HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #916
    Re: HU korner

    Pole just eriti nl50 hu mängija, aga kuna plo lauad olid dead, siis mängisin nati. Küsimus selle käe kohta selline, et kas preflop call oli õige, või oleks pidanud 4bettima IP? Kuigi antud juhul sain callides max value.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($50.75)
    BB ($50.60)

    Preflop: Hero is SB with A, J
    Hero bets $1.50, BB raises to $5, Hero calls $3.50

    Flop: ($10) J, 2, 7 (2 players)
    BB bets $6.25, Hero raises to $17.50, BB calls $11.25

    Turn: ($45) 4 (2 players)
    BB checks, Hero bets $28.25 (All-In), BB calls $28.10 (All-In)

    River: ($101.20) 10 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $101.20 | Rake: $0.50

    Results:
    Hero had A, J (one pair, Jacks).
    BB had J, 9 (one pair, Jacks).
    Outcome: Hero won $100.70

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #917
      Re: HU korner

      Call on ok.

      Comment

      • eddi
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1200

        #918
        Re: HU korner

        ise oleksin ka täpselt samamoodi seda kätt mänginud. wp

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #919
          Re: HU korner

          Algselt postitas eddi
          ise oleksin ka täpselt samamoodi seda kätt mänginud. wp
          Ma küll lendasin oma HU-ga bustosse, aga see käsi tundub standard!

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #920
            Re: HU korner

            Algselt postitas camu
            Ma küll lendasin oma HU-ga bustosse, aga see käsi tundub standard!
            uh, kahju kuulda. aga mis juhtus? mingi kindla vennaga sattusid tilti või lihtsalt aja jooksul tiksusid tühjaks?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #921
              Re: HU korner

              Purjus pea pluss lisaks sitt jooks. Õigemini EV jooksis paika tagasi. Rakeback jäi kontole ning seda veitsa suutsin kasvatada.
              Ilmselt panen oma Absolute BR-i, mida järgi jäänud ala 1k taala FT-sse. Kuigi codecci võiks rääkida, kuda cereuse tase on?

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #922
                Re: HU korner

                Algselt postitas camu
                Purjus pea pluss lisaks **** jooks. Õigemini EV jooksis paika tagasi. Rakeback jäi kontole ning seda veitsa suutsin kasvatada.
                Ilmselt panen oma Absolute BR-i, mida järgi jäänud ala 1k taala FT-sse. Kuigi codecci võiks rääkida, kuda cereuse tase on?
                Tean mida sa tunned mu roll oli külll palju väiksem aga jäi kah
                Absolute bokrisse HU tulemusel. Tabel selectisin aga ilmselt oli roll ikka HU jaoks väike sest alati kui mul oli nuts oli vastasel veel nutsim ja alati threebet pot hitin oma A või K ja villainil ikka mingid 2 paari või sett olemas.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #923
                  Re: HU korner

                  Algselt postitas camu
                  Purjus pea pluss lisaks **** jooks. Õigemini EV jooksis paika tagasi. Rakeback jäi kontole ning seda veitsa suutsin kasvatada.
                  Ilmselt panen oma Absolute BR-i, mida järgi jäänud ala 1k taala FT-sse. Kuigi codecci võiks rääkida, kuda cereuse tase on?
                  Mis see Cereus on?

                  HU-s igalpool tase sama tho, minu jaoks vähemalt.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #924
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas Codecci
                    Mis see Cereus on?
                    absolute

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #925
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas camu
                      absolute
                      Ma alla NL200 seal pole mänginud ja seda ka vähe, jube vähe actionit on NL400-1000 muidu võrreldes teiste saitidega. Aga jah, tase on HU-s igalpool sama.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #926
                        Re: HU korner

                        Eile tegin räige venna vastu HU, võitis mult kokku 5 buyini vist, standard handid siis
                        floppan J high flushi, tal Q high flush. flop 456, mul 23, tal 78, mul 4de set, tal 8te set jne, iga kord kui mul hand, oli tal parem hand... :'(

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #927
                          Re: HU korner

                          Algselt postitas Rigged
                          Eile tegin räige venna vastu HU, võitis mult kokku 5 buyini vist, standard handid siis
                          floppan J high flushi, tal Q high flush. flop 456, mul 23, tal 78, mul 4de set, tal 8te set jne, iga kord kui mul hand, oli tal parem hand... :'(
                          miks sa mängid üldse kätt 23? :) postita siia mõned käed ka

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #928
                            Re: HU korner

                            Oskab keegi viidata mõnele asjalikule HU SNG materjalile? Kindlasti on see väga situatsioonikeskne mäng, aga üht-teist saab üldistada kindlasti.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #929
                              Re: HU korner

                              Algselt postitas nomerlot
                              Oskab keegi viidata mõnele asjalikule HU SNG materjalile? Kindlasti on see väga situatsioonikeskne mäng, aga üht-teist saab üldistada kindlasti.
                              spamz0ri HH reviewd on head 2p2-s

                              Comment

                              • setoverset
                                Julm Donk
                                • Dec 2009
                                • 35

                                #930
                                Re: HU korner

                                Keegi elus ka ?

                                Comment

                                Working...