*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • suitsutihane
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 286

    #601
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    winratega jne olen muidugi rahul aga järgmiste statide kohta paluks arvamusi:
    vs 3bet fold
    W$SD, ok? vaja parandada? kuidas?
    Flop Cbet Success
    Turn Cbet ja Cbet success
    ning kas peaks vähem foldima veits blinde?
    nl10 toidab ja kõik fine jne aga oletame siis ntx, kui nii tohib teha, et need on nl25, nl50, või nl100 statid, mida me muudame nüüd?



    Uploaded with ImageShack.us


    Last edited by suitsutihane; 22.02.11, 07:26.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #602
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Päiris huvitav stiil 17,4/13,5

      Kui sa suudad 3bet pottides hästi mängida, siis see 61,7 peaks olema okei, aga madalas ehk ei 3betita nii palju, seega ehk võiks rohkem foldida.
      Kõrgemal limiitides on agressiivsem mäng ja ei saa iga kord foldida 3betile nii naljalt ja paljudel headel mängijatel on ka fold to 3bet sinna kanti.

      W$SD oled natuke loosem mängija aga 47,5 on ehk vähe, samas paistab, et sa stealid palju, barreldad omajagu turn cbet 54% on omajagu ehk palju raha tuleb ka non showdownist. Mul endal stattidega 14/12 on 54-56 see näitaja.

      Turn cbet 54,7 on väga kõrge näitaja, arvan et kõrgemas limiidis selline mäng väga läbi ei lähe. Enamustel vist peaks olema see % seal kuskil 35% kandis.

      Blinde folditaksegi üldjoontes sinna kanti nagu sina seda teed, sb 84 ja bb 76, aga kindlasti 3betitakse rohkem callimise asemel kui nii mängitakse.

      Comment

      • suitsutihane
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 286

        #603
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        tänan!

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #604
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          [ ] sample size, aga ise tunnen, et mäng on kohutav ja 17,5k põhjal on vast midagi ikka näha. Flop cbet peaks vist way way madalam olema?



          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #605
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            cbetid liiga palju imo, uuri inffi flopi texturede üle, kus cbet hea pole

            Comment

            • maunzz
              Räme Fish
              • Feb 2011
              • 20

              #606
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***


              Mis on valesti? Mida tuleks muuta?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #607
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas maunzz Vaata postitust

                Mis on valesti? Mida tuleks muuta?
                Flop Cbeti (vaata 2 posti üles) ja limpimist veidi vähemaks ja varasta nats rohkem.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #608
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Ma arvan et kõige suurem leak on su passiivsus.Flopi c bet ja turni c beti vahe on suht suur.Proovi mõelda niiet,kui ma panen seal cbeti,mis turni kaartide puhul saan uue barreli panna.Ma isiklikult ei tea,kui palju laudu sa korraga mängid,aga 4-6 lauda ma arvan parim et mängu parandada.Lihtsalt mõtled koguaeg läbi vastase ranged ja mis su vastane su rangest arvab.Otsid kohti,kus surnud raha yles korjata jne.Varastad suht vähe.Ei näe isiklikult et limbid palju.Showdownivõiduprotsent suht kõrge,mis ilmestabki seda,et lähed showdownile aint made handiga

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #609
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Mingit linki selle kohta?

                    Comment

                    • rmartin
                      Klubi Liige
                      • Dec 2008
                      • 175

                      #610
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      ei saa nl5st jagu, panen siia 25k käe jagu statte ja pildi ehk oskab keegi suurematele aukudele tähelepanu juhtida. Full ring siis.Tänud ette!


                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #611
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas rmartin Vaata postitust
                        ei saa nl5st jagu, panen siia 25k käe jagu statte ja pildi ehk oskab keegi suurematele aukudele tähelepanu juhtida. Full ring siis.Tänud ette!


                        http://www.upload.ee/files/1185486/Graafik.png.html
                        kui oled huvitatud võin tunnike sind sweatida ? PM siis

                        vaatasin graafikut ja mulle tundub et foldid üsna palju häid käsi ,stattidest ei hakanud esmapilgul midagi silma ,kui saaks statid positsioonidest saaks ehk rohkem arvata
                        Last edited by lennuk; 11.03.11, 13:13.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #612
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Pole harjunud seda pt3 vaatama, stiil 11/8 ja went to showdown on nii madal 22% ehk sa ei võida isegi showdowniga, sest sa ei jõua sinna rääkimata NSD võitudest, sest sa foldid kõik ära, ise niigi tight.

                          * foldid flopi cbetile 68% ehk pea kõik oma tight rangest, head mängijad tihti foldivad ainult seal 50% cbetile ja nende rage on ka laiem kõvasti.

                          * foldid stealile 88% ehk bline ei katse üldse, lihtsalt annad alla ja blind sööb su lihtsalt ära koos rakega.

                          *stealid blindi 20% ehk ei varasta blindi pea üldse 35% 40% on juba enamvähem, see näitab et ei mängi ka positsiooni üldse.

                          *flop cbet on 26% või saan valesti aru midagi, ei oska vaadata seda pt3-st. Kui see nii on, siis on see kohutav, sina oma tight rangega peaksid cbettima umbes vähemalt 80% ajast ja tugevalt.

                          Positsioonid võid ka lisada aga siit juba näha et positsiooni nagunii ei mängi. Samuti ei osanud sealt 3betti vaadata, mitu % seda teed.

                          Üljduhul oled liiga tight, ei mängi positsiooni ja kui mängid, siis alati liiga passiivselt ja annad tihti lihtsalt alla igaspool. Nii on väga raske võita.

                          Esimene asi kui tahad tightilt mängida, mängi seda agressiivselt.

                          Comment

                          • dnbom
                            Räme Fish
                            • Mar 2011
                            • 16

                            #613
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Kuidas saab hemist statsid siia copyda ?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #614
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Teed print screeni, copyd painti ja siis uploadid pildi näiteks www.upload.ee

                              Pärast paned sisesta pilt ja ongi olemas.

                              Comment

                              • dnbom
                                Räme Fish
                                • Mar 2011
                                • 16

                                #615
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                njh vaja seal kerida ja mässata , mõtlesin et äkki mõni lihtsam moodus :)

                                Comment

                                Working...