*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #571
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    vaata ka, et sample oleks piisav

    Comment

    • Madiss7
      Räme Fish
      • Mar 2010
      • 16

      #572
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Tere postitan Siia oma HU statid ,et äkki targemad siis annaksid nõu mis valesti on ja mida parandada.
      VPIP-53,8
      PFR-45.4
      3bet-11
      vs 3bet call%-59,5 see nagu tundub liialt suur olevat
      4bet range-3.0
      WTSD%-39,8
      WdollarSD-50.1
      WdollarWSF-48.4
      Agg%-30.1
      Flop Cbet-66.7
      Turn CB-45,7
      flop fold vs Cbet-46,5

      üldiselt siin nad siis on.Ootan rohket kriitikat ja loomulikult ka õpetussõnu.
      Kui midagi juurde vaja siis annan.

      Comment

      • Gale
        Räme Fish
        • Jan 2011
        • 20

        #573
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        mis limiiti ja laudu sa mängid? mitme käe peale statistika? kuidas sa positsioonil mängid? ranka preflopmängu õpetust oled uurinud (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Preflop-M%E4ng) ?
        Last edited by Gale; 28.01.11, 13:30.

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #574
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas Gale Vaata postitust
          mis limiiti ja laudu sa mängid? mitme käe peale statistika? kuidas sa positsioonil mängid? ranka preflopmängu õpetust oled uurinud (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...Preflop-M%E4ng) ?
          mis puutub pokah strateegia HU-i? see on mõeldud fullringile. aga madiss hu statsid on nii varieeruvad. kõik oleneb vastasest. kui tahad oma heads u p mängu parandada siis postita strateegiasse käsi või tee video. puhtalt statside jälgimine ei muuda heads up mängu paremaks.

          Comment

          • Gale
            Räme Fish
            • Jan 2011
            • 20

            #575
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            lugesin ise valesti, mis muudab mu eelneva posti mõttetuks.

            Comment

            • Madiss7
              Räme Fish
              • Mar 2010
              • 16

              #576
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              selge aga kui ma video teen siis kes oleks nõus selle üle vaatama=)
              mängin olympicus kõige madalamas 0,02BB

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #577
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                kui sa selle valmis saad siis kirjuta mulle pm.video võiks olla 2-3 vastase vastu.

                Comment

                • Tupsik
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 497

                  #578
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Nii madalal tasemel ei ole mõtet üldse HU mängida, rake on liiga tappev.

                  Comment

                  • Madiss7
                    Räme Fish
                    • Mar 2010
                    • 16

                    #579
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    tean jh.Et rake istub rangelt seljas seal aga kui full tiltis proovisin bankrolli kasvatada heads up laudases siis mu 450 dollariline bankroll oli 2 halva päevaga läinud.

                    Comment

                    • Tupsik
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 497

                      #580
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Pigem mängida siis taskukohase BI'ga HU SNG'sid.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #581
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas Madiss7 Vaata postitust
                        tean jh.Et rake istub rangelt seljas seal aga kui full tiltis proovisin bankrolli kasvatada heads up laudases siis mu 450 dollariline bankroll oli 2 halva päevaga läinud.
                        Kui mängisid nl50, siis 9 BI pole ka selle jaoks kaugeltki piisav. Imo on 40 minimaalne, et rahus mängida. Aga see oleneb ka sellest kui tildialdis oled.

                        Comment

                        • Madiss7
                          Räme Fish
                          • Mar 2010
                          • 16

                          #582
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          seda ma tean aga raske on nl50 jaoks kohe tagataskust 40Bi võtta.
                          Nii et pean saama piisavlat heaks et see ise kokku koguda

                          Comment

                          • superkuul
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 113

                            #583
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Tere, mängin nl25 starsis Full ringi ja paistab et ei tule välja eriti. Käsi peaks piisavalt olema ja tahaks just teada, mida ma oma stiili juures muutma peaks. Vigu on kindlasti palju ja siiamaani olen kasumis olnud aga viimasel ajal ei lähe just kõige paremini ja seetõttu küsin nõu. Et panen siia statsid ja sooviks tagasisidet.

                            graafik: http://img838.imageshack.us/f/amount...dsplayeyx.png/
                            statsid: http://img29.imageshack.us/f/statsxm.jpg/
                            positsioon: http://img96.imageshack.us/f/positionsy.jpg/
                            details: http://img573.imageshack.us/f/details.png/


                            Tänan!
                            Last edited by superkuul; 30.01.11, 01:19.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #584
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              no 11/6 statsidega ja passiivset mängu mängides võita on isegi suur ime.
                              Ava oma mängu LP-lt, varasta, ühesõnaga tee omale positsiooni tähtsus kõigepealt selgeks.
                              vaata veidi foorumis ringi, uuri võitvate mängijate stiili ning su mure on varsti lahendatud

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #585
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Panen paar statistilist pilti, head inimesed -andke nõu!

                                1.Positsioonide statid:
                                Eriti huvitab just blindide mäng, kas kaotan liiga palju, eriti SB-lt?? Samas kui lasen läbi filtrite sqz, 3betted, coldcalled, siis KÕIK on korralikult plussis. Kust need kaotused siis tulevad SBlt nt? Mis oleksid normaalsed nrd?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                2.Preflop action:
                                Huvipärast vaatasin, et mis see on ja oh imestust, kui on keegi ees raisenud, siis on kahjumid kohutavad mul, see pole vist päris normaalne? Ise pole nagu täheldanud, et suckiksin nii kohutvaalt sellistes kohtades, mis ma muutma peaksin? Samas vaatasin ka eraldi käsi ja väga palju on coolereid ja suckoute, samas üldine winrate on 6,5bb/100 kõigi käte peale. Kuidas Teil nende statsidega on?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                --------------
                                Panen igaksjuhuks veel paar pilti, ehk on kellelgi midagi kommenteerida või võrrelda enda omadega:

                                *Hand at showdown(2 viimast sealt!):
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                *Hand groupings:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kõik käed 6max!
                                TÄNUD ETTE!

                                Comment

                                Working...