*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #586
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    tahtsin küsida, et kas keegi oskab öelda, mis full ringis CO ja BTN pealt VPIP võiks olla? saan aru, et kõik sõltub mängu dünaamikast jne, aga mingi optimaalne arv? 20? 25? 30?

    Comment

    • tonis
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 334

      #587
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Ühest pokey artikilist on meelde jäänud, et umbes 2x UTG vpip pidi hea olema

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #588
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        hmm.. UTG range on kõigil suht kitsas ju. VPIP ehk kümne kanti. CO ja BTN pealt siis 20?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #589
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          tahtsin küsida, et kas keegi oskab öelda, mis full ringis CO ja BTN pealt VPIP võiks olla? saan aru, et kõik sõltub mängu dünaamikast jne, aga mingi optimaalne arv? 20? 25? 30?
          Sõltub stiilist aga nä parimatel starsi regularidel on kõigil 20+ tavaliselt seal 22 või 24 kandis.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #590
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            hmm. selge. siis peab vist enda mängu veits korrigeerima nendelt positsioonidelt. millegipärast on mul MP3 ja CO/BTN VPIP vahe pea kahekordne.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #591
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              sai NL50s 10k kätt mängitud (ma tean, et pole suur sample), aga võimalik, et sellise sample peale juba teatud leagid avalduvad. kui keegi midagi märkab, mis võiks parem olla, siis pls help.

              üldine:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              positsioonid:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #592
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                anyone?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #593
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  superb ju kõik. igaüks 18/15 FR-s välja ei mängi. 50% steal, wow, kui lastakse miks mitte.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #594
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    toidab, aga kindlasti on siin midagi, mida muuta. endale jäid silma CO/BTN VPIP ja fold to 3bet. Tigrano väitis nt, et headel Starsi regidel CO/BTN pealt VPIP 20-24 jne.

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #595
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      mulle jäid silma W$WSF võiks olla suurem ,ja natuke rohkem hakkaks ehk 3bet potte mängima. Su enda 3beti number on kena ,vaataks nüüd et 3bet co/bt oleks suurem kui blindidelt sest sealt mängid oop. WTSD ehk ka grammi võrra suurem.
                      Ja mina 3betiks sinu hiliste pos. avanguid ikka väga tihti ,vaata neid olukordi.
                      Et see positsioonist võiks VPIP sujuvamalt laieneda.viimased pos. siis ,10-16-30-30 ???
                      aga kui winrate on hea ja toidab siis ära minu juttu tähele pane.
                      See nüüd PF kohta aga raha tuleb ikkagi postflop.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #596
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        toidab, aga kindlasti on siin midagi, mida muuta. endale jäid silma CO/BTN VPIP ja fold to 3bet. Tigrano väitis nt, et headel Starsi regidel CO/BTN pealt VPIP 20-24 jne.
                        Stealida suurelt ei ole paha, sest sul positsioon, saad 4bet bluffida vastu kui keegi lightilt 3bettima hakkab jne, lennuk väitis, et ainult 3betiks sind aga kindlasti see hea mängija vastu väga kerge tegevus oop ei oleks, isegi kui tead et ta lightilt varastab. Pluss üldjuhul ehk starsis paljud mängivad 24 laual ja ei pane rõhku blindide kaitsmisele niipalju.

                        Fold to 3bet on ehk tõesti liiga suur, vaadates su vpip/pfr, siis et sa suure rangega mängid ja foldid palju oleks kerge sind bluffida 3betiga tihti.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #597
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Mainin, et see 4bet pole mingi eriline +ev move, sest vaadates fold to 4beti suurte samplite korral, siis jäävad 50% kanti. Edge tuleks proovida leida postflopist. Kõik teavad, et 4b bluff on olemas. :)
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #598
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            fold to 3bet on vist nii suur, sest avan BTN/CO pealt väga laialt... tihtipeale kaartidega, millega ei kõlba edasi mängida. samas tekivad probleemid kaartidega nagu AT, KJ, QJ, 77-TT jne. mida teha kui avan nende kaartidega BTN/CO pealt ja saan blindilt 3beti? obv sõltub see vastasest jne, aga oletame, et vastas on standard Starsi reg - 14/11 vms.


                            veits OT, aga loodetavasti ei pane keegi pahaks. ei hakka eraldi teemat strateegia alla tegema.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #599
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Edge tuleks proovida leida postflopist. Kõik teavad, et 4b bluff on olemas. :)
                              Täpselt see lause mida leatherassi raamatust lugesin :D.Õige ka.

                              "Any fool can shoot from a gun,but it takes a man to get close enough to stab"
                              Ühesõnaga postflop vajab ikka suuremat skilli kui see pre 3/4bet sõdade pidamine.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #600
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Täpselt see lause mida leatherassi raamatust lugesin :D.
                                Ma olen ise samamoodi mõelnud, aga hea oli lugeda raamatust, et üks biitiv pro samamoodi arvab. Samas on mul postflop veel pikk arenemistee...
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...