HUSNG üldine arutlusteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1666
    Re: HU korner

    irw eriti hea flop kohe full house olemas :D:D:D:D

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #1667
      Re: HU korner

      Algselt postitas Skrunda Vaata postitust
      "suht mingi 3. käsi .. päris hea flop :D"
      jutti mängisin 2. mängu temaga

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1668
        Re: HU korner

        Villain selline agro ja donkish. Vastane oli openshovenud viimase 8 käe jooksul ca 4x ja võttis flopil sellise liini. Easy call?

        BB: $67.75
        Hero (BTN): $108.50

        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 6 9
        Hero raises to $2, BB calls $1

        Flop: ($4.50) 5 5 9 (2 players)
        BB bets $60, Hero raises to $106.50 all in, BB calls $5.75 all in
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #1669
          Re: HU korner

          saab ka lihtsamalt.. ez fold ma arvan

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #1670
            Re: HU korner

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Villain selline agro ja donkish. Vastane oli openshovenud viimase 8 käe jooksul ca 4x ja võttis flopil sellise liini. Easy call?

            BB: $67.75
            Hero (BTN): $108.50

            Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 6 9
            Hero raises to $2, BB calls $1

            Flop: ($4.50) 5 5 9 (2 players)
            BB bets $60, Hero raises to $106.50 all in, BB calls $5.75 all in
            kui vastane oli flopis openshovenud juba mitu korda siis instasnapfistbumpgetitin imo

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1671
              Re: HU korner

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              kui vastane oli flopis openshovenud juba mitu korda siis instasnapfistbumpgetitin imo
              Ei olnud flopis, preflopis oli. Mu arust oli ikkagi instacall, aga praegu oli obv top of range. :P
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #1672
                Re: HU korner

                PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                Hero (BB) (t1590)
                SB (t1410)

                Hero's M: 53.00

                Preflop: Hero is BB with 2, 2
                SB bets t60, Hero raises to t180, SB calls t120

                Flop: (t360) 3, Q, 4 (2 players)
                Hero bets t160, SB raises to t480, Hero raises to t800, SB raises to t1230 (All-In), Hero calls t430

                Turn: (t2820) 9 (2 players, 1 all-in)

                River: (t2820) K (2 players, 1 all-in)

                Total pot: t2820

                Results:
                SB had 5, 8 (high card, King).
                Hero had 2, 2 (one pair, twos).
                Outcome: Hero won t2820

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #1673
                  Re: HU korner

                  preflop bad, postflop very bad imo
                  ta allin range crushib sind, sest sa ei ole isegi ta bluffidest palju ees

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1674
                    Re: HU korner

                    Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                    PokerStars No-Limit Hold'em, 6.25 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    Hero (BB) (t1590)
                    SB (t1410)

                    Hero's M: 53.00

                    Preflop: Hero is BB with 2, 2
                    SB bets t60, Hero raises to t180, SB calls t120

                    Flop: (t360) 3, Q, 4 (2 players)
                    Hero bets t160, SB raises to t480, Hero raises to t800, SB raises to t1230 (All-In), Hero calls t430

                    Turn: (t2820) 9 (2 players, 1 all-in)

                    River: (t2820) K (2 players, 1 all-in)

                    Total pot: t2820

                    Results:
                    SB had 5, 8 (high card, King).
                    Hero had 2, 2 (one pair, twos).
                    Outcome: Hero won t2820
                    Me like it!!!!! Mõnus tunne tuleb, kui raha sinu poole liigub.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #1675
                      Re: HU korner

                      -EV lüke kindlasti pikas perspektiivis. Aga selle tüübiga oli väike 3bettimisäksõn enne toimunud ja flopil peale tema raise'i oli tunne, et tal ei ole midagi: geybet on kohane :D. All in oli päris sick, aga call ei lasknud ennast kaua oodata :D Pulli peab ka saama :) Muidugi mitte eriti tihti.

                      Ahjaa, üks põhiargument sellele käele oli ka see, et tüüp oli Leedust :DDDD

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #1676
                        Re: HU korner

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        -EV lüke kindlasti pikas perspektiivis. Aga selle tüübiga oli väike 3bettimisäksõn enne toimunud ja flopil peale tema raise'i oli tunne, et tal ei ole midagi: geybet on kohane :D. All in oli päris sick, aga call ei lasknud ennast kaua oodata :D Pulli peab ka saama :) Muidugi mitte eriti tihti.

                        Ahjaa, üks põhiargument sellele käele oli ka see, et tüüp oli Leedust :DDDD
                        sellise postflopgeeniusega ma just ei 3betikski väikseid paare, sest flopis ilmselgelt meeldib talle lammutama hakata ja enamasti satud vaid rasketesse (loe: mitte soodsatesse ) olukordadesse ehk pole potensiaali, et saad flopis väga hästi rahad sisse.

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #1677
                          Re: HU korner

                          ei tea kas see küsimus läheks OTsse v siia igatahes: plaan millalgi HU hakata vaikselt toksima... Kust kõige rohkem infot ja häid videoid HU kohta saaks? (Starsi NL50 plaanis siis vaikselt varsti)

                          Comment

                          • Skrunda
                            Bännitud
                            • May 2010
                            • 102

                            #1678
                            Re: HU korner

                            twoplustwo foorumist alustuseks.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1679
                              Re: HU korner

                              Teine arvuti crashis ja seal olid HUSNG.COM tõmmatud videod, tahaks mõned asjad üle vaadata, ei taha sellepärast uuesti liitumist teha, kas kellelgi ei ole võimalik saata või teab kohta, kust saab? Huvitaks croixdawg ja primo videod just...Piraatlus see ei tohiks olla ja ma olen nende eest juba maksnud kunagi...

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #1680
                                Re: HU korner

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Teine arvuti crashis ja seal olid HUSNG.COM tõmmatud videod, tahaks mõned asjad üle vaadata, ei taha sellepärast uuesti liitumist teha, kas kellelgi ei ole võimalik saata või teab kohta, kust saab? Huvitaks croixdawg ja primo videod just...Piraatlus see ei tohiks olla ja ma olen nende eest juba maksnud kunagi...
                                Millal sa viimati liitusid? Kui sa väga kaua pole liige olnud võime sheerida acci.

                                Comment

                                Working...