*** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Gale
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 20

    #556
    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

    Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?

    A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

    A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

    A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

    A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #557
      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

      Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
      küss: kui vasakul käel vaal pole siis sb peaks suht palju raisema? miks siis SB VPIP > BB VIPI imelik on? kui kõik foldivad minuni siis foldin aint kõige sitemad lehed ise. olen ma millestki valesti aru saanud v?
      sest vaal peaks istum paremal käel ja kui sa raised, oled sa ikka oop ja on raske mängida.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Gale
        Räme Fish
        • Jan 2011
        • 20

        #558
        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

        Algselt postitas Gale Vaata postitust
        Ideid mida võiks muuta?
        A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

        A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

        A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

        http://s1123.photobucket.com/albums/...rrent=nl25.jpg
        kommenteeriks keegi minu posti ka?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #559
          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

          Täna ei jõua enam, homme vaata statid üle.

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #560
            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            sest vaal peaks istum paremal käel ja kui sa raised, oled sa ikka oop ja on raske mängida.
            Ta mõtles vist seda, et kui sinuni folditud ja vasakul ei istu vaal(ehk siis tight vend), peabgi ju avama suurema rangega et blind ära varastada, kui nyyd ranka tabelit vaatan siis seal lheb asi päris looseks kui sinuni folditud. Endal praegu 7k sampli järgi ka vpip 19

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #561
              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

              Ja utg on mul ka 11, jällegi tabeli järgi suhteliselt, vb mõne korra olen sealt ka loosemalt tõstnud kui väga tight laud on.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #562
                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                Algselt postitas Gale Vaata postitust
                Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?

                A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

                A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

                A private space for your group's photos and videos. Share, react, and relive moments together. Available on iOS, Android, and desktop. Free for new sign-ups.

                http://s1123.photobucket.com/albums/...rrent=nl25.jpg
                imo on sul nl10 kohtagi v2ike sampel, et midagi otsustada:)

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #563
                  Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                  Algselt postitas Gale Vaata postitust
                  Olen mõnda aega nl10-t mänginud ja tundub, et beatin ilusti. Mõtlesin proovida nl25-te ja vaikselt sinna üle kolida, kuna juttude järgi ei erine nl25 oluliselt nl10-st. Proovisingi siis 4k kätte ja jäin 1 buyiniga miinusesse. Võrreldes nl10-ga on mäng kõvasti kiirem ja väga tight, lauas on 10-st 9 või 8 regularid ja samal ajal suur osa mängijatest shortstackerid. Sarnanes rohkem sellele, mida räägitakse nl50-e kohta. Mängin BossMedias eurolaudu. 4k kätt on ilmselgelt vähe, et midagi öelda, a mäng on selgelt teistsugune, kui nl10 ja tunne ütleb, et sama strateegiaga seda limiiti ei beadi. Ideid mida võiks muuta?
                  Raske on neid PT3 statte vaadata, ei leia isegi palju näiteks 3betid ja cbetid jne :)

                  a) käsi on vähe, et täpselt midagi öelda
                  b) Selline tight stiil peaks toimima kui head abc mängu teed
                  c) positsioonis peaksid rohkem oma range avama:
                  1. isoleerides limpareid suurema rangega
                  2. pead rohkem blinde varastama 19% on liiga vähe 35%+ hakkab looma

                  d) samuti võiksid rohkem blinde kaitsta, muidugi see ei ole esmatähtis oop punnida aga 90% foldida on natuke nõrk ja sellega võiksid ka long runnis tegeleda.
                  e) kasuta rohkem positsiooni 16/12 mängides jätad palju valuet saamata. Head FR mängijad mängivad kindlasti üle 20 btn, näiteks 26/22 stattidega btn.

                  nl25 4000 käe jooksul võib kõike juhtuda, katsu pikemaid shotte võtta, siis saad aimu kas beadid.

                  Edu.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #564
                    Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                    Ennast ka häiris, et 3bet ja cbeti pole näha, selle saab settings alt lisada juurde, järgmine kord soovitan kõigil enne statsi siia lisamist see ära teha.
                    Last edited by Ints; 25.01.11, 12:25.

                    Comment

                    • Gale
                      Räme Fish
                      • Jan 2011
                      • 20

                      #565
                      Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                      3Bet: 3.11 Fold to 3Bet: 74.81 3Bet PF: 2.86 3Bet F: 13.91 3Bet T: 8.33 3Bet R: 0.00
                      CBet F: 73.11 CBet T: 42.73 CBet R: 61.11 CbSuc: 48.87

                      ja aitäh kommenteerimast.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #566
                        Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                        Algselt postitas Gale Vaata postitust
                        3Bet: 3.11 Fold to 3Bet: 74.81 3Bet PF: 2.86 3Bet F: 13.91 3Bet T: 8.33 3Bet R: 0.00
                        CBet F: 73.11 CBet T: 42.73 CBet R: 61.11 CbSuc: 48.87

                        ja aitäh kommenteerimast.
                        Mulle meeldivad need statid, sest alguses ongi hea kui väldid raskeid olukordi ja ei 3bet bluffi lampi, ei calli 3bette ja cbetid oma tugeva rangega piisavalt.

                        Edaspidi vaata näiteks positsioonis keda kergemalt 3bettida, kes foldivad kergelt, samuti kui oled blindidel võid kergemalt 3bettida neid, kes varastavad palju ja foldivad kergemalt. Nende liigutustega saad ka oma range suuremaks tasapisi ja aimu positsiooni tugevusest. Kindlasti ära kiirusta nende asadega.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #567
                          Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                          Mis on muidu normaalne 3bet %, sb v btn pealt teed tavalise open raise siis tuleb suht tihti 3bet otsa, paar korda olen ka nüüd hakanud neid 4 bettima ja ka flopis maha võtnud.

                          Millega oleks muidu kasumlik üldse 3bet callida kui olla btn v sb.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #568
                            Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                            Sõltub stiilist jne aga paljud head mängijad FR kaitsevad oma blindi just 3bettides ja 3bet % on blindidelt kuskil seal 6-7% kandis. Näiteks milwaukee2, justforfunds, jrockaf jne, aga kindlasti sõltub stiilist võib vabalt ka 4% 3bettida ja võitvalt mängida.

                            Ka mu enda analüüs näitas, et 3bet toodab hästi kasumit, suurt kahjumit ei ole ükski käsi tootnud aga coldcalliga olid hoopis kehvemad lood.

                            See callimise teema on juba deep, seal sõltub kõik vastasest, hetke laua dünaamikast palju jne, üldjuhul call ei ole hea, parem neid light 3bettijaid alati 4bettida kui ei oska postflopis mängida hästi.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #569
                              Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                              No ma ise olengi vaadanud kellel 3bet on 7 või rohkem olen ka AQ+ ja premium paaridega 4bet teinud, kas TT oleks ka mõistlik sinna range lisada?

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #570
                                Re: *** Ametlik Stattide ja Graafikute analüüsi teema ***

                                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                                No ma ise olengi vaadanud kellel 3bet on 7 või rohkem olen ka AQ+ ja premium paaridega 4bet teinud, kas TT oleks ka mõistlik sinna range lisada?
                                Loomulikult 10 10 on hea 4 bettimiseks aga kindlasti võiksid teada mis rangega ta shoveb või palju ta foldib 4betile ja alati arvesta ka oma positsiooni, ega nad päris lampi ikka ei 3beti :)

                                Üks oluline asi on ka, et panuste suurused oleks õiged, nadi oleks 4bettida suurelt ja siis foldida näiteks.

                                Comment

                                Working...