*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #451
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Mis sngd nimelt ?

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #452
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Mis sngd nimelt ?
      75% 18man turbod
      22% 9man reg.speedid
      2% 45man turbod
      <1% 180man turbod

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #453
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
        75% 18man turbod
        22% 9man reg.speedid
        2% 45man turbod
        <1% 180man turbod
        9mehe turbotes mingi 20BI kaotada on küll üsna tavaline... kui ikka vastased vähegi mängida oskavad.
        Kah asi siis kuskil 18 mehe omades 45BI kaotada, sellest EV-st ma SnG-de puhul ei tea kommenteerida, aga vaevalt see väga tõene ja oluline näitaja saab olla. Üldiselt 18+ mehe SnG-del peab olema ikka väga paks nahk, sest swingid on tõesti suured.
        Eks siin sõltub ka, et palju rõhub mängija kvaliteedile ning palju kvantiteedile. Kui tulistada mingi 20+ SnG-d korraga ja ütleme 100+ mängu päevas, siis see 45BI ei olegi nii tappev swing, aga kui teha nii 3-4 mängu korraga, siis 45BI on ikka tõsine peavalu. Samas kui mängida 3-4 lauda ja jälgida iga vastast ning kasutada iga võimalust maksimaalselt, siis ROI peab ikka tunduvalt parem tulema kui mingil SnG robotil. Ning mida parem ROI, seda väiksemad downswingid :), samas see jällegi suhteline.., kõige olulisem on ikkagu hour/profit näitaja.
        Last edited by levis; 14.07.10, 17:04.

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #454
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          HEMi SnG EV on siiski aind STTde jaoks seda küll minu teadmiste kaudu järeldades. Kui ma eksin siis parandage :)

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #455
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            ehk kellegil jääb midagi silma
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #456
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
              HEMi SnG EV on siiski aind STTde jaoks seda küll minu teadmiste kaudu järeldades. Kui ma eksin siis parandage :)
              Mul on tunne, et ta paneb ka STTde puhul tiba kõveralt. Olen jälginud huvi pärast kuidas ta liigub, kui mängin 9man turbosid ja nt kätt ei saa tükk aega, kuid mõne väikse stealiga suudan hoida algstacki peal ja siis on blindid juba kõrged ja pushin KK-ga, AJo snapcallib, flop A, mängija väljas. EV joon läheb horisontaalselt nagu oleks 50-50 flip, but I don't think so. Kui ta üldse enam-vähem täpselt näitab, siis on see HUSNGde puhul imo.

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #457
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Kuna minu teemat palju ei loeta, siis panen ka siia lingi oma statidest:
                http://foorum.pokkeriprod.com/showth...446#post234446
                Aidake leake leida.

                Comment

                • 5gww
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 333

                  #458
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  alguses mängisin pokerstarsis. seal mängisin ca 60K kätt, oli palju down ja upswinge. lõpuks jäi -4bi. nüüd hakkasin fts mängima ja tulemus on lausa kohutav.
                  endaarust teen küll suhteliselt abc mängu.
                  keegi proff võiks üle vaadata, kuskil ma panen ikka korralikult puusse oma mänguga.
                  cbtiga on flopis nii, et vaatasin estpatricku mängu, seal ta nagu rääkis, et ei tasu sellega ülepingutada, kui ma asjast õigesti aru sain. viimased päevad ma olen üritanud rohkem cbettida flopis, aga kas see ka kasulikum on, ei tea.
                  nl10 ftp-s:

                  hands: 13500
                  winnings: -$134,76
                  $EV: -$146.34
                  bb/100: -9.98
                  VPIP%: 12,4
                  PFR%: 10.0
                  PFR/VPIP ratio: 80,8
                  3bet%: 2.9
                  vs 3bet call%:12,7
                  4bet range: 0,5
                  Sqz%: 1.3
                  WTSD%:18.4
                  W$SD%: 53.2
                  W$WSF: 30.5
                  Agg: 6.29
                  Agg%: 25.5
                  Flop Agg%: 28.6
                  Turn Agg%: 20.3
                  River Agg%: 23.1
                  Flop cbet%: 55.8
                  Flop cbet% success: 46.4
                  Turn cbet%: 48.4
                  Flop fold vs cbet: 87.8
                  Flop vs Raise Fold%: 58.0
                  Steal pct: 28.6
                  Early pfr: 6.3
                  Middle pfr: 13
                  Cutoff pfr: 22.9
                  Button pfr: 30.5
                  Sb pfr:37.3
                  SB fold to steal: 91.7
                  BB fold to steal: 90.0

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #459
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    W$WSF - sul on kas väga kehv jooks ja sa ei hiti midagi/teised hitivad paremini või siis sind lihtsalt betitakse välja pottidest.

