Re: HU korner
Mu arust tuleb umbes sarnasel olukorral kasuks sharkscope kasutamine. Vaatad üle kui vastane donk siis ma lükkaks 400 tõste asemel AI.
Kõvema tüübi vastu MA calliks ta 180 raise ja ootaks ässa või kunni flopil.
(BTW ma donk alles)
Mu arust tuleb umbes sarnasel olukorral kasuks sharkscope kasutamine. Vaatad üle kui vastane donk siis ma lükkaks 400 tõste asemel AI.
Kõvema tüübi vastu MA calliks ta 180 raise ja ootaks ässa või kunni flopil.
(BTW ma donk alles)
, A
, 3
9
T
5
Comment