Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***
tervist!!! Mul probleem siis selline, et nonshowdown joon paneb taevasse ja teeb natuke murelikuks, et kas teen õigesti või teen kuskil midagi väga valesti. Käsi on küll vähe aga äkki keegi teadjam mees oskab midagi öelda mida teisiti teha või jätkata samamoodi.


tervist!!! Mul probleem siis selline, et nonshowdown joon paneb taevasse ja teeb natuke murelikuks, et kas teen õigesti või teen kuskil midagi väga valesti. Käsi on küll vähe aga äkki keegi teadjam mees oskab midagi öelda mida teisiti teha või jätkata samamoodi.










Comment