                    Comment

                    • Aadu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 326

                      #460
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      cbtiga on flopis nii, et vaatasin estpatricku mängu, seal ta nagu rääkis, et ei tasu sellega ülepingutada, kui ma asjast õigesti aru sain. viimased päevad ma olen üritanud rohkem cbettida flopis, aga kas see ka kasulikum on, ei tea.
                      Tee selgeks head ja halvad boardid, mõtle millised flopid hitivad vastase range ja millised mitte.

                      Flop fold vs cbet: 87.8
                      WTSD%:18.4
                      W$SD%: 53.2
                      W$WSF: 30.5
                      Oled kindel, et sample on +13k?

                      SB fold to steal: 91.7
                      BB fold to steal: 90.0
                      Resteal? Vaata vastase fold to 3bet positsioonide järgi ja ka open raise pos järgi, blocker on ka alati +.
                      Last edited by Aadu; 12.09.10, 15:15.

                      Comment

                      • 5gww
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 333

                        #461
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        need head ja halvad flopid olen ma suutnud endale juba selgeks enamvähem teha, ning olen hakanud ka rohkem vaatama, kui tight on vastane või palju on fold to cbet % ning siis otsustan kas panen cbeti või mitte.

                        jh, sample on 13500 kätt.

                        eks ma üritan hakata siis rohkem restealima. palju see võiks olla optimaalne sellisel limiidil keskmiselt?

                        kuidas lood selle fold flop vs cbetiga on? vb see ongi mu viga, et foldin liiga palju?
                        tptk või parem, siis ma ikka naljalt ei foldi flopis cbetile, vaid kütan osta pm alati või siis callin kui top set või parem ja drawe maas pole.
                        Last edited by 5gww; 12.09.10, 15:52.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #462
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***



                          Uurisin blind steali põhjalikult, analüüsisin enda state ja värke ja jäin mõtlema, et kas ma teen midagi valesti vms? (seda ma tean, et blind steal peaks suurem olema, see viimase 20k käe jooksul on ka suurem- 45%)
                          Aga küsimus siis selles, et ma vist ei tule blind stealiga plussi või mis? Kui ma buttonilt raisen NL5'es 17c, ja success on ainult 59%...siis FAIL ühesõnaga?

                          Kui ma ei eksinud, siis LAHENDUSI?

                          E:
                          See on masterhupetpupet leak right? :D
                          Last edited by TaistoJ; 28.09.10, 18:38.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #463
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Natuke mõtled üle. BB pealt võta range julgelt tightimaks ning sama käib ka sb kohta millest sa oled üldse kõige loosem lauas. See kõige halvem positsioon ju. Samas kui nüüd winrate vaadata siis hetke limiidis see toimib. CO pealt ava sama rangega millega sa hetkel BTN-lt mängid ning BTN tõmba veel rang ~5% laiemaks.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #464
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              FR?

                              viimane/esimene pilt on sama.

                              Comment

                              • Tervist
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 49

                                #465
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Tervist kõigile!

                                Sooviksin, et keegi asjatundja vaataks minu statsid üle ja selgitaks mulle millised on vead mida ma teen. Viimased 10K kätt ei ole kaardijooks ka just eriti kiita olnud ja see paneb igasuguseid mõttetuid calle tegema ja fancylt mängima. Et kui keegi teab ravimit selle jaoks siis ärgu hoidku end tagasi:). Aa ja üks asi veel ...Kas see Non-showdown joon peabki 35BI allapoole jooksma või on midagi minu mängus jälle viga. Igtahes kes viitsib vaadata siis tänud ette:) Aa ja see ka, et tegemist on FR-ga.







                                Comment

                                Working...