*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • axly00
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 32

    #646
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    tervist!!! Mul probleem siis selline, et nonshowdown joon paneb taevasse ja teeb natuke murelikuks, et kas teen õigesti või teen kuskil midagi väga valesti. Käsi on küll vähe aga äkki keegi teadjam mees oskab midagi öelda mida teisiti teha või jätkata samamoodi.





    Last edited by axly00; 05.05.11, 02:12.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #647
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Mis siin ikka, bluffid ainult, barreldad nagu torust tuleb ja fold ei ole sinu joaks. Tavalselt võidetakse ikka showdowniga enamus oma raha aga on ka erandeid.

      Comment

      • Arcticman
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 208

        #648
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        oskab keegi 6max super turbo sng statide kohta midagi öelda, sample kahjuks väike.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #649
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          Mis siin ikka, bluffid ainult, barreldad nagu torust tuleb ja fold ei ole sinu joaks. Tavalselt võidetakse ikka showdowniga enamus oma raha aga on ka erandeid.
          See on vist üks erandeid? statsid sis peaksid olema 98/100/100. tegemist heads upiga :)

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #650
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            See on vist üks erandeid? statsid sis peaksid olema 98/100/100. tegemist heads upiga :)

            vapse. kuidas tal see õnnestub?
            mai saa aru.
            any 2 any pos showdownil kaotab koguaeg.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #651
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Neid mehi ikka on, kes võidavad enamus NS-ga, kahtlemata huvitav stiil.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #652
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas renks64 Vaata postitust






                Ma arvan, et pean oma mängu korralikult ülevaatama, lugesin seda teemat ja sain sellele lisa kinnitust.Mängin Starsis,graph alates 6.jaan 2011 NL-5 ja NL.10, FR-i, NL5-es umbes 100 000 kätt , 1BB/100 plussi. Kuulõpus kolisin vaikselt NL 10-esse, alguses oli kõik ok , kuid viimase kahe päevaga tuli 130 $ miinust mis tõmbas masti täiega maha,käed ei pidanud vapsje. Tooge välja miinuseid ja plusse ( kui plusse üldse on), ma tean , et 3bet ja Agg on väike, foldi nuppu ei leia üles tihti. kaotan BB-lt jube palju.
                Siiamaani olen kuidagi tiksusnud enam-vähem 0-is, kuid viimane laks oli liiast ja nii edasi ei ole enam mõtet punnida.

                Tänud kõigile , kes viitsivad asjaga tegeleda, jään ootama tagasisidet.

                Cold Callid liiga palju , ava CO ja BTN ilt rohkem käsi.

                Comment

                • lartsyo
                  Räme Fish
                  • May 2011
                  • 4

                  #653
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  NL10 6max. Käsi vast vähe aga statsid peaks ülevaate andma. Kus vead ? ty



                  Comment

                  • tdx
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 768

                    #654
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Statside järgi peaks biitima küll, aga palju sõltub ka laudade keskmisest tasemest.
                    Kui on palju fishe ja laudade VPIP on suur, siis ma tõmbaks VPIP\PFR veits tightimaks ja mängiks ainult value peale, eriti 3bette.
                    Kui on vähe fishe, siis mängiks loosemalt, abuseks rohkem LP positsioone 3bettides regulare ja oleks väga hoolas blindidest mänguga.
                    Blindidest ma ise tightim, aga sul paistab praegu toimivat, niiet anna kuuma!

                    EDIT: kui ma saan õigesti aru, siis sa foldid 3betile vähem kui 67%? see paistab kindlalt leak olevat, filterda välja need olukorrad ja vaata mis toimub. Samuti, cbet\double barreli statid võiksid ka väiksema gapiga olla, otsi kohti kus barreldada saaks.
                    Last edited by tdx; 11.08.11, 13:30.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #655
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      Algselt postitas tdx Vaata postitust
                      Kui on palju fishe ja laudade VPIP on suur, siis ma tõmbaks VPIP\PFR veits tightimaks
                      Kuidas see loogiline saab olla? Vastupidi ju - kui palju fishe on, siis saab just loosemalt avada, kuna nad mängivad nii laia rangega vastu. Nt UTG QJo on easy raise, kui taga on 2-3 fishi, kes callivad mitmete domineeritud kätega..
                      Steal% võiks üldiselt ikka ca 10% võrra suurem olla - positsioonis võidad palju potte ilma SDta, seega igasugust suited kraami jm võid julgelt avada, kui suuri 3bettoreid selja taga pole.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #656
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Tight lauas mängime looselt ja loose lauas tightilt, see ju basic teooria.
                        Probleem on selles, et 3 fishi vastu sul puudub fold equity ehk su QJo läheb flopil mucki 66% ajast => NSD läheb kuristikku. EP range ma tõmbaks fishide vastu korralikult koomale. Regide vastu on loose EP range jälle hea, kuna nad kardavad mida sa repid.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #657
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Kui regide vastu EP loosemaks tõmmata, siis pigem ikka madalamate suited connectorite arvelt - QJo väärtus seisneb selles, et seda TPGK mängida value peale, mida fishide vastu teha ka saab. Ja obv ei lähe 66% ajast mucki.. 1. sa floppad ka drawsid sellega, mida barreldada 2. ega see et vastane fish on, ei tähenda, et tema vastu AINULT hittides saab cbettida floppi - nt A73r, 226r, K52r jms boardil foldivad nad ju ikka oma J7 vm crapi enamus osa ajast.

                          Comment

                          • JakoJ
                            Jube Noob
                            • Sep 2009
                            • 132

                            #658
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Mäng nl50 short HU. Tore oleks kui keegi oskaks midagi õelda mis valesti on. Vähemalt väga suured leakid





                            Comment

                            • suitsutihane
                              FPP Pro
                              • Dec 2010
                              • 286

                              #659
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              6max nl10+nl25, kaardijooks on halb küll ja sample väike aga siiski äkki hakkab midagi silma, mida valesti teen?

                              graafik
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              statsid
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              positsioonid
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #660
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Anlüüsi oma mängu blindidelt, kogu kahjum sealt alguse saanud.

                                Comment

                                Working...