HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #961
    Re: HU korner

    Algselt postitas jarlop
    ei ole ju ???

    e: a on jah :D wtf ? nl10 HUd kohe kindlasti Fts pole
    A kuidas ta siis mängis? Kuupäev veel 20. detsember, 2009.

    Comment

    • jarlop
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 241

      #962
      Re: HU korner

      Algselt postitas ranka
      A kuidas ta siis mängis? Kuupäev veel 20. detsember, 2009.
      pole õrna aimugi, FT-s on Nl50 väikseim limiit 100% sure about that

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #963
        Re: HU korner

        Algselt postitas jarlop
        pole õrna aimugi, FT-s on Nl50 väikseim limiit 100% sure about that
        Just kontrollisin ning kõige väiksem NLHE HU oli jah 50NL. Oli olemas 20 Mixed Limit HU.

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #964
          Re: HU korner

          Eriline ebajopp, kerge 100k kroonine pot kisti OmadJoped käest ära:

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #965
            Re: HU korner

            ütleks selle peale, et ikka juhtub.. kuna enda br ei küündi ligilähedalegi siis oleks isiklikult väga valus kaotus, kuid õige br-iga ei tohiks küll midagi hullu lahti olla.

            Comment

            • taasver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 584

              #966
              Re: HU korner


              Siin tuleks AI minna?
              Mingi 10 kätt mängind alles vastasega. Ta on TAG ja ükski käsi pole SDni jõudnud, 10 kätt. SB'lt olen 3xbb bette teind vist iga kord ja ta on foldinud.

              PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (SB) (t1550)
              BB (t1450)

              Hero's M: 51.67

              Preflop: Hero is SB with A, 7
              Hero bets t60, BB calls t40

              Flop: (t120) J, A, 8 (2 players)
              BB checks, Hero bets t60, BB raises to t180, Hero calls t120

              Turn: (t480) 6 (2 players)
              BB bets t320 Hero?

              Comment

              • Stewie
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 198

                #967
                Re: HU korner

                Algselt postitas CTXrix
                Kas keegi on mõnel saidil kohanud cash HU-d väiksemal limiidil kui NL50? Rake on küll tappev, aga tahaks ikkagi odavamalt proovida.
                Everestis on HU alates NL10. Enamus mängijaid on sees alla 100BB, ilmselt regularid pole, aga ise olen neile ikka kaotanud ;D

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #968
                  Re: HU korner

                  taasver - Kui ta jube tag siis ma ei oskagi öelda, isegi foldiks siin. Lihtsalt nii palju on käsi, mis sind beadib.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #969
                    Re: HU korner

                    Kui sa oled kõik käed sb pealt 3x avanud ja ta kõik korrad on siiamaani foldinud, siis ta võib lihtsalt vastu mängida õhuga. Ma calliks maha. meil on TP.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #970
                      Re: HU korner

                      Algselt postitas alaska
                      Et see väike tunniteenistus ongi see, mida nad ei valda ja mis neid eemal hoiab.
                      FYP

                      Comment

                      • PokerDevil
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1177

                        #971
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas Codecci
                        FYP
                        Oleneb limiidist.

                        Comment

                        • RandarS
                          Räme Fish
                          • Jan 2010
                          • 5

                          #972
                          Re: HU korner

                          Tere!

                          Lühidelt enne, kui küsimuseni jõuan, siis seda, et olen Randar(22) ja postitan siia foorumisse esimest korda.
                          Esimese Heads upi tegin 3 kuud tagasi ja hakkas meeldima. Mängin HUsng-si Full Tiltis. Alustasin siis 2 daalastega ja olen hetkel Bankrolliga seal maal, et mängin 20 daalasi, kus on 4 mängijat ja esimene võtab kõik.

                          Seat 1: Hero (1,775)
                          Seat 2: Seamus21 (1,225)

                          Hero: Q Q
                          Hero raises to 100, Seamus21 calls 50.

                          Flop: 2 7 9
                          Seamus21 bets 200, Hero raises to 1,675, and is all in. Seamus21 calls 925, and is all in.

                          Seamus21 shows J 9

                          Käsi pidas ilusti vastu ja mingit romantilist üllatust ei tulnud aga avastasin, et selle käe chipEV näitab mul -490 ja EV -6.53.
                          Ehk siis küsimus olekski see, et kas ma näen ise midagi valesti või mismoodi HEM EV arvutab, kuna sellel konkreetsel käel olen ma tegelikult preflop 86% ees ja flopil 80%. Tõin selle käe välja, aga tekkinud see küsimus varemgi.

                          Tänud abi eest!


                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #973
                            Re: HU korner

                            Ära vaatagi seda EV'd, see paneb pidevalt paska.. või noh mitte paska aga see ei anna midagi. EV miinuses sellepärast, et tal oli ka väike % veel võita ning sellest ka see -490.

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #974
                              Re: HU korner

                              Full Tilt No-Limit Hold'em, 115 Tournament, 15/30 Blinds (2 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (BB) (t1500)
                              SB (t1500)

                              Hero's M: 33.33

                              Preflop: Hero is BB with A, K
                              SB bets t60, Hero raises to t150, SB calls t90

                              Flop: (t300) 4, 8, 7 (2 players)
                              Hero bets t180, SB raises to t360, Hero raises to t1350 (All-In), SB calls t990 (All-In)

                              4. käsi, vastane unknown. discuss

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #975
                                Re: HU korner

                                wp..

                                Comment

                                Working...