peaks korda tegema asja

                                Comment

                                Working...