HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #931
    Re: HU korner

    Millest selline imelik küsimus?

    Comment

    • setoverset
      Julm Donk
      • Dec 2009
      • 35

      #932
      Re: HU korner

      Ma ei tea.. igav on. Tahaks kellegiga pokkerist rääkida :D HU'st just.

      Äkki sinuga ?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #933
        Re: HU korner

        Ma magama, loe seniks tarka juttu - http://forumserver.twoplustwo.com/58...-poker-671391/ .

        Comment

        • setoverset
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 35

          #934
          Re: HU korner

          Teen seda. :)

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #935
            Re: HU korner

            Mõtlesin et teen ka heads-upiga tutvust. SNGd oleks algul mõtekam mängida kui cashi?
            Veidi sirvisin 2+2'te, seal soovitati Fulltildis neid mängida.. ja vist turbosid?!
            Ilmselt homme otsin videosid ja artikleid veel ja proovin Starsis(BR kõik seal) esimesed HUSNG'd. 6,25 turbod vms.
            Kõik hea info teretulnud! :)

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #936
              Re: HU korner

              mul üks teema millest tahaks arutada teiega HU cash alal. nimelt winrate ja sellise pasa väljalugemine.
              on üldse HU's võimalik õiget bb/100 saada?? sesmõttes, et HU on ju põhiliselt siiski table selection ja kui suudad vastaseid valida ja enda ego maas hoida peaks profit koguaeg plussis olema ju?
              ja kui eelnev tekst ei ole õige siis mitu kätt on heads upis vaja, et hakata sealt asju välja lugema

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #937
                Re: HU korner

                Algselt postitas taasver
                Mõtlesin et teen ka heads-upiga tutvust. SNGd oleks algul mõtekam mängida kui cashi?
                Veidi sirvisin 2+2'te, seal soovitati Fulltildis neid mängida.. ja vist turbosid?!
                Ilmselt homme otsin videosid ja artikleid veel ja proovin Starsis(BR kõik seal) esimesed HUSNG'd. 6,25 turbod vms.
                Kõik hea info teretulnud! :)
                Cash ja SnG on tegelikult tiba erinevad asjad. Tean ainult ühte, kes on mõlemaga korraga korralikult plussis(Psimalive aka Skates). Seega vahet pole kummaga alustad aga väiksema rolliga mõtekas sng'dega alustada jah, sest ega ftp's alla NL50 cashi laudu pole.

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #938
                  Re: HU korner

                  Esimesed 4 6,25$ sng'd tehtud, täitsa põnev tundub.
                  Kas te vaatate alati sharkscopest enne regamist vastase üle?
                  Ma tegin nii, suht raske on jõuda üle vaadata vastane ja siis veel regada.

                  Kaks kätt ka:

                  Vastane on mõlemas sama, mingi loose passive tüüp. Calling station.

                  #1 Siin peaks riveril ka veel bettima? Ta flop ja turn call olid ülikiired. Ma mõtlesin, et on flushi võimalus.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #939
                    Re: HU korner

                    Esimeses käes ma ise ka ei betiks, väga palju käsi mis võisid kokku saada.

                    Teine suht halvasti üldse mängitud imo. Kas fold või all in, tal 11bb'd, ise harva minraisin selliste eff. stackidega, vahest ka limbin aga flopi shovet ma ei calliks ilma readideta.... Vist. Kui ta oleks pre shovenud, mida siis teinud oleksid?

                    High Stakesis ma ise ei vaata SS'ist vastast järgi, kuna koguaeg regan esimesena/või teisena, siis kui mingi tundmatu nimi või halb reg. Aga micros see polegi vist nii tähtis, kuna "häid" mängijaid kohta harva ma usun? Ja ega suht võimatu ka vist, kui 2 sekiga keegi ees.

                    Comment

                    • taasver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 584

                      #940
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas PokerDevil
                      Teine suht halvasti üldse mängitud imo. Kas fold või all in, tal 11bb'd, ise harva minraisin selliste eff. stackidega, vahest ka limbin aga flopi shovet ma ei calliks ilma readideta.... Vist. Kui ta oleks pre shovenud, mida siis teinud oleksid?
                      Kas on mingi piir kust maalt peaks hakkama aint push/fold kasutama? Kui ta pre oleks shovenud siis ma oleks foldinud, sest preflop raise oli ta poolt haruldane ja preflop shove'i ei teind ta kordagi. Aga flopil ma arvasin, et top pairiga oleks ta checkind või minbet vms.

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #941
                        Re: HU korner

                        Kui sa oleksid foldinud ta raise peale, siis seda enam halvim mäng, kuna annad talle sisuliselt 25% stacki juurde, riskfreelt.

                        Seal 8-11 BB kandis ma tavaliselt hakkan ainult fold/shove, või siis trapin limpimise või minraise-iga, oleneb vastasest.

                        Comment

                        • taasver
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 584

                          #942
                          Re: HU korner

                          Kas praegu see rematch värk starsis töötab ikka? Varem vist oli mingi probleem sellega.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #943
                            Re: HU korner

                            Algselt postitas taasver
                            Kas praegu see rematch värk starsis töötab ikka? Varem vist oli mingi probleem sellega.
                            töötab jälle ilusti juba ammu

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #944
                              Re: HU korner

                              Kuidas oleksite neid kahte kätt mänginud?
                              Esimene käsi vist suht sitalt mängitud ja oleks pidanud flopis juurde lükkama ?? ???
                              Teises käes oleks pidanud riveris foldima või call on ka ok?

                              1.
                              Absolute Poker $25.00 No Limit Hold'em - 2 players
                              The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                              BB: $50.58
                              Hero (BTN/SB): $46.78

                              Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN/SB with A T
                              Hero raises to $0.75, BB calls $0.50

                              Flop: ($1.50) 2 K A (2 players)
                              BB checks, Hero bets $1.00, BB raises to $2.25, Hero calls $1.25

                              Turn: ($6.00) 3 (2 players)
                              BB bets $4.75, Hero calls $4.75

                              River: ($15.50) 5 (2 players)
                              BB bets $7.75, Hero calls $7.75

                              2.
                              Absolute Poker $25.00 No Limit Hold'em - 2 players
                              The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                              BTN/SB: $55.25
                              Hero (BB): $54.86

                              Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 2 A
                              BTN/SB raises to $0.75, Hero calls $0.50

                              Flop: ($1.50) A Q 2 (2 players)
                              Hero bets $1.00, BTN/SB calls $1

                              Turn: ($3.50) J (2 players)
                              Hero bets $1.75, BTN/SB raises to $4.25, Hero calls $2.50

                              River: ($12.00) 4 (2 players)
                              Hero bets $6.00, BTN/SB raises to $22, Hero calls $16

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #945
                                Re: HU korner

                                Lisainfot vastase kohta, reade?

                                Comment

                                Working